Pop

Amsterdam, Bitterzoet: vrijdag Bastian, C-Mon & Kypski e.a...

& bullet; Amsterdam, Kleine Komedie: zondag Lohues & The Louisiana Blues Club; dinsdag Frank Boeijen.

& bullet; Amsterdam, Melkweg: vanavond t/m zaterdag Amsterdam Dance Event met vanavond o. a. Juanes (uitverkocht), vrijdag o. a. dj Tom Harding; zondag o. a. Human Alert; maandag My Morning Jacket (Max), Why? (Oude Zaal); woensdag The Raveonettes.

& bullet; Amsterdam, Music Hall: vrijdag Moloko (uitverkocht).

& bullet; Amsterdam, Paradiso: vanavond t/m zaterdag Amsterdam Dance Event met vanavond o. a. Vive La Fête, T. Raumschmiere; maandag Marcus Miller.

& bullet; Amsterdam, Pepsi Stage: vrijdag Blackmore's Night.

& bullet; Amsterdam, Volta: maandag Face Tomorrow.

& bullet; Apeldoorn, Gigant: zaterdag Trijntje Oosterhuis.

& bullet; Assen, De Kolk: vanavond Venice.

& bullet; Breda, Mezz: vanavond Tasha's World; vrijdag Vive La Fête.

& bullet; Den Helder, De Kampanje: dinsdag Venice.

& bullet; Deventer, Burgerweeshuis: vrijdag Hermano.

& bullet; Doetinchem, Schouwburg Amphion: zaterdag Venice.

& bullet; Eindhoven, Berlage: zondag The Watchman, The Very Girls.

& bullet; Eindhoven, Effenaar: maandag Demented Are Go.

& bullet; Eindhoven, Muziekcentrum: woensdag Willy DeVille.

& bullet; Groningen, Oosterpoort: zondag Vonda Shepard; maandag Blondie; woensdag John Cale.

& bullet; Groningen, Vera: vanavond Zagar; vrijdag o. a. Destroyer 666; zondag My Morning Jacket; woensdag Centro-Matic, Orange Black.

& bullet; Haarlem, Patronaat: vrijdag Legendary Pink Dots; zaterdag Jeru The Damaja; zondag o. a. Julie Doiron, Scout Niblett.

& bullet; Hilversum, Tagrijn: vanavond Postmen.

& bullet; Hoogeveen, De Tamboer: vrijdag Venice.

& bullet; Maastricht, Theater a/h Vrijthof: zondag Willy DeVille.

& bullet; Noord-Scharwoude, De Koog: zaterdag 16 Down.

& bullet; Rotterdam, Oude Luxor Theater: maandag Willy DeVille.

& bullet; Amsterdam, Bitterzoet: vrijdag Bastian, C-Mon & Kypski e. a.

& bullet; Amsterdam, Fantasio: zaterdag Lo & bullet; Rotterdam, Ahoy': maandag Simple Minds; woensdag Iron Maiden (uitverkocht).

& bullet; Rotterdam, Waterfront: vanavond Q-Club, Raskolnikov.

& bullet; Tilburg, 013: vrijdag o. a. Rowwen Hèze (Choice); zondag Moloko (Choice), The Bellrays (Kleine Zaal); maandag Jello Biafra ' spoken word' (Kleine Zaal); woensdag Life Of Agony (Choice), The Skatalites (Kleine Zaal).

& bullet; Uden, De Pul: zondag Face Tomorrow, The Break.

& bullet; Utrecht, Tivoli De Helling: zaterdag o. a. The No-Goods.

& bullet; Utrecht, Tivoli Oudegracht: zaterdag My Dying Bride; dinsdag Life Of Agony. & bullet; Utrecht, Vredenburg: vrijdag Vonda Shepard; dinsdag The Waterboys (uitverkocht).

& bullet; Zaandam, Zaantheater: maandag Venice.

& bullet; Zoetermeer, Boerderij: 'Progfever III'-festival met zaterdag o. a. Casual Silence; zondag o. a. Ricocher.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden