Pop

Amstelveen, P60: vrijdag o.a. New Cool Collective...

Amsterdam, Kleine Komedie: maandag Bløf (uitverkocht).

Amsterdam, Melkweg: vanavond The Abyssinians (Max), Kevn Kinney (Oude Zaal); vrijdag Osdorp Posse; zaterdag 'DutchSka' met o.a. Rude Rich & The High notes, The Palookas; zondag o.a. Raymzter, Lost Poets (Max), Jedi Mind Tricks (Oude Zaal); woensdag Adam Green.

Amsterdam, Paradiso: vrijdag Cradle Of Filth, Moonspell; maandag Brendan Benson; dinsdag The Eternals, Rogue Wave; woensdag Jimmy Eat World.

Apeldoorn, Gigant: vrijdag o.a. Monolith Deadcult; zaterdag Lange Frans & Baas B.; zondag Kamino.

Arnhem, Goudvishal: vrijdag Cursed; zondag o.a. Downset.

Breda, Mezz: vrijdag o.a. Oh No, WildChild; woensdag The Presidents Of The USA, Voicst.

Den Bosch, W2: vrijdag Di-rect; zaterdag 37 Stabwoundz.

Den Haag, Paard van Troje: vrijdag Barrelhouse; zaterdag Di-rect; woensdag The Abyssianians.

Deventer, Burgerweeshuis: woensdag Schwarz.

Eindhoven, Effenaar: vrijdag Zita Swoon.

Eindhoven, MC Frits Philips: zaterdag Cuby + Blizzards.

Emmeloord, De Klos: zaterdag The Apers.

Groningen, Vera: vanavond Spider Rico; zaterdag Monotones; woensdag The Eternals.

Haarlem, Patronaat: vrijdag Epica; zondag o.a. Schwarz.

Hardenberg, Podium: zaterdag Cradle Of Filth, Moonspell.

Hengelo, Metropool: zaterdag Jedi Mind Tricks.

Hilversum, Tagrijn:vanavond Zober.

Katwijk, Schuit: zaterdag Teitur.

Middelburg, Schouwburg: dinsdag Spinvis.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond Sioen, Absynthe Minded; vrijdag Jedi Mind Tricks; dinsdag The Abyssinians.

Oss, Groene Engel: vrijdag van Katoen; zaterdag Epica.

Rotterdam, Nighttown: vrijdag Second Chance; zaterdag Zita Swoon, LPG.

Rotterdam, Rotown: zondag Benny Sings; woensdag Biffy Clyro.

Tilburg, 013: vanavond The Spirit That Guides Us, Razor Crusade; vrijdag Hallo Venray (Kleine Zaal), Teitur (BatCave); zaterdag o.a. Cursed; zondag o.a. Flowing Tears.

Utrecht, dB's: vanavond o.a. Boxstep.

Utrecht, Ekko: vanavond o.a. Eleven; vrijdag Spinvis (uitverkocht); zaterdag Stuurbaard Bakkebaard; zondag Kevn Kinney, Sandusky; woensdag Rogue Wave.

Utrecht, Tivoli De Helling: vrijdag o.a. David Gilmour Girls, Geigercounting.

Utrecht, Tivoli Oudegracht: vrijdag Stijn; zaterdag Electro Côco; woensdag Mando Diao.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden