Pop

n Amstelveen, P60: vanavond o. a. Scam; zaterdag Jan Akkerman...

n Amsterdam, Kleine Komedie: vrijdag Melanie.

n Amsterdam, Melkweg: vrijdag Molotov; zaterdag I Am Kloot; dinsdag Madrugada; woensdag Beenieman.

n Amsterdam, Music Hall: vanavond The Shadows; woensdag Black Eyed Peas.

n Amsterdam, Paradiso: vanavond Jack Johnson (uitverkocht), Brother Danielson (kleine zaal); zaterdag Robin Trower, Jaga Jazzist, Oneida; zondag Damon & Naomi; maandag Rambo Amadeus (grote zaal), The Go-Betweens (kleine zaal); dinsdag Beth Hart; woensdag Turbonegro.

n Breda, Mezz: vanavond Jake Brennan; vrijdag Luie Hond.

n Den Bosch, W2: zaterdag o. a. Tiki Tiki Bamboos, The Infrareds; woensdag Värttin & auml;.

n Den Haag, Diligentia: woensdag Cuby + Blizzards.

n Den Haag, Paard van Troje: vanavond Freestylers; zondag o. a. Shocking Blue, Spider Rico.

n Dordrecht, Bibelot: vrijdag Barrelhouse; zaterdag Jaya The Cat.

n Den Haag, Theater In De Steeg: zondag The Watchman (13.30u).

n Deventer, Burgerweeshuis: vrijdag Rotterdam Ska Jazz Foundation; zaterdag o. a. Jawat.

n Enschede, Muziekcentrum: vrijdag Ve n i c e .

n Grolloo, Hofsteenge: zaterdag en zondag Cuby + Blizzards.

n Groningen, Vera: vanavond South San Gabriel; vrijdag I Am Kloot; zaterdag o. a. Hank & Lily; woensdag The Kills.

n Haarlem, Patronaat: vanavond Flaco Jimenez; vrijdag o. a. Splendid* 69; zaterdag Melanie; zondag CC Adcock. n Harderwijk, Park 3: vrijdag The Apers.

n Hilversum, Tagrijn: maandag Jan Akkerman.

n Leeuwarden, Romein: zaterdag Occult, Monolith Deadcult.

n Nijmegen, Diogenes: maandag Wanda Jackson.

n Raalte, Domineeskamp: 'Ribs & Blues'met zaterdag The Gibson Brothers; zondag Daniël Lohues, Canned Heat, Julian Sas; maandag The Strikes, Joe Bonamassa.

n Rotterdam, Nighttown: vanavond Arcade Fire; zondag I Am Kloot; dinsdag Beenieman.

n Rotterdam, Waterfront: vanavond Further Seems Forever; Fuckin'Champs; woensdag Nine Pound Hamm e r.

n Sneek, Bolwerk: zondag o. a. Deadsoil.

n Ti l b u r g , 013: vanavond Venice (Choice), Violent Minds (BatCave); vrijdag Danzig (Choice), Jan Akkerman.

n Utrecht, Ekko: vanavond o. a. Vladimir; vrijdag o. a. LPG; zaterdag Vandal X; woensdag M. Ward, Norfolk & Western.

n Utrecht, Tivoli De Helling: vrijdag Napalm Death; dinsdag Moneybrother; woensdag Cheb Balowski.

n Utrecht, Tivoli Oudegracht: vanavond Beef; vrijdag Jaga Jazzist; dinsdag Gentleman.

n Zaandam, De Kade: zaterdag Mai Tai; maandag Mike Stern.

n Zoetermeer, Boerderij: vanavond Soul Sirkus; zaterdag Eelco Gelling; zondag UFO.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 de Persgroep Nederland B.V. - alle rechten voorbehouden