Pop

Alem, Hart van Alem: 'Alempop' met vanavond o.a. George Baker; vrijdag o.a. The Sweet; zaterdag o.a. Golden Earring; zondag o.a....

Amsterdam, Melkweg: vanavond o.a. Tasha's World; vrijdag o.a. Paul Brtschitsch en dj's Deetron en Tayo; zaterdag Arid en Venus In Flames (Oude Zaal) en E-Life (The Max); zondag Dreadlock Pussy en Gazzoleen.

Amsterdam, Nesplein: vanavond Rudy Trouvé, Daan en Vive La Fête; vrijdag Schwarzwaldklinik, Flip Kowlier en Wawadadakwa.

Amsterdam, Paradiso: vanavond Floris en Rose (grote zaal) en Neil Halstead (bovenzaal), na afloop Dax Riders (grote zaal); vrijdag Múm; zaterdag De Heideroosjes; maandag The Moldy Peaches en David Kitt; dinsdag Luna Halo (grote zaal) en Dot Allison (bovenzaal); woensdag Astrid Young en Ad Vanderveen.

Bloemendaal, Woodstock: vanavond dj Zjelva.

Den Haag, Paard Op Hol: zaterdag Dyzack en The Dollybirds.

Den Haag, Theater a/h Spui: 'New Forms III' met vrijdag o.a. Coil, Julian Cope en Little Axe; zaterdag o.a. Fennesz, Kopna Kopna en Jon Wozencroft.

Gouda, So What: vrijdag Jammah Tammah.

Groningen, Vera: vanavond The Promise Ring; vrijdag Face Tomorrow, This Beautiful Mess en Soon; woensdag Flip Kowlier.

Haarlem, Fietsznfabriek: vanavond een optreden van IM.

Haarlem, Patronaat: vanavond Dan Baird & Band.

Heerhugowaard, De Schakel: zaterdag Cuby + The Blizzards.

Hilversum, Tagrijn: vrijdag E-Life en De Amersfoortse Coöperatie.

Leeuwarden, Schaaf: vanavond Van Katoen.

Leiden, LVC: vrijdag Arid en Kirsten.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond Arid en Kirsten; vrijdag o.a. dj's Impereal en Knowhow; zaterdag o.a. dj's Bob Brown en Heiko MSO; woensdag Habib Koité.

Nijmegen, Extrapool: zondag Efzeg.

Rotterdam, Ahoy': zaterdag De Dijk en Skik; dinsdag Elton John; woensdag Kylie Minogue (uitverkocht).

Rotterdam, Nighttown: zaterdag dj's Ronald Molendijk, Marty en Bruce Leen; woensdag The Wailers.

Rotterdam, Waterfront: vanavond Face Tomorrow; vrijdag Chokebore en Favez; zaterdag o.a. Quick & Brite en dj's Spacid en Raphael.

Sittard, Fenix: zaterdag Wyatt.

Sneek, Bolwerk: zaterdag o.a. dj's E-Rick en Neophyte.

Tienray, Gaellus: vrijdag Neuk!

Tilburg, 013: vanavond U.K. Subs; vrijdag o.a. Malochia en Cenobita; zaterdag Little Axe; zondag Ebola en Can Abyss (aanvang 16.00 uur!).

Utrecht, binnenstad: vrijdag t/m zondag Bluesfestival met o.a. Cuban Heels, Eelco Gelling en Julian Sas

(www.blues-festival-utrecht.nl).

Utrecht, Ekko: vanavond Múm en Zolac Expres; zaterdag The Moldy Peaches en David Kitt.

Utrecht, Tivoli: vrijdag Julian Sas Band (gratis!).

Utrecht, Vloer: vrijdag Dax Riders; zaterdag Los De Abajo.

Utrecht, Winkel van Sinkel: zaterdag o.a. dj's David Alvarado en Timst'r.

Velsen-Zuid, Landgoed Beecke stijn: zaterdag Beeckestijn Pop met o.a. Brainpower, After Forever, Luie Hond en Mimezine (entree gratis).

Zaandam, De Kade: vanavond Astrid Young en Ad Vanderveen; vrijdag Remission.

Zoetermeer, Boerderij: vrijdag Nicotine featuring Gotcha!

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden