Peloton 2002

FASSA BORTOLO (It)..

TEAM DEUTSCHE TELEKOM (Dui)

Manager: Walter Godefroot. Ploegleiding: Rudy Pevenage

Renners: Aldag (Dui), Bartko (Dui), Bölts (Dui), Fagnini (It), Grabsch (Dui), Guerini (It), Heppner (Dui), Hiekmann (Dui), Hondo (Dui), Hundertmark (Dui), Julich (VS), Kessler (Dui), Klier (Dui), Klöden (Dui), Kopp (Dui), Livingston (VS), Reichl (Dui), Schaffrath (Dui), Schreck (Dui), Schumacher (Dui), Ullrich (Dui), Vinokourov (Kaz), Wesemann (Dui), Yakovlev (Kaz), Zabel (Dui).

RABOBANK (Ned)

Manager: Jan Raas. Ploegleiding: Theo de Rooij, Adri van Houwelingen.

Renners: Boerman (Ned), Boogerd (Ned), Boven (Ned), De Groot (Ned), De Jongh (Ned), Dekker (Ned), Den Bakker (Ned), Duijn (Ned), Engels (Ned), Groenendaal (Ned), Hayman (Aus), Kroon (Ned), Leipheimer (VS), Lotz (Ned), Mutsaars (Ned), Niermann (Dui), Nijs (Bel), Pronk (Ned), Sentjens (Ned), Traksel (Ned), Veneberg (Ned), Verheyen (Bel), Wauters (Bel), Beat Zberg (Zwi), Markus Zberg (Zwi).

MAPEI-QUICK STEP (It)

Manager: Alvaro Crespi. Ploegleiding: Serge Parsani, Eric Vanderaerden.

Renners: Aggiano (It), Bettini (It), Bodrogi (Hon), Bramati (It), Canada (Sp), Cioni (It), De Waele (Bel), Evans (Aus), Fornaciari (It), Freire (Sp), Garzelli (It), Horrillo (Sp), Hulsmans (Bel), Hunter (ZA), Martinez (Fr), McGrory (Aus), Nardello (It), Noé (It), Paolini (It), Ratti (It), Scinto (It), Steels (Bel), Tafi (It), Trampusch (Dui), Wegelius (Gbr), Zanini (It).

LOTTO-ADECCO (Bel)

Manager: Christophe Sercu. Ploegleiding: Jos Braeckevelt, Claude Criquielion, Walter Planckaert.

Renners: Aerts (Bel), Amorison (Bel), Baguet (Bel), Braikia (Den), Brandt (Bel), De Clercq (Bel), Detilloux (Bel), D'Hollander (Bel), Eeckhout (Bel), Gardeyn (Bel), Marichal (Bel), McEwen (Aus), Mikhailov (Rus), Stremersch (Bel), Tchmil (Bel), Van de Wouwer (Bel), Van Dijk (Ned), Van Gulik (Ned), Van Impe (Bel), Van Lancker (Bel), Van Petegem (Bel), Van Speybroeck (Bel), Ief Verbrugghe (Bel), Rik Verbrugghe (Bel), Vermaut (Bel), Vierhouten (Ned).

COFIDIS (Fr)

Manager: Alain Bondue. Ploegleiding: Bernard Quilfen, Alain Deloeuil.

Renners: Atienza (Sp), Bourgain (Fr), Clain (Fr), Cuesta (Sp), Duble (Fr), Farazijn (Bel), Fernandez Bustinza (Sp), Flamang (Lux), Fofonov (Kaz), Gané (Fr), Gaumont (Fr), Hayles (Gbr), Kivilev (Kaz), Lamour (Fr), Lelli (It), Lopeboselli (It), Loue (Fr), Mattan (Bel), Millar (Gbr), Moncoutié (Fr), Neuville (Fr), Peers (Bel), Planckaert (Bel), Rutkiewicz (Pol), Sassone (Fr), Tessier (Fr), Tombak (Est), Tournant (Fr), Trentin (It), Vasseur (Fr).

ONCE-EROSKI (Sp)

Manager: Pablo-Anton Indroquilis. Ploegleiding: Manolo Saiz, Marino Lejarreta.

Renners: Andrle (Tsj), Arroyo (Sp), Azevedo (Por), Gorka Beloki (Sp), Joseba Beloki (Sp), Caruso (It), Castresana del Val (Sp), Diaz Justo (Sp), Florencio (Sp), Alvaro Gonzalez de Galdeano (Sp), Igor Gonzalez de Galdeano (Sp) Gonzalez Rios (Sp), Hruska (Tsj), Jaksche (Dui), Nozal Vega (Sp), Olano (Sp), Parra (Col), Pradera (Sp), Rodriguez (Sp), Serrano (Sp), Zarrabeitia (Sp).

IBANESTO.COM (Sp)

Manager: Jose-Miguel Echavarri. Ploegleiding: Eusebio Unzue, Jose-Luis Jaimerena.

Renners: Arrieta (Sp), Baranowski (Pol), Blanco Gil (Sp), Brozyna (Pol), Bruseghin (It), Flecha (Sp), Garcia Acosta (Sp), Garcia Quesada (Sp), Gil Perez (Sp), Gutierrez (Sp), Jimenez Sanchez (Sp), Jimenez Sastra (Sp), Lastras (Sp), Latasa (Sp), Mancebo (Sp), Menchov (Rus), Mercado (Sp), Navas (Sp), Odriozola (Sp), Aitor Osa (Sp), Unai Osa (Sp), Pascual Rodriguez (Sp), Piepoli (It), Plaza (Sp), Vila (Sp), Zandio (Sp).

US POSTAL (VS)

Manager: Max Gorski. Ploegleiding: Johan Bruyneel, Dirk Demol.

Renners: Armstrong (VS), Barry (Can), Boonen (Bel), Casey (VS), Clinger (VS), Cruz (VS), Heras (Sp), Hincapie (VS), Joachim (Lux), Kjaergaard (Noo), Labbe (VS), Landis (VS), McRae (VS), Mondini (It), Padrnos (Tsj), Pena (Col), Rubiera (Sp), Vandevelde (VS), Ventura (VS), White (Aus), Zabriskie (VS).

DOMO-FARM FRITES (Bel)

Manager: Patrick Lefevere. Ploegleiding: Marc Sergeant, Hendrik Redant.

Renners: Blijlevens (Ned), Bruylandts (Bel), Cassani (It), Cretskens (Bel), De Wolf (Bel), Hoste (Bel), Kashechkine (Kaz), Kleynen (Bel), Knaven (Ned), Koerts (Ned), Konecny (Tsj), Merckx (Bel), Milesi (It), Moerenhout (Ned), Museeuw (Bel), Rodriguez (VS), Tankink (Ned), Vainsteins (Let), Van Bon (Ned), Vandenbroucke (Bel), Van Goolen (Bel), Van Heeswijk (Ned), Vanthourenhout (Bel), Virenque (Fr), Wadecki (Pol).

LAMPRE-DAIKIN (It)

Manager: Giuseppe Saronni. Ploegleiding: Pietro Algeri, Maurizio Piovani.

Renners: Barbero (It), Belohvosciks (Let), Bertogliati (Zwi), Bertoletti (It), Codol (It), Cortinovis (It), Dierckxsens (Bel), Frutti (It), Garate (Sp), Kadlec (Tsj), Loddo (It), Missaglia (It), Pagliarini Mendonca (Bra), Piccoli (It), Pinotti (It), Quinziato (It), Rumsas (Lit), Sciandri (Gbr), Serpellini (It), Spruch (Pol), Svorada (Tsj), Tonkov (Rus), Verstrepen (Bel).

TACCONI VINI CALDEROLA (It)

Manager: Davide Boifava. Ploegleiding: Fabrizio Bontempi, Vittorio Algeri.

Renners: Balducci (It), Borghi (It), Bortolami (It), Bossoni (It), Calcagni (Zwi), Di Silvestro (It), Donati (It), Ferrari (It), Frigo (It), Gaynetdinov (Rus), Gerosa (It), Gili (It), Hauptmann (Slov), Klemencic (Slov), Luttenberger (Oos), Mazzoleni (It), Minali (It), Radaelli (It), Rütimann (Zwi), Sironi (It), Szmyd (Pol), Zampieri (Zwi), Zucconi (Zwi).

KELME-COSTA BLANCA (Sp)

Manager: Joan Mas Vendrell. Ploegleiding: Vicente Belda.

Renners: Botero (Col), Cabello (Sp), Cuenca (Sp), De Los Angeles (Sp), Galvez Lopez (Sp), Garcia Quesada (Sp), Gomez Gozalo (Sp), Gonzalez Jimenez (Sp), Jose-Enrique Gutierrez (Sp), Jose-Ignacio Gutierrez (Sp), Julia Cegarra (Sp), Leon (Sp), Lopez (Sp), Lozano (Sp), Manzano (Sp), Munoz (Sp), Navarrette (Sp), Otero (Sp), Pascual (Sp), Perez (Sp), Riera (Sp), Rodriguez (Sp), Sevilla (Sp), Tauler (Sp), Usano (Sp), Valverde (Sp), Vicioso (Sp), Vidal (Sp), Zaballa (Sp).

SAECO-LONGONI SPORT (It)

Manager: Claudio Corti. Ploegleiding: Giuseppe Martinelli.

Renners: Astarloa (Sp), Bertagnolli (It), Celestino (It), Commesso (It), Conte (It), Cunego (It), Davidson (Aus), Di Luca (It), Fuentes Angullo (Sp), Galletti (It), Gavazzi (It), Glomser (Oos), Ludewig (Dui), Mason (It), Nitsche (Dui), Piepoli (It), Pugaci (Mol), Sabaliauskas (Lit), Sacchi (It), Simoni (It), Spezialetti (It), Spinelli (VS), Tonti (It), Wegmann (Dui).

EUSKATEL (Sp)

Manager: Miguel Madariaga Barinaga. Ploegleiding: Julian Gorospe, Ruven Gorospe.

Renners: Arrizabalaga (Sp), Artetxe (Sp), Diaz de Cerio (Sp), David Etxebarria (Sp), Unai Etxebarria (Ven), Euba (Sp), Fernandez (Sp), Igor Flores (Sp), Iker Flores (Sp), Gerrikagoitia (Sp), Gonzalez Larranaga (Sp), Herrero (Sp), Isasi (Sp), Laiseca (Sp), Landaluze (Sp), Lopez de Munain (Sp), Martinez de Estaban (Sp), Martinze Trinidad (Sp), Mayo (Sp), Sanchez Gonzalez (Sp), Aitor Silloniz (Sp), Josu Silloniz (Sp), Solaun (Sp), Haimar Zubeldia (Sp), Joseba Zubeldia (Sp).

TEAM COAST (Dui)

Manager: Marcel Wüst.

Ploegleiding: Wolfram Lindner, Juan Fernandez.

Renners: Adamsson (Zwe), Aebersold (Zwi), Becke (Dui), Beltran (Sp), Casero (Sp), Chantyr (Rus), Christensen (Den), Escartin (Sp), Garmendia (Sp), Gianetti (Zwi), Guidi (It), Henrix (Dui), Hernandez Beltran (Sp), Hoj (Den), Huser (Zwi), Korff (Dui), Lara Ruiz (Sp), Michaelson (Den), Perez Rodriguez (Sp), Plaza (Sp), Radochla (Dui), Rund (Dui), Schweda (Dui), Urban (Dui), Von Kleinsorgen (Dui), Wilhelms (Dui), Zülle (Zwi).

CSC-TISCALI (Den)

Manager: Bjarne Riis. Ploegleiding: Alex Pedersen, Johnny Weltz.

Renners: Asmaker (Fr), Blaudzun (Den), Cerezo (Sp), Dean (Nzl), Eriksen (Den), Garcia Alonso (Sp), Hamilton (VS), Hoffman (Ned), Laurent Jalabert (Fr), Nicolas Jalabert (Fr), Jeune (Fr), Jonasson (Den), Madsen (Den), Nielsen (Den), Peron (It), Piil (Den), Piziks (Let), Rasmussen (Den), Rittsel (Zwe), Sandstöd (Den), Sastre Candil (Sp), Sörensen (Den), Van Bondt (Bel), Van Hyfte (Bel).

MERCATONE UNO (It)

Manager: Manuela Ronchi. Ploegleiding: Riccardo Magrini, Massimo Podenzana.

Renners: Borgheresi (It), Brignoli (It), Cigana (It), Clavero (Sp), De Angeli (It), Della Vedova (It), Fincato (It), Fois (It), Fontanelli (It), Forconi (It), Mazzanti (It), Mori (It), Ortenzi (It), Pantani (It), Savoldi (It), Secchiati (It), Sgambelluri (It), Siboni (It), Soler Siles (Sp).

CRÉDIT AGRICOLE (Fr)

Manager: Roger Legeay. Ploegleiding: Denis Roux, Michel Laurent.

Renners: Bessy (Fr), Brard (Fr), Charpenteau (Fr), Fedrigo (Fr), Hervé (Fr), Hinault (Fr), Hushovd (Noo), Jenner (Nzl), Langella (Fr), Le Mevel (Fr), Martin (Fr), Moreau (Fr), Morin (Fr), O' Grady (Aus), Poilvet (Fr), Tournier (Fr), Vaughters (VS), Voigt (Dui).

ALESSIO (It)

Manager: Bruno Cenghialta.

Ploegleiding: Dario Mariuzzo, Valerio Tebaldi.

Renners: Bertolini (It), Brognara (It), Casagrande (It), Casarotto (It), Caucchioli (It), Chefer (Kaz), De Paoli (It), Dufaux (Zwi), Ferrara (It), Ferrigato (It), Frattini (It), Furlna (It), Gotti (It), Hvastija (Slov), Ivanov (Mol), Leoni (It), Miholjevic (Kro), Moreni (It), Nikacevic (Joe), Pellizotti (It), Pieri (It), Vinale (It), Zanetti (It).

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@volkskrant.nl.