Pop

Amsterdam, Maloe Melo: maandag Les Sexareenos...

Amsterdam, Melkweg: zaterdag Billy Bragg & The Blokes en Mick Thomas (Oude Zaal) en o.a. Bora Bora (The Max); zondag Idlewild en Wilt (Oude Zaal) en o.a. More Fire Crew en dj Chuckie (The Max); dinsdag Nada Surf en Clean (Oude Zaal) en o.a. New Cool Collective en dj Joost van Bellen; woensdag Alec Empire.

Amsterdam, Music Hall: zaterdag St. Germain; zondag Green Lizard, Brainpower en Di-Rect; dinsdag Bløf.

Amsterdam, Paradiso: vanavond Vinnie Colaiuta, na afloop Sound Trooper en Jah Sound Int. (grote zaal) en Slovo (bovenzaal); zaterdag The Rapture; zondag The Czars; maandag Solomon Burke; Jim Rose Circus, na afloop Umfufu (bovenzaal).

Apeldoorn, Gigant: vrijdag Brainpower en Major League.

Den Bosch, Theater a/d Parade: dinsdag Hazel O'Connor.

Den Haag, De Tempel: zaterdag Brainpower.

Deventer, Burgerweeshuis: vrijdag Jammah Tammah en The Bouncer.

Dordrecht, Bibelot: zaterdag Brainpower.

Eindhoven, Effenaar: vanavond Tony Rebel en LMS; vrijdag Zornik, Waldorf en Cafébar 401; zaterdag o.a. Joris Voorn; zondag Les Sexareenos en The Skidmarks; woensdag Nada Surf en Retisonic.

Eindhoven, Stadsschouwburg: zondag Hazel O'Connor.

Groningen, Vera: vanavond Ozark Henry; vrijdag Mclusky; woensdag Le Peuple de l'Herbe.

Haarlem, Patronaat: vanavond L'Altra, Pulseprogramming en El Camino; vrijdag Green Lizard en Soda P; zaterdag Arid en Wealthy Beggar.

Heerenveen, Posthuis Theater: vanavond Hazel O'Connor.

Heythuysen, TomTom: maandag Mary Gauthier.

Leeuwarden, De Harmonie: zaterdag Freeze Festival met o.a. Autumn, The Proov, Lawn en Chilton.

Leeuwarden, Romein: vanavond Beef.

Leiden, LVC: zaterdag Gorki.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond Face Tomorrow en Of No Avail; vrijdag dj's Prime en Chippie; zaterdag dj's Mistress Barbara en Gennaro le Fosse; woensdag o.a. Hoax en Attitude.

Rotterdam, Rotown: woensdag Mary Gauthier.

Rotterdam, Waterfront: vanavond Mclusky en The Catheters.

Sliedrecht, Elektra: zaterdag Black Dark Metal Festival met Mortitier, Regicide en Sephirot.

Tilburg, 013: vanavond Gorki en Mill; vrijdag Gotcha! en Groove B; zondag Pleurisy en Xerpentor (BatCave, 15.00 uur), Ayreon (The Choice), Arid en Kirsten (Kleine Zaal); maandag Jim Rose Circus; woensdag Dio.

Utrecht, Ekko: vrijdag Gorki; zaterdag Mclusky; dinsdag Mary Gauthier.

Utrecht, Tivoli: zondag Jim Rose Circus.

Valkenswaard, De Hofnar: vrijdag Hazel O'Connor.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden