Popmuziek

Amersfoort, De Kelder: vrijdag o.a. dj's Lemon 8 en Q-Lock; zaterdag De Kift en Meindert Talma & The Negroes...

Amstelveen, P60: vrijdag dj's Remy, Laidback Luke en Lemon 8; zondag eX-Girl, dj's Hito en Uniplet.

Amsterdam, Melkweg: vanavond Racoon speelt Faith No More (The Max), o.a. Nicotine en Deams (Oude Zaal); zaterdag o.a. Andy Smith en dj's Hyper, Q en Angelo; zondag Drowning Pool (Oude Zaal) en Black Rebel Motorcycle Club (The Max); woensdag Puddle of Mudd.

Amsterdam, Music Hall: vanavond Usher (uitverkocht); woensdag Edison Music Awards 2002.

Amsterdam, Paradiso: vanavond The Mission en Kirk Brandon (grote zaal), na afloop Lostprophets (bovenzaal); vrijdag en zaterdag Jill Scott (uitverkocht); zaterdag Groovemaster Johnson's Bubbleclub; dinsdag Stereophonics (uitverkocht), na afloop Cracker; woensdag Michael Rose & The Robotiks.

Amsterdam, Stadsschouwburg: woensdag Zita Swoon akoestisch.

Apeldoorn, Schouwburg Orpheus: zaterdag Skik, Grof Geschut en Te Water.

Arnhem, Goudvishal: zondag o.a. Tombe en Serenade Of Darkness.

Den Bosch, W2: vrijdag Peter Pan Speedrock, 69 Charger en The Stilettos; zaterdag The Sheila Divine en Supernatural.

Den Haag, Paard Op Hol: vrijdag Millionaire en Fence; zaterdag eX-Girl en Die Streamin' Stukas.

Deventer, Burgerweeshuis: vrijdag Twarres; zaterdag o.a. dj's Pan en Nymfo.

Eindhoven, Effenaar: vanavond Lester Butler Tribute Band; vrijdag Daryll-Ann en Alamo Race Track; zondag Nebula.

Emmen, De Muzeval: vanavond Iain Matthews, Eliza Gilkyson en Ad Vanderveen.

Groningen, Vera: vanavond Millionaire en Fence; vrijdag Dub Inferno; zaterdag The Skidmarks; zondag Ygdrassil.

Haarlem, Patronaat: vrijdag After Forever en Autumn; zaterdag Millionaire en Seedling.

Kerkrade, Parkstad Theater: maandag Iain Matthews, Eliza Gilkyson en Ad Vanderveen.

Krimpen a/d IJssel, De Tuyter: zaterdag Margriet Eshuijs.

Leeuwarden, Schaaf: dinsdag Fred Eaglesmith.

Leiden, LVC: zaterdag Mardigrah en Venus Flytrap.

Nieuwegein, Theater De Kom: Iain Matthews, Eliza Gilkyson en Ad Vanderveen.

Nijmegen, Doornroosje: zaterdag o.a. dj's Deetron, LL en Hansz; zondag Stuurboord Bakkebaard (15.00 uur).

Nijmegen, Extrapool: zaterdag Blast; zondag Mattin, Rosy Parlane, Rohan Thomas en Yoshio Machida.

Papendrecht, Theater De Willem: zondag Iain Matthews, Eliza Gilkyson en Ad Vanderveen.

Roosendaal, Schouwburg De Kring: vrijdag Iain Matthews, Eliza Gilkyson en Ad Vanderveen.

Rotterdam, Waterfront: vanavond Bratmobile en Darlington.

Tilburg, 013: vanavond Visionairies; vrijdag The Mighty Moguls (BatCave); zaterdag Sum 41; zondag o.a. After Forever en Orphanage (The Choice en BatCave), Fred Eaglesmith en The Watchman (Kleine Zaal).

Tilburg, Schouwburg Tilburg: dinsdag Iain Matthews, Eliza Gilkyson en Ad Vanderveen.

Utrecht, Ekko: vrijdag Bratmobile en Raining Rats; zaterdag The Dollybirds en Kirsten; dinsdag eX-Girl.

Utrecht, Tivoli: vanavond Daryll-Ann en Alamo Race Track.

Utrecht, Winkel van Sinkel: zaterdag o.a. dj's Erick E en Alvredo.

Zaandam, De Kade: vrijdag The Chimney Brothers en Bingotrappers.

Zaltbommel, De Poorterij: vrijdag Margriet Eshuijs.

Zoetermeer, Boerderij: vrijdag IQ.

Zwolle, Schouwburg Odeon: woensdag Skik, Grof Geschut en Te Water.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden