OPENING WIELERSEIZOEN 95

MAPEI-GB (It) 7485 pnt..

Ploegleiders: Lefevre, Fernandez, Fabbri

Adriano Baffi

Franco Ballerini

Marco Bellini

Manuel Beltran (Sp)

Carlo Bomans (Bel)

Gianluca Bortolami

Alessandro Calzolari

Andrea Chiurato

Federico Colonna

Stefano della Santa

Federico Echave (Sp)

Fernando Escartin (Sp)

Manuel Gines (Sp)

Arsenio Gonzales (Sp)

Bart Leysen (Bel)

Javier Mauleon (Sp)

Johan Museeuw (Bel)

Danielle Nardello

Dario Nicoletti

Andrea Noe

Abraham Olano (Sp)

Wilfried Peeters (Bel)

Miguel Angel Pena (Sp)

Tony Rominger (Zwi)

Andrea Tafi

Jon Unzaga (Sp)

Ludwig Willems (Bel)

MG-TECHNOGYM (It) 6479

Ploegleider: Ferretti

Fabio Baldato

Gianni Bugno

Davide Cassani

Alberto Elli

Sylvan Golay

Rolf Jaermann (Zwi)

Marco Lietti

Nicola Loda

Davide Rebellin

Simone Rebellin

Pascal Richard (Zwi)

Marco Saligari

Maximilian Sciandri

Luca Scinto

Rolf Sörensen (Den)

Flavio Vanzella

Franco Vona

GEWISS BALLAN (It) 5556

Ploegleider: Bombini

Evgeni Berzin (Rus)

Vladislav Bobrik (Rus)

Guido Bontempi

Dario Bottaro

Ermanno Brignoli

Bruno Cenghialta

Ivan Cerioli

Gabriele Colombo

Francesco Frattini

Giorgio Furlan

Ivan Gotti

Nicola Minali

Rudy Mosole

Jon Odriozola (Sp)

Bjarne Riis (Den)

Mauro Santamarita

Pjotr Oegroemov (Rus)

Alberto Volpi

Stefano Zanini

BANESTO (Sp) 4003

Ploegleiders: Echavarri, Unzue, Minguez

Marino Alonso

Vicente Aparacio

José Luis Arrieta

Santiago Blanco

Angel Luis Casero

Santiago Crespo

Thomas Davy (Fr)

Jose Luis de Santos

David Garcia

José Vicente Garcia-Acosta

Aïtor Garmendia

Jose Gonzales-Arrieta

Andrew Hampsten (VS)

Stéphane Heulot (Fr)

Miguel Indurain

Prudencio Indurain

José Maria Jimenez

Oscar Lopez-Uriarte

Carmelo Miranda

Jesus Montoya

Erwin Nijboer (Ned)

Gérard Rué (Fr)

Jose-Ramon Uriarte

Mikel Zarrabeitia

ONCE (Sp) 3889

Ploegleider: Saiz

Erik Breukink (Ned)

Johan Bruyneel (Bel)

Rafael Diaz Justo

Luis Maria Diaz de Otazu

Herminio Diaz Zabala

David Etxebarria

Marcelino Garcia

Francisco José Garcia

Santos Hernandez

Laurent Jalabert (Fr)

Patrick Jonker (Ned/Aus)

Alberto Leanizbarrutia

Juan Llaneras

Melchior Mauri

Luis Perez

Oliveiro Rincon (Col)

Mariano Rojas

Roberto Sierra

Neil Stephens (Aus)

Alex Zülle (Zwi)

LAMPRE (It) 3839

Ploegleider: Algeri

Alessandro Baronti

Davide Bramati

Roberto Conti

Andrea Dolci

Gianni Faresin

Maurizio Fondriest

Alessio Galetti

Aleks. Goentsjenkov (Oek)

Marco Serpellini

Zbigniew Spruch (Pol)

Jan Svorada (Slow)

Pavel Tonkov (Rus)

Cristian Zanolini

Marco Zen

CARRERA (It) 3579

Ploegleiders: Boifava, Quintarelli

Marco Artunghi

Sergio Barbero

Alessandro Bertolini

Stefano Cembali

Stefano Cecchini

Claudio Chiappucci

Mario Chiesa

Mario Mantovan

Nicola Miceli

Marco Pantani

Remo Rossi

Samuele Schiavina

Marcello Siboni

Leonardo Sierra (Ven)

Filippo Simeoni

Beat Zberg (Zwi)

NOVELL (Ned) 3310

Ploegleiders: Raas, Zoetemelk, Van der Schueren

Dj. Abdoesjaparaov (Oez)

Michael Blaudzun (Den)

Michael Boogerd

Eddy Bouwmans

Erik Dekker

Vatsjeslav Ekimov (Rus)

Frans Maassen

Frédéric Moncassin

Rob Mulders

Dimitri Nelubin (Rus)

Dainis Ozols (Let)

Arvis Piziks (Let)

Sven Teutenberg (Dui)

Alain van den Bossche (Bel)

Edwig van Hooydonck (Bel)

Henk Vogels (Aus)

Gerrit de Vries

Marc Wauters (Bel)

TELEKOM (Dui) 3085

Ploegleider: Godefroot

Rolf Aldag

Gerd Audehm

Udo Bölts

Bert Dietz

Bernd Gröne

Christian Henn

Jens Heppner

Kai Hundertmarck

Brian Holm (Den)

Mario Kummer

Olaf Ludwig

Vladimir Poelnikov (Oek)

Uwe Raab

Jan Ullrich

Jürgen Werner

Stefan Wesemann

Erich Zabel

MERCATONE UNO (SAN MARINO) 3083

Ploegleider: Salutini

Michel Bartoli

Simone Biasci

Ruggero Borghi

Giuseppe Calcaterra

Angelo Canzonieri

Francesco Casagrande

Mario Cipollini

Massimo Donati

Gian Matteo Fagnini

Rosario Fina

Paolo Fornaciari

Massimiliano Lelli

Silvio Martinello

Giuseppe Petito

Roberto Petito

Eros Poli

Antonio Politano

John Talen (Ned)

POLTI (It) 3012

Ploegleider: Stanga

Dirk Baldinger (Dui)

Eric Boyer (Fr)

Rossano Brasi

Inigo Chaurreau Bernardez

Mirco Crepaldi

Giovanni Fidanza

Mauro Gianetti

Mirco Gualdi

Daisuke Iminaka (Jap)

Giovanni Lombardi

Gianvito Martinelli

Sergei Oetsjakov (Oek)

Oscar Pellicioli

Gianluca Pianegonda

Roberto Pistore

Mario Scirea

George Totschnig (Oos)

MOTOROLA (VS) 2925

Ploegleider: Kuiper

Frankie Andreu

Lance Armstrong

Steve Bauer (Can)

Fabio Casartelli (It)

Michel Dernies (Bel)

George Hincapie

Max van Heeswijk (Ned)

Bobby Julich

Kevin Livingston

Alvaro Mejia (Col)

Axel Merckx (Bel)

Kaspars Ozers (Let)

Andrea Peron (It)

Bjarn Stenersen (No)

Stephen Swart (NZ)

Wiebren Veenstra (Ned)

Johnny Weltz (Den)

Sean Yates (Eng)

Cezary Zamana (Pol)

CASTORAMA (Fr) 2864

Ploegleiders: Guimard, Gulfen, Bernardeau

Franck Bouyer

Armand de las Cuevas

Laurent Desbiens

Jacky Durand

Philippe Gaumont

Thierry Laurent

Laurent Madouas

Emmanuel Magnien

Thierry Marie

Sébastien Medan

Stephane Pétilleau

Laurent Roux

Benoît Salmon

François Simon

Gilles Talmant

Bruno Thibout

LOTTO, (Bel) 2766

Ploegleid.: Vandenbroucke

Serge Baguet

Frank Corvers

Mario Declercq

Peter Declercq

Peter Farazijn

Denis François

Herman Frison

Paul van Hyfte

Nico Mattan

Sammie Moreels

Wilfried Nelissen

Marc Sergeant

Scott Sunderland (Aus)

Andrei Tsjmil (Mol)

Frank Vandenbroucke

Rudy Verdonck

Kurt van de Wouwer

TVM (Ned) 2490

Ploegleiders: Priem, Wijnands

Maarten den Bakker

Jeroen Blijlevens

Michel Cornelisse

Hendrik van Dyck (Bel)

Bo Hamburger (Den)

Rob Harmeling

Tristan Hoffman

Lars Johnsen (No)

Servais Knaven

Jim van de Laer (Bel)

Roland Meier (Zwi)

Peter Meinert Nielsen (Den)

Jelle Nijdam

Peter van Petegem (Bel)

Hendrik Redant (Bel)

Steven Rooks

Jesper Skibby (Den)

Martin van Steen

Bart Voskamp

FESTINA (And) 2287

Ploegleiders: Roussel, Gros

Juan Arenas (Sp)

Bruno Boscardin (It)

Laurent Brochard (Fr)

Laurent Dufaux (Zwi)

Stéphane Goubert (Fr)

Jean-Jacques Henry (Fr)

Pascal Hervé (Fr)

Fabian Jeker (Zwi)

Stephen Hodge (Aus)

Joona Laukka (Fi)

Yvan Martin (Fr)

Lars Michaelsen (Den)

Christophe Moreau (Fr)

David Plaza (Sp)

Jean-Cyril Robin (Fr)

Valerio Tebaldi (It)

Francisque Teyssier (Fr)

Roberto Torres (Sp)

Richard Virenque (Fr)

GAN (Fr) 2161

Ploegleider: Legeay, Beucheriez

Nicolas Aubier

Chris Boardman (GB)

Christophe Capelle

Jean-Claude Colotti

Jean-Christophe Currit

Pascal Derame

Jean-Philippe Dojwa

Gilbert Dusclos-Lasalle

Thierry Gouvenou

Pascal Lance

Yvon Ledanois

François Lemarchand

Françis Moreau

Stuart O'Grady (Aus)

Arnaud Prétot

Didier Rous

Eddy Seigneur

Cédric Vasseur

LE GROUPEMENT (Fr) 2131

Ploegleider: Valcke

Dominique Arnould

Thierry Bourguignon

Philippe Bouvatier

Dominique Bozzi

Jerome Chiotti

Laurent Davion

David Derigue

Hervé Garel

Frédéric Guesdon

Stéphane Hennebert

Emmanuel Hubert

Oleg Kozlintine

Luc Leblanc

Pascal Lino

Robert Millar (Sch)

Ronan Pensec

Anthony Rokia

Jean-Paul van Poppel (Ned)

Michel Vermote (Bel)

Marcel Wust (Dui)

ZG-MOBILI (It) 1958

Ploegleider: Savio

Walter Bonca

Roberto Caruso

Stefano Cattai

Stefano Collage

Andrea Ferrigato

Carlo Finco

Fabiano Fontanelli

Massimo Ghirotto

Raul Montana (Col)

Roberto Menegotto

Roberto Pagnin

Nelson Rodriguez (Col)

REFIN (It) 1852

Ploegleider: Franchini

Frank van den Abbeele (Bel)

Johan Capiot (Bel)

Heinz Imboden (Zwi)

Andreas Kappes (Dui)

Rudolfo Massi

Roberto Pelliconi

Leonardo Piepoli

Gianluca Pierobon

Felice Puttini (Zwi)

Fabio Roscioli

Christian Salvato

GIPIEMME (MONACO) 1370

Ploegleider: Basso

Mauto Bettin

Sylvain Bolay (Fr)

Giuseppe Citterio

Luca Colombo

Luca Daddi

Roberto Dal Sie

René Foucachon (Fr)

Gianluca Gorini

Franck Jarno

Zenon Jaskula (Pol)

Dimitri Konisjev (Rus)

Jean-Luc Masdupuy (Fr)

Luca Pavanello

Remi Quinton (Fr)

Dante Rezze (Fr)

Gilberto Simoni

Pavel Tsjerkassov (Rus)

Andrie Tetierioek (Rus)

COLLSTROP (Bel) 1228

Ploegleider: Teirlinck

Eric Declercq

Tom Desmet

Ludo Direckxsens

Nico Eeckhout

Thomas Fleisscher (Dui)

Michel van Haecke

Jean-Pierre Heynderickx

Frank Hoj (Den)

Marc Janssens

Eric van Lancker

Kurt van Lancker

Philippe van Luchem

Mario Moermans

Guy Nulens

Wim Omloop

Chris Peers

Zbigniew Piatek (Pol)

Jo Planckaert

Adri van der Poel (Ned)

Patrick van Roosbroeck

Gert-Jan Theunisse (Ned)

Peter Verbeken

Jens Zemke (Dui)

WIELERKALENDER 95 (tekst niet in eds) voor wielerkalender maakt print van microfiche

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden