Pop

Amstelveen, P60: vrijdag Gabriel Rios; zaterdag Lohues & The Lousisiana Blues Club...

n Amsterdam, Carré: zondag Venice.

n Amsterdam, Kleine Komedie: zondag Cuby + Blizzards.

n Amsterdam, Melkweg: vanavond o. a. BoySetsFire; vrijdag Mutabor; zaterdag De-Phazz (Max), Absynthe Minded (Oude Zaal); zondag o. a. Hot Hot Heat; maandag Kane (uitverkocht); dinsdag Krezip (Max), Ruthie Foster (Oude Zaal); woensdag o. a. Rise Against.

n Amsterdam, Music Hall: dinsdag en woensdag The Shadows.

n Amsterdam, Paradiso: vanavond o. a. The Levellers (grote zaal), The Toasters (kleine zaal); donderdag Loudon Wainwright III; vrijdag o. a. Lisa Simone, Lalah Hathaway; zaterdag The Dears (grote zaal), Saul Williams (kleine zaal); zondag James Yorkston; maandag Sarah Bettens; dinsdag Mike Watt; woensdag Arcade Fire, Out Hud.

n Apeldoorn, Gigant: vrijdag o. a. Deranged; zaterdag o. a. Sioen; zondag Great Lake Swimmers.

n Den Haag, Paard van Troje: donderdag o. a. Lisa Simone, Lalah Hathaway (grote zaal), Hallo Venray (kleine zaal); vrijdag Colour Of Fire; zaterdag Rich Wyman; zondag Ian Siegal; dinsdag Jesse Dayton.

n Deventer, Burgerweeshuis: vanavond G. Love & Special Sauce; vrijdag Bjorn Berge; woensdag Suicidal Birds (gratis).

n Eindhoven, Effenaar: vrijdag Testament, Laaz Rockit; zaterdag o. a. Hooverphonic, Zuco 103, Das Pop.

n Groningen, Oosterpoort: vrijdag The Dears; zaterdag o. a. Blues Explosion, G. Love & Special Sauce; maandag Venice.

n Haarlem, Patronaat: zaterdag o. a. Raymzter, Sticks.

n Hellendoorn, Luttenbergerweg: donderdag Dauwpop met o. a. Tiësto, Alanis Morissette, Blues Explosion.

n Hoorn, Manifesto: Pepper Festival met vrijdag o. a. Brace, 16 Down; zaterdag o. a. Relax, One In A Million.

n Leiden, LVC: vrijdag The Toasters; zaterdag Colour Of Fire.

n Oldenzaal, Cobblestone Club: vanavond Hacienda Brothers.

n Ospel, Ospeldijk: Moulin Blues-festival met vrijdag o. a. John Lee Hooker, Fabulous Thunderbirds; zaterdag o. a. Ian Siegal, Walter Trout.

n Rotterdam, Waterfront: vanavond Jesse Dayton, Smutfish; vrijdag Alamo Race Track, Blues Brother Castro; zaterdag Karate; dinsdag Doctor Explosion; woensdag Jake Brennan.

n Ti l b u r g , 013: vrijdag The Levellers (Choice), o. a. Subtitle (BatCave); zondag Woven Hand; woensdag Sarah Bettens (K`s Choice), Mondo Generator (Kleine Zaal).

n Utrecht, Ekko: donderdag o. a. The Lovebombers; zondag o. a. Subtitle; dinsdag South San Gabriel.

n Utrecht, Tivoli De Helling: zaterdag Relax; zondag Jesse Dayton; woensdag Kristofer Astrom & Hidden Truck.

n Utrecht, Tivoli Oudegracht: vrijdag Blues Explosion; zaterdag Loudon Wainwright III; zondag Sarah Bettens; dinsdag Venice.

n Vlissingen, Arsenaaltheater: zaterdag Cuby + Blizzards.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@volkskrant.nl.