Pop

Amsterdam, Melkweg: vanavond Kevin Coyne en Brendan Croker; zondag De La Soul; maandag o.a. The High & Mighty; dinsdag Herbert Grönemeyer (uitverkocht); woensdag Fishbone....

Amsterdam, Music Hall: vanavond Nickelback; zaterdag 'Dutch Dimension' met o.a. Junkie XL en dj's Marcello en Laidback Luke.

Amsterdam, Paradiso: vanavond Los Lobos, na afloop 20 Miles; vrijdag Orchestra Baobab, na afloop Jackpot; zaterdag Motorpsycho, na afloop Radio 4 en The Faint; zondag Black Heart Procession; woensdag Meshell Ndegeocello, na afloop Mo'Jones.

Apeldoorn, Gigant: vrijdag Green Lizard; zaterdag Beef.

Delft, Speakers: vanavond Skik.

Eindhoven, Effenaar: vanavond Chaka Demus; vrijdag Simian.

Enschede, Atak: zaterdag Slut.

Geleen, Hanenhof: zaterdag Level 42.

Gouda, So What: vrijdag Skik.

Groningen, Oosterpoort: dinsdag Level 42.

Groningen, Vera: vanavond Slut en Supersub; vrijdag prong en Bredder 77; zaterdag Yage en Dandare.

Haarlem, Patronaat: vanavond Michael de Jong; vrijdag Diary Of Dreams en Diorama; zondag o.a. Dead Brothers en King Me.

Leiden, LVC: zaterdag Skik.

Lemele, Zaal Dijk: zondag Skik.

Leusden, De IJsbrek: vrijdag Brainpower.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond Krang; zondag Dead Brothers; dinsdag Fishbone.

Nijmegen, Vereeniging: vanavond Luka Bloom.

Rotterdam, Ahoy': vanavond t/m zondag, dinsdag en woensdag Night Of The Proms met o.a. Simple Minds, Bonnie Tyler.

Rotterdam, Nighttown: zaterdag Brainpower; maandag Fishbone; dinsdag Alpha Blondy.

Rotterdam, Now & Wow: zaterdag o.a. Felix Da Housecat.

Rotterdam, Rotown: vanavond Jackpot; zondag Spoon; woensdag Enon.

Rotterdam, Waterfront: vanavond Simian; vrijdag Relax.

Tilburg, 013: vanavond Soulvation, dj Lady Aïda (The Choice), Feverdream en Moodswing (Kleine Zaal); vrijdag o.a. Xzibit (The Choice) en The Semitones (Kleine Zaal); zaterdag Flogging Molly (The Choice) en Prong (Kleine Zaal, uitverkocht); zondag Level 42; maandag Alhpa Blondy.

Utrecht, Ekko: vrijdag Radio 4, The Faint; zaterdag Simian.

Utrecht, Tivoli: vanavond Black Uhuru; vrijdag Sparklehorse; dinsdag Disturbed.

Utrecht, Vloer: vrijdag o.a. 35007, Spoiler, A5tro5oniq.

Utrecht, Vredenburg: zondag Michael de Jong; maandag Level 42; woensdag I Muvrini.

Zoetermeer, Boerderij: vanavond Bodhi; vrijdag Carl Palmer.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden