Pop

Amstelveen, P60: vrijdag D-Men, VSOP...

Amsterdam, Amsterdam Arena: vanavond Lenny Kravitz; zaterdag Phil Collins (uitverkocht); maandag Metallica.

Amsterdam, Melkweg: vrijdag o.a.

Q-Unique; maandag Bright Eyes; dinsdag Lucky Dube.

Amsterdam, Music Hall: woensdag Mary J. Blige.

Amsterdam, Paradiso: vanavond o.a. League Of XO Gentlemen; vrijdag Suzanne Vega (grote zaal), C-Mon & Kypski (kleine zaal); zaterdag The Wailers; maandag Vonda Shepard; dinsdag The Magic Band (grote zaal), American Analog Set (kleine zaal); woensdag Bonnie Raitt (uitverkocht).

Breda, Mezz: vrijdag Bauer; zondag Fernando Noronha.

Burgum, Zomerweg: zaterdag Wrock met o.a. Cradle Of Filth, Twisted Sister, Testament en Monster Magnet.

Delft, Speakers: vanavond The Paladins.

Den Haag, Diligentia: zaterdag Cuby + Blizzards.

Den Haag, NCC: woensdag Engelbert Humperdinck.

Den Haag, Paard van Troje: vanavond Burma Shave.

Deventer, Burgerweeshuis: vanavond The Wailers; vrijdag o.a. Orange Goblin; zaterdag Opgezwolle.

Eindhoven, Effenaar: vanavond o.a. Monster Magnet; vrijdag Orphanage, Autumn, woensdag The Wailers.

Groningen, Oosterpoort: vanavond Suzanne Vega; zondag Luciano; dinsdag Bonnie Raitt; woensdag Sarah Bettens, Steel Pulse.

Groningen, Vera: vanavond The Black Lips; vrijdag Royal City; zaterdag Mullhouse; woensdag Digger & The Pussycats.

Haarlem, Patronaat: vrijdag o.a. Masta Ace, Edo G.

Hellendoorn, Lantaarn: zaterdag The Paladins.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond Oi Va Voi.

Rotterdam, Ahoy': maandag Usher.

Rotterdam, Nighttown: vrijdag The Wailers; zondag J.R. Ewing, Oil; maandag Lucky Dube; woensdag Basement Jaxx.

Rotterdam, Stadion Feyenoord: vanavond Marco Borsato.

Rotterdam, Waterfront: vanavond Opgezwolle; vrijdag The Black Lips, The Riots.

Tilburg, 013: vrijdag o.a. The Skidmarks; zaterdag o.a. Agnostic Front, Sick Of It All (Choice), Crazy White Sean (BatCave); zondag o.a. Hatebreed, Born From Pain; maandag Sarah Bettens; dinsdag Steel Pulse; woensdag Static-X.

Utrecht, Ekko: zondag The Paladins; dinsdag Zeke.

Utrecht, Tivoli De Helling: zondag o.a. Orange Goblin.

Utrecht, Tivoli Oudegracht: zondag o.a. Green Lizard; dinsdag Anthrax.

Utrecht, Vredenburg: dinsdag Air.

Vierlingsbeek, Vrijthof: zondag Op De Tl met o.a. Wealthy Beggar, The Sheer, Olabola, Gem.

Weert, Bosuil: vrijdag The Paladins.

Wijk aan Zee, Instuifterrein: zondag Visbak Festival met o.a. Electric Eel Shock, Green Hornet, Soda P.

Zaandam, De Kade: vrijdag Ricocher (gr. zaal), E. Town Concrete (kl. zaal).

Zoetermeer, Boerderij: vanavond Kenny Loggins; zondag Alquin.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden