Pop

Amstelveen, Uilenstede: vrijdag Uilenpop met o.a. Silkstone en Relax...

Amsterdam, Theater Carré: woensdag Twarres.

Amsterdam, Melkweg: vanavond Kaizers Orchestra; vrijdag o.a. G-Town madness, Noisekick (Max), o.a. dj James Ruskin (Oude Zaal); maandag Sizzla.

Amsterdam, Panama: vrijdag o.a. Rose.

Amsterdam, Paradiso: vanavond o.a. Eboman, Scanner en Mouse On Mars; maandag Tindersticks, The Cherry Valence.

Apeldoorn, Gigant: zaterdag o.a. Eboman.

Assen, Witte Bal: zaterdag Sunset Travellers.

Breda, Mezz: vanavond Luie Hond; vrijdag Arid.

Den Bosch, W2: vrijdag The Darkness.

Den Haag, Paard van Troje: vrijdag Solomon Burke; zaterdag Junkie XL, Jori Hulkkonen; zondag o.a. Malkovich, Venus Flytrap.

Deventer, Burgerweeshuis: vrijdag Kaizers Orchestra en Stuurbaard Bakkebaard.

Eindhoven, Effenaar: vanavond Zuco 103; vrijdag o.a. Bang Bang bazooka; dinsdag King's X; woensdag Shadowhuntaz.

Elst, strand Rijkerswoerdse Plassen: Dancepop met zaterdag o.a. Relax, Kosheen; zondag o.a. Di-Rect, Zuco 103, Kane.

Groningen, De Oosterpoort: zaterdag Tindersticks; zondag Solomon Burke.

Groningen, Vera: vanavond The Flaming Stars; vrijdag Mono, Oil en Feverdream; woensdag The Mars Volta.

Hilversum, Tagrijn: vanavond Keith Caputo; vrijdag 16 Down.

Leiden, LVC: vrijdag Guy Forsyth.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond Guy Forsyth; vrijdag o.a. Luke Vibert; zaterdag o.a. Scan X.

Oss, Groene Engel: vanavond The Mercymen.

Rotterdam, Ahoy': maandag Santana (uitverkocht); Ozzy Osbourne verplaatst naar 4 november!

Rotterdam, Waterfront: vanavond Feverdream, Oil en Mono.

Tilburg, 013: vanavond o.a. 28 Days Later (BatCave); vrijdag Keith Caputo (Kleine Zaal), o.a. dj Surgeon (Choice); zaterdag Feverdream, Oil en Mono; zondag Tindersticks (Choice), Kaizers Orchestra (Kleine Zaal); maandag Solomon Burke.

Utrecht, Smakkelaarsveld: zaterdag Zinin Festival met o.a. Perkin, Kashmir, Kaizers Orchestra.

Utrecht, Tivoli: vrijdag Beef; woensdag Le Peuple De L'Herbe.

Varsselder, Berghseweg: zaterdag Huntenpop met o.a. Rowwen Hèze, Green Lizard, Within Temptation, Shane MacGowan & The Popes, Seedling, Bettie Serveert.

Woerden, K'77: zaterdag Van Katoen.

Zoetermeer, Boerderij: zondag King's X; woensdag Carl Carlton & The Songdogs.

Zwolle, Hedon: vanavond Solomon Burke; zaterdag Postmen.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden