Pop

Amstelveen, P60: vanavond Jan Akkerman Band...

Amsterdam, Melkweg: vanavond Mestre Ambrósio (The Max) en Randy (Oude Zaal); zaterdag Eek A Mouse (The Max), Caesar en Magnapop (Oude Zaal); maandag Luka Bloom (The Max) en J-Live (Oude Zaal); dinsdag dj Jori Hulkkonen, Llorca, Layo & Bushwacka.

Amsterdam, Music Hall: 27 en 28 april Massive Attack (uitverkocht).

Amsterdam, Paradiso: vrijdag Guano Apes (uitverkocht); zaterdag Large Professor; zondag Arena.

Den Bosch, W2: vrijdag Randy; zondag The Spirit That Guides Us en Face Tomorrow; woensdag o.a. American Nightmare.

Den Haag, binnenstad: dinsdag Koninginnenach met o.a. Cuby + Blizzards, Riplets, Caesar, Gruppo Sportivo en Rose.

Den Haag, Philipszaal (NCC): vrijdag Anouk.

Deventer, Burgerweeshuis: woensdag o.a. Green Hornet, T-99.

Eindhoven, Effenaar: vanavond Eek A Mouse; vrijdag o.a. Mad Sin; zondag Derrick Morgen meets Rude Rich & The High Notes; dinsdag o.a. Steril; woensdag Panjabi MC.

Eindhoven, Muziekcentrum: dinsdag Anouk (uitverkocht).

Elsloo (Limburg), Maasland Centrum: The Dusters & Dan Baird en Kinkster.

Groningen, Vera: vanavond Amsterdam Klezmer Band met Bob Fosko; vrijdag Cannibal Corpse.

Haarlem, Grasland: vanavond )toon)-festival met Jacob ter Veldhuis.

Haarlem, Lichtfabriek: vrijdag )toon)-festival met o.a. Seamus Cater, Bola, Black Dice.

Haarlem, Patronaat: vanavond De Dijk (uitverkocht); vrijdag Beatcream en Grin; zaterdag )toon)-festival met Suicide en Pan Sonic, na afloop o.a. Krach & Gyser; zondag o.a. Mary Gauthier en Beaver Nelson.

Hellendoorn, Lantaarn: zaterdag The Dusters & Dan Baird.

Hilversum, Tagrijn: vanavond Peter Pan Speedrock.

Leiden, LVC: vrijdag JR Ewing; zaterdag Acid Junkies.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond Caesar en Magnapop; vrijdag Stuur baard Bakkebaard.

Oss, Groene Engel: dinsdag Slobberbone.

Rotterdam, Ahoy': dinsdag Shakira.

Rotterdam, Las Palmas: dinsdag Sweatboxer.

Rotterdam, Waterfront: vanavond Hanson Brothers en JR Ewing; dinsdag o.a. Eboman.

Rotterdam, Nighttown: maandag Eek A Mouse.

Tilburg, 013: vanavond Guano Apes (uitverkocht); vrijdag o.a. The Shandon; zaterdag o.a. Bastian; zondag o.a. Defleshed (16.00 uur); dinsdag o.a. Mark Foggo (The Choice), Magnapop en John Wayne Shot Me (BatCave).

Utrecht, Tivoli: zondag Eek A Mouse.

Utrecht, Vredenburg: vanavond Beck (uitverkocht); vrijdag 'Blue Highways' met o.a. Buddy Miller, The Handsome Family.

Venlo, Splinter: woensdag The Skidmarks.

Zwolle, Hedon: vrijdag Mary Gauthier.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2022 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden