pop

Alphen a/d Rijn, Parktheater: zaterdag Fay Lovsky...

Amersfoort, Kelder: zaterdag Peter Pan Speedrock en Wiseguy.

Amstelveen, Schouwburg: zaterdag Trijntje Oosterhuis.

Amsterdam, Melkweg: vanavond IsOokSchitterend; vrijdag David Rodigan, Metromedia, Daddy Dan en Forward Sound; zaterdag Birgit, Bastian en Ivar; woensdag Stereomud.

Amsterdam, Paradiso: vanavond 'Sonic Acts' met o.a. Roy Ascott, Casey reas en Scanner; vrijdag 'Sonic Acts' met o.a. Gescom, Bola en Meam; zaterdag Tricky, na afloop Ursula Rucker (bovenzaal) en 'Welcome To The Future' met dj's Rolando, Eric de Man (grote zaal); maandag Ed Harcourt; dinsdag Nina Hagen & Band, na afloop Juno (bovenzaal); woensdag Lamb.

Apeldoorn, Gigant: vrijdag NME, Shaggable Sluts, City Riot en Barbitch.

Arnhem, Goudvishal: vanavond Darkest Hour en Dawncore.

Breda, Chassé Theater: mandag Kane.

Den Bosch, W2: vrijdag Pinback en John Wayne Shot Me; zondag Anathema.

Den Haag, De Zwarte Ruiter: vanavond Wyatt.

Den Haag, Paard Op Hol: vrijdag Marky Ramone & The Speedkings; zaterdag o.a. The Operator dj Zero One.

Drachten, De Lawei: zaterdag Hazel O'Connor.

Ede, Cultura: vrijdag Fay Lovsky.

Eindhoven, Effenaar: vanavond Kamikaze Freakshow; zaterdag Spacer en dj's Kid Sundance en Max 404 .

Eindhoven, Muziekcentrum: vanavond Huub van der Lubbe; woensdag Trijntje Oosterhuis.

Enschede, Atak: zaterdag Suimasen.

Geleen, Hanenhof: woensdag Kane (uitverkocht).

Groningen, Oosterpoort: maandag Nina Hagen & Band.

Groningen, Vera: vrijdag o.a. Absorbed, Allover; zondag Opeth, Katatonia en Novembre.

Haarlem, Patronaat: vanavond The Proov; vrijdag Blaze Of Glory; zaterdag The Paladins, na afloop dj Lady Aïda.

Hilversum, Tagrijn: vrijdag De Kift en Stuurboord Bakkebaard.

Hoogeveen, Podium: zaterdag Flesh Made Sin, Frusthrated en SAF.

Leiden, LVC: zaterdag Def P & Beatbusters.

Leiden, Stadsgehoorzaal: woensdag Fay Lovsky.

Leeuwarden, Romein: woensdag Wyatt.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond Racoon en Scotty!.

Nijmegen, Extrapool: vrijdag Konk Pack.

Nijmegen, Vereeniging: vrijdag Kane.

Oss, Groene Engel: zaterdag Johan.

Rijswijk, Schouwburg: vanavond Trijntje Oosterhuis.

Rotterdam, Ahoy': vrijdag t/m dinsdag René Froger.

Rotterdam, Luxor Theater: maandag Trijntje Oosterhuis.

Rotterdam, Nighttown: vanavond kerstconcert K-Otic (try out); zaterdag Wyatt (Basement), en 'Puur.' met o.a. dj's Timst'r en Eelko featuring Barkode.

Rotterdam, Waterfront: vanavond Alphaboyschool en Zwit.

Sliedrecht, Elektra: zaterdag Sons Of Ra.

Sneek, Bolwerk: vrijdag Flavium; zondag Kamichaos Freakshow.

Tilburg, 013: vanavond Het Goede Doel (try out); vrijdag Tricky en Dub Pistols Sound System (The Choice), The Regrettes (Bat Cave); zaterdag the Spirit That guides Us; zondag Bloodcum (16.00 uur; gratis); dinsdag Molly Hatchet en Company of Snakes; woensdag De Kift.

Utrecht, Tivoli: vrijdag Tröckener Kecks.

Utrecht, De Vloer: vanavond Birgit, Bastian en Ivar; woensdag Dr. Ringding & The Senior Allstars.

Utrecht, Winkel van Sinkel: zaterdag dj Dave Mothersole en Richard.

Zaandam, De Kade: vrijdag Mark Foggo en Luie Hond; zaterdag Bl f (uitverkocht); woensdag Ancient Rites, Mystic Circle en Abortus.

Zoetermeer, Boerderij: vrijdag Bastian, Birgit en Ivar.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden