Pop

Amsterdam, De Kleine Komedie: maandag Thé Lau...

Amsterdam, Melkweg: vrijdag dj Wix; zaterdag Andrew W.K. en Peter Pan Speedrock; zondag Tomahawk en Dalek; woensdag Saïan Supa Crew (The Max) en Kelly Joe Phelps (Oude Zaal).

Amsterdam, Paradiso: vanavond Human Alert; vrijdag Alma Horton; zaterdag Bintangs (21.30u), Ozomatli (01.00u) en Fred Eaglesmith (kleine zaal); maandag Powderblue; woensdag K's Choice en Yum (grote zaal) en Josh Rouse (bovenzaal).

Amsterdam, Stadsschouwburg: zaterdag Tom Barman (akoestisch) met Guy van Nueten.

Apeldoorn, Gigant: zaterdag Incense en Suimasen; zondag Meindert Talma & The Negroes.

Beverwijk, Kennemer Theater: zaterdag Cuby + The Blizzards.

Brielle, Theater De Goote: vrijdag Iain Matthews, Eliza Gilkyson en Ad Vanderveen.

Den Bosch, Koningstheater: zaterdag Margriet Eshuijs.

Den Bosch, W2: vrijdag The Icarus Line en Feverdream; zaterdag The Toasters.

Den Haag, De Paap: dinsdag Racoon speelt Faith No More.

Den Haag, Paard Op Hol: vrijdag King Prawn; zaterdag dj's High Contrast en Paul Funk.

Deventer, Burgerweeshuis: vrijdag o.a. Quick & Brite.

Eindhoven, Effenaar: zaterdag Tomahawk; zondag Ozomatli.

Gorinchem, De Nieuwe Doelen: zaterdag Iain Matthews, Eliza Gilkyson en Ad Vanderveen.

Groningen, Oosterpoort: zaterdag Skik, Grof Geschut en Te Water.

Groningen, Vera: vanavond The Icarus Line en White Circle Crime Club; vrijdag Daryll-Ann; zaterdag Jaap Boots & De Natte Honden; dinsdag In Den Tag Hinein.

Haarlem, Fietsznfabriek: vanavond Haito 3; zondag Elastiek.

Haarlem, Patronaat: vanavond Daryll-Ann en Alamo Race Track; vrijdag Tomahawk; zaterdag Willard Grant Conspiracy en Telefunk, na afloop o.a. Black Sun Empire.

Hilversum, Tagrijn: vanavond The Toasters; vrijdag Extince en Raymtzer.

Leeuwarden, De Harmonie: dinsdag Kayak.

Leiden, LVC: vrijdag The Toasters.

Lelystad, Agora Theater: zondag Iain Matthews, Eliza Gilkyson en Ad Vanderveen.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond Willard Grant Conspiracy en Telefunk; vrijdag Beans en The Bips; zaterdag dj's Paul Brtschitsch en André Galuzzi; zondag The Toasters; maandag Ozomatli.

Nijmegen, Extrapool: vanavond Julie Doiron en Manishevitz.

Nijmegen, De Vereeniging: vanavond Iain Matthews, Eliza Gilkyson en Ad Vanderveen.

Rotterdam, Nighttown: vanavond Kayak; na afloop o.a. dj Mark van Dale.

Rotterdam, Plan C: woensdag Racoon speelt Faith No More.

Rotterdam, Waterfront: vanavond De Kift en Meindert Talma & The Negroes; vrijdag Willard Grant Conspiracy en Telefunk.

Tilburg, 013: vanavond Boo! en Stuurboord Bakkebaard; vrijdag Staind en Puddle Of Mudd; zaterdag Nickelback; zondag o.a. Wealthy Beggar en Linked; dinsdag K's Choice en Yum.

Utrecht, Ekko: zaterdag Pann; zondag Willard Grant Conspiracy en Telefunk; dinsdag Fred Eaglesmith.

Utrecht, Tivoli: vanavond Mr. Vegas en Ward 21.

Utrecht, De Vloer: vrijdag o.a. dj's Zero One en Repsaj; zaterdag New Cool Collective; dinsdag Ozomatli.

Utrecht, Vredenburg: vanavond 'Celtic Mist' met o.a. Maire Breathnach, Francis Black en Mary Cough-

lan.

Utrecht, Winkel van Sinkel: zaterdag dj's Dimitri, Richard en Robbie 303.

IJmuiden, Schouwburg Velsen: vrijdag Skik, Grof Geschut en Te Water.

IJmuiden, Theater Thalia: dinsdag Iain Matthews, Eliza Gilkyson en Ad Vanderveen.

Zaandam, De Kade: vrijdag 'Bluesnacht' met Dow Jones Bluesband en The Sheer en Appendix; zaterdag dj's Mooney, I-Mad en M-Braa.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden