Pop

Amstelveen, P60: vanavond Van Dik Hout; vrijdag o.a. dj Digital...

Amsterdam, Carré: vrijdag en zaterdag Van Morrison (uitverkocht).

Amsterdam, Melkweg: vanavond Junior Kelly (The Max); zondag o.a. TrackAddicts en dj Precise; maandag Natalia M. King; woensdag The Kelly Family (The Max; uitverkocht) en Lo Fidelity Allstars (Oude Zaal).

Amsterdam, Music Hall: vrijdag The Cranberries (uitverkocht); zaterdag 'Supreme' met o.a. Chemical Brothers en dj Jack de Marseille (uitverkocht).

Amsterdam, Paradiso: vanavond Rudeboy speelt Public Enemy (grote zaal) en The Gourds (bovenzaal); vrijdag Ken Stringfellow, na afloop o.a. dj Laidback Luke (grote zaal) en Kek '66 (bovenzaal); zaterdag Beverley knight; dinsdag k-Tsjoem; woensdag Femi Kuti.

Den Haag, Paard Op Hol: vanavond Jessica Care Moore; vrijdag The Gourds; zaterdag dj's Adam F en Diabaldee.

Deventer, Burgerweeshuis: zaterdag The Gourds.

Eindhoven, Effenaar: vanavond Millionaire en Fence; vrijdag The Firebirds; zaterdag Junior Kelly; zondag dj's Bogdan Raczynski en Cenik & Onanon.

Groningen, Oosterpoort: vrijdag Mary Black.

Groningen, Vera: vanavond The Appleseed Cast en Cursive; vrijdag The Wounded en To Elysium; zaterdag The Collywobbles; zondag The Bellrays en Flaming Sideburns.

Haarlem, Patronaat: vanavond Fun-Da-Mental; vrijdag Meindert Talma & The Negroes en Flip Kowlier; zaterdag Jan Rijbroek Band, na afloop dj's Chamelian & Rombout; zondag o.a. Michael de Jong en Dress (15.00) en dj michel de Hey (23.00); dinsdag o.a. Misconduct, Face Tomorrow.

Heerlen, Parkstad Limburg Theater: zaterdag Mary Black.

Hilversum, Tagrijn: vrijdag 'Phreaksz!?' met o.a dj's Slemper en Bogdan Raczynski.

Hoofddorp, De Hoeve: vrijdag Nederhop Festival met o.a. Opgezwolle, A.B.N. en Dwaalspoor.

Leeuwarden, De Harmonie: vanavond Mary Black.

Leiden, LVC: vrijdag o.a. Jessica Care Moore; zaterdag o.a. Empress en Raymtzer; zondag The (International) Noise Conspiracy en Incense.

De Meern, Azotod: zaterdag Paasrock met o.a. Twarres en Bl f.

Nijland, MFC De Mande: maandag 'Aaipop' met o.a. Pigmeat, Reboelje, Jitiizer, Jan Tekstra en Piter Wilkens.

Nijmegen, Doornroosje: vrijdag Fu Manchu; zaterdag o.a. dj's Pascal F.E.O.S. en Pure.

Roermond, Azijnfabriek: vrijdag Mambo Kurt.

Rotterdam, Ahoy': maandag Westlife en K-Otic.

Rotterdam, Nighttown: vanavond Bilal; zondag Junior Kelly (grote zaal) en o.a. Jessica Care Moore (theater).

Rotterdam, Off Corso: zaterdag o.a. dj's Steve Rachmad en Ricardo Villalobos.

Rotterdam, Rotown: vanavond Flip Kowlier; zaterdag Crashland; zondag Yum; maandag Headmix.

Rotterdam, Waterfront: vrijdag The Bellrays en Flaming Sideburns.

Schijndel, De Molenheide: zaterdag en zondag Paaspop met o.a. Fu Manchu, Mambo Kurt, The Apers, 16 Down en Saxon.

Tilburg, 013: vanavond Golden Earring (The Choice; uitverkocht), The Mars Volta, Les Savy Fav en The Apes (Kleine Zaal); vrijdag Jan Akkerman Band (Kleine Zaal) en Slacktone (BatCave); zondag o.a. Lloyd en dj's Chuckie en Dean Alexander;

maandag 'No Mercy 2002' met o.a. Immortal, Hypocrisy en Vader.

Utrecht, Vloer: vrijdag o.a. Jessica Care Moore; zondag o.a. Drifter en Eric Cycle; dinsdag Relax.

Utrecht, Ekko: zaterdag Mambo Kurt.

Utrecht, Winkel van Sinkel: zaterdag o.a. dj's Erick E en Funk d'Void.

Zoetermeer, Boerderij: vanavond Powerplay en Maxville; vrijdag o.a. Walter Trout en Ana Popovic Band, zondag o.a. Chris Cacavas, Autumn K Dial en Karen Posten.

Zwolle, Hedon: vrijdag Kirsten; zaterdag Acid Junkies.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden