ORANJE
Margie de Mos hekelde in Dag in Dag uit het asociale gedrag van oranjefans...
Duim omhoog voor Margie de Mos. Oranje is een mooie kleur maar dit hysterisch vertoon van ‘voetballiefde’ gaat veel te ver.
Op de basisschool van mijn dochtertje gaan de lessen maandagmiddag plat voor televisiekijken! Mijn dochter houdt niet van voetbal. Dus ik ga haar maandagmiddag laten zien dat er een heerlijk rustige wereld buiten is als ‘alle’ mensen voor de buis zitten. Wij gaan lekker zwemmen in een nagenoeg leeg zwembad! Wij hebben er zin in.
Carla Withaar
Grote woorden voor een klein zieltje. Staat ons dezer dagen de ondergang van de beschaving te wachten, moet mevrouw met granieten kuisheidsgordel over straat? Waar gaat dit over? De pedante kleinburger gunt het ‘plebs’ zijn rituele pleziertje niet.
Mario Luterkei.
Eenvoudige regels zouden iets van de ergernis wegnemen: Versieringen mogen pas op z’n vroegst twee dagen voor aanvang van de kampioenschappen worden aangebracht en worden verwijderd nadat het vaderland zich uit de competitie heeft gevoetbald. Het zou in elk geval iets zijn.
Peter H. Propstra