Pop

Amersfoort, De Flint: zaterdag Ilse De Lange...

Amstelveen, P60: vrijdag Loïs Lane.

Amsterdam, Carré: zaterdag Lou Reed (uitverkocht).

Amsterdam, Melkweg: RGB dj/vj-festival met vanavond o.a. Scanner; vrijdag o.a. Legowelt; zaterdag Vive La Fête en Burnt Friedmann & Nu Dub Players; dinsdag Boot Camp Clik.

Amsterdam, Music Hall: woensdag Simply Red.

Amsterdam, Panama: zondag o.a. dj David Guetta.

Amsterdam, Paradiso: vanavond Bettie Serveert, Sukilove (grote zaal), Wealthy Beggar, Admiral Freebee (bovenzaal); zaterdag Joe Jackson Band (uitverkocht), The Caesars; maandag The Seconds; dinsdag Buju Banton; woensdag Jovenes Clasicos del Son.

Breda, Mezz: vanavond De Mens; vrijdag Rose; zaterdag Phil Martin's Mystical Funk.

Den Bosch, W2: zaterdag o.a. Sweatmaster.

Deventer, Burgerweeshuis: vrijdag Hermano.

Drachten, Iduna: vrijdag The Riplets.

Eindhoven, Effenaar: vanavond Boot Camp Clik; vrijdag Peter Pan Speedrock; woensdag Lee Fields en Sugarman 3.

Enschede, Universiteitsterrein: zaterdag o.a. Bløf en Beef.

Goes, Beest: zaterdag Bettie Serveert.

Groningen, Oosterpoort: vrijdag Joe Jackson Band (uitverkocht); maandag Ilse DeLange.

Groningen, Simplon: vanavond 16 Down.

Groningen, Vera: vanavond o.a. Bad Apples; woensdag Oneida.

Haarlem, Patronaat: vrijdag o.a. Trail Of Tears; zaterdag o.a. The Groovie Ghoulies; dinsdag o.a. Fontane en Ali B.

Hilversum, Tagrijn: vanavond NRA; vrijdag Bettie Serveert.

Leeuwarden, De Harmonie: vrijdag Ilse DeLange (uitverkocht).

Nijmegen, Doornroosje: vanavond The Gathering; zaterdag Hermano en Spoiler; zaterdag o.a. dj Steve Bug.

Rotterdam, Las Palmas: woensdag o.a. dj Jack de Marseille.

Rotterdam, Nighttown: vanavond Raymzter; vrijdag o.a. Christian Wunch; zaterdag Belmondo; maandag Buju Banton.

Rotterdam, Rotown: vanavond Sweatmaster; zaterdag Ms. John Soda en Styrofoam; zondag Isolation Years; woensdag Eastern Lane en Alasdair Roberts.

Tilburg, 013: vanavond Caesar en Whipster; vrijdag o.a. No Denial (BatCave), ABN en Ali B. (Kleine Zaal); zaterdag Loïs Lane; zondag o.a. Chaos Control (BatCave, 15.00 uur); woensdag o.a. Sunride (BatCave) en o.a. dj Moortje.

Utrecht, Ekko: vrijdag o.a. The Caesars; dinsdag Aereogramme, Eastern Lane; woensdag o.a. Kevin Blechdom.

Utrecht, Tivoli: vanavond en vrijdag De Dijk (uitverkocht); zaterdag Def Jux-avond met RJD2, El-P; zondag Thievery Corporation.

Weert, Munttheater: vrijdag Kiki Dee & Carmelo Luggeri.

Zwolle, Hedon: zondag The Gathering en Telefunk.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden