Pop

Amen, Café de Amer: zondag Iain Matthews, Eliza Gilkyson en Ad Vanderveen...

Amsterdam, De Kleine Komedie: maandag Cuby + The Blizzards.

Amsterdam, Melkweg: zaterdag

Within Temptation en Autumn.

Amsterdam, Music Hall: maandag Dream Theater; woensdag Melissa Etheridge.

Amsterdam, Paradiso: vanavond Songs: Ohia, June Panic en Scout Niblett; woensdag Ryan Adams & The Sweetheart Revolution (uitverkocht).

Arnhem, Goudvishal: vrijdag After Forever en Autumn; zondag Cave In en Typhoon.

Assen, De Witte Bal: zaterdag Damon Bramblett & Band.

Delft, Speakers: vrijdag Magic Frankie; zaterdag Eelco Gelling Band.

Den Bosch, Koningstheater: woensdag Iain Matthews, Eliza Gilkyson en Ad VanderVeen.

Den Bosch, W2: vrijdag The Real McKenzies en The Agitators; zaterdag Jampara & The Batalion.

Den Haag, Paard Op Hol: vrijdag dj's Shapeshifter en Jungle Fever; zaterdag The Mighty Moguls; zondag dj's The Flying Dutchmen.

Den Haag, SCSI Cell: zondag XBXRX.

Deventer, Burgerweeshuis: vrijdag Def P & Beatbusters.

Eindhoven, Effenaar: vrijdag Zion Train; zondag Songs: Ohia, Scout Niblett en June Panic.

Eindhoven, Nationaal Theater: vanavond Björn Again.

Groningen, Vera: vanavond The Real McKenzies; vrijdag Bolt Thrower, Benediction en Fleshcrawl; zaterdag Revolt; zondag o.a. Mortician en Carnal Forge.

Haarlem, Patronaat: vanavond Zion Train; vrijdag Raining Rats; zaterdag Quick & Brite.

Hardenberg, De Voorveghter: zaterdag Iain Matthews, Eliza Gilkyson en Ad VanderVeen.

Heerenveen, Posthuis Theater: vrijdag Iain Matthews, Eliza Gilkyson en Ad VanderVeen.

Heythuysen, TomTom: dinsdag Damon Bramblett & Band.

Leeuwarden, De Harmonie: vanavond Skik, Grof Geschut en Te Water; woensdag Damon Bramblett & Band.

Maastricht, Clinique: dinsdag Racoon speelt Faith No More.

Nijmegen, Doornroosje: vrijdag dj's Esta en Teebee; zaterdag Marcin Czubala; zondag om 15.30 uur Di-Rect.

Nijmegen, Extrapool: zaterdag XBXRX.

Papendrecht, Theater De Willem: vrijdag Skik, Grof Geschut en Te Water.

Rotterdam, Ahoy': zaterdag t/m woensdag De Poema's, Volumia!, Birgit, Twarres, Soulvation, Rowwen Hèze, Guus Meeuwis & Vagant en Clouseau.

Rotterdam, Now & Wow: zaterdag Speedfreax Rotterdam.

Rotterdam, Nighttown: zaterdag dj's Luciën Foort, Luis Paris en El Deider.

Rotterdam, Waterfront: vrijdag

Reaching Forward; zaterdag Dexter en dj Soutek.

Rotterdam, Worm: woensdag XBXRX.

Sneek, Bolwerk: zaterdag punkfestival met Born From Pain en Dare-

devil.

Tilburg, 013: vrijdag dj Michel de Hey; zaterdag Cave In en Quetzal; zondag Bolt Thrower, Benediction en Fleshcrawl (16 uur); maandag Rollins Band en Oil; woensdag Alien Ant Farm en Dredg.

Tilburg, Café Bolle: woensdag Racoon speelt Faith No More.

Uden, Markant: vrijdag Björn Again.

Utrecht, Ekko: zaterdag Kek 66, Misselijk en Grasmoawer.

Utrecht, Tivoli: vrijdag Within Temptation en Whispering Gallery; zaterdag Zion Train.

Utrecht, Vloer: vrijdag 9 Days Wonder en Dutch Pacific, en o.a. dj's Carlton en Simon P. Sixsmith; zaterdag Skank Around Soundsystem en Controverse All-Stars; dinsdag Kirsten.

Utrecht, Winkel van Sinkel: zaterdag Funk d'Void en Max404.

Venray, Stadstheater: zaterdag Björn Again.

Vlaardingen, Stadsgehoorzaal: vrijdag Cuby + The Blizzards.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden