Pop

Amersfoort, Kelder: zaterdag Millionaire...

Amsterdam, ADM-terrein: zaterdag Kalahari Surfers, Felix Laband en dj's Krushed & Sorted.

Amsterdam, AMP: zondag Percussiefestival met o.a. Omar Ka & Fula Band (13.00 uur).

Amsterdam, Melkweg: vanavond o.a. New Found Glory; vrijdag Fay Lovsky (Oude Zaal) en o.a. dj's Le Funkubine en Mulat (The Max); zaterdag o.a. Phat Pockets en Nicotine (The Max) en Zeke en RC5 (Oude Zaal); maandag o.a. The Abyssinians en Cocoa Tea; dinsdag Mull Historical Society; woensdag o.a. Peter Pan Speedrock, Gluecifer en Danko Jones.

Amsterdam, Music Hall: vanavond en vrijdag Live (uitverkocht).

Amsterdam, Paradiso: vanavond Five For Fighting en Phantom Planet, na afloop Smuck (bovenzaal); zaterdag Norah Jones, na afloop Roy Paci & Aretuska; maandag Yahoo's en Jon Dee Graham; dinsdag Morgan Heritage, na afloop Robert Lee; woensdag Drippin' Honey, Tee en Cuban Heels.

Amsterdam, Volta: vanavond The White Broncos, King Me en Club Diana.

Apeldoorn, Gigant: vrijdag An Pierlé; zondag Daryll-Ann en Alamo Race Track.

Arnhem, Gelredome: maandag Santana en Counting Crows.

Arnhem, Goudvishal: vanavond Ensign, Reaching Forward en Victims Of Society.

Den Haag, Paard Op Hol: vrijdag o.a. dj Total Science; zondag o.a. dj TLM.

Eindhoven, Effenaar: vanavond Beef! en Relax; vrijdag Zeke, RC5 en Fury 161; zaterdag o.a. dj's Baron en Jay Jay; zondag o.a. Gideon en dj Rick Angel.

Groningen, Vera: vanavond Zeke en RC5; vrijdag Dead And Gone en Yaphet Kotto; zaterdag Fonda 500.

Haarlem, Patronaat: vrijdag Dreadlock Pussy en Gazzoleen; zaterdag 90 Day Men, Feverdream en Mercy Giants, na afloop dj's Carlijn en Cellie.

Hilversum, Tagrijn: vrijdag Nicotine featuring Gotcha! en DOOA; zondag Dreadlock Pussy en Gazzoleen.

Leiden, LVC: vrijdag Face Tomorrow en The Spirit That Guides Us; zaterdag Jammah Tammah, na afloop dj Jozo.

Rotterdam, Luxor Theater: vrijdag Cuby + The Blizzards.

Rotterdam, Nighttown: vrijdag Peter Pan Speedrock.

Rotterdam, Waterfront: vanavond Suimasen en 90 Day Men; zaterdag o.a. dj Soto; dinsdag The Dirtbombs.

Tilburg, 013: vanavond An Pierlé; vrijdag o.a. I-Reject en No Turning Back (Bat Cave) en Il Niño (Kleine Zaal); zaterdag Johnny Dowd; zondag o.a. Hypnosia en Occult (16.00 uur).

Utrecht, Ekko: vanavond The Legendary Pink Dots en Fonda 500; vrijdag Johnny Dowd en Polgate.

Utrecht, Neude: Festival a/d Werf met vanavond The Handsome Harry Company; vrijdag Tasha's World; zaterdag Bastian; zondag In 't Wild; maandag Danny Vera & DèlaVegaz; dinsdag Stuurboord Bakkebaard; woensdag Soda en Milk.

Utrecht, Winkel Van Sinkel: vrijdag 'Labelland' met o.a. dj's Alex Cortiz; zaterdag o.a. Dimitri en Funk d'Void.

Utrecht, Vredenburg: maandag Simple Minds (uitverkocht); woensdag Vonda Shepard.

Utrecht, Tivoli: vanavond Jammah Tammah; dinsdag The Abyssinians en Cocoa Tea.

Zaandam, De Kade: vanavond Annihilator, Seven Witches en Debase; vrijdag Di-Rect; zondag Mountain.

Zoetermeer, Boerderij: vrijdag Pendragon.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden