Pop

Amstelveen, P60: vrijdag Beef...

Amsterdam, Brakke Grond: maandag Flip Kowlier, Helder.

Amsterdam, Melkweg: vrijdag o.a. Jonathan More; zaterdag Jet (uitverkocht), Arturo Castillion (Oude Zaal); zondag Fountains Of Wayne (Oude Zaal), Arrested Development (Max); maandag o.a. Lostprophets (Max).

Amsterdam, Paradiso: vanavond Jools Holland (grote zaal), Adam Green (kleine zaal); zaterdag Franz Ferdinand; zondag Flaco Jimenez, Jimmy LaFave (grote zaal, 16u) o.a. Tim Christensen (kleine zaal); maandag Stereolab (grote zaal), Oneida (kleine zaal); woensdag Bugge Wesseltoft.

Amsterdam, Pepsi Stage: woensdag Seal (uitverkocht).

Apeldoorn, Gigant: vrijdag o.a.

Green Lizard, League Of XO Gentlemen, Riplets.

Arnhem, Kultuurhuis Bosch: zondag We, Kreisor.

Den Haag, Paard van Troje: vanavond o.a. Green Lizard, League Of XO Gentlemen, Riplets.

Den Haag, Theater in de Steeg: zondag J.W. Roy.

Eindhoven, Effenaar: vrijdag Arrested Development; zaterdag o.a. Beef; zondag Amparanoia.

Goes, Beest: zaterdag The Skidmarks.

Groningen, Oosterpoort: zondag The Gathering; maandag Vtina.

Groningen, Vera: vanavond Scram C Baby; vrijdag o.a. The Wounded.

Hellendoorn, Lantaarn: zaterdag Jimmy LaFave.

Hilversum, Tagrijn: vrijdag Bastian, TrackAddicts.

Hollandsche Rading, In The Woods: maandag J.W. Roy.

Leeuwarden, Gloppe: vanavond Jimmy LaFave.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond o.a. Amparanoia.

Roggel, Sjor: vrijdag The Skidmarks, zZz.

Rotterdam, Ahoy': vanavond (uitverkocht) en vrijdag Shania Twain; zaterdag Diana Ross; woensdag Counting Crows.

Rotterdam, Rotown: vrijdag Franz Ferdinand; dinsdag Fiery Furnaces, The Veils; woensdag Tim Christensen.

Rotterdam, Waterfront: vanavond o.a. 16 Down, Hallo Venray; zaterdag Mando Diao.

Tilburg, 013: vrijdag o.a. Heideroosjes (Choice), Oneida, Scram C Baby (BatCave); woensdag Vtina.

Utrecht, Ekko: zaterdag Wealthy Beggar; maandag Fiery Furnaces, The Veils; dinsdag Explosions In The Sky.

Utrecht, Tivoli De Helling: vanavond o.a. Gem, Geigercounting; zaterdag Amparanoia; dinsdag Vtina; woensdag Mando Diao.

Utrecht, Tivoli Oudegracht: zaterdag Arrested Development; zondag Heideroosjes; woensdag Nits.

Zaandam, De Kade: vrijdag Brainbox; maandag Living Colour.

Zeist, De Peppel: vrijdag Daryll-Ann.

Zoetermeer, Boerderij: vanavond Capercaille; vrijdag Living Colour (uitverkocht).

Zwolle, Hedon: vanavond Living Colour; zaterdag Heideroosjes.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden