Muziek

Amsterdam, Melkweg: ‘5 Days off’ met vanavond (21.30-5u) Scanner & Tez, dj Food en Yonderboi; vrijdag (22-5u) met dj’s Soulwax, Joost van Bellen, Headman, 2 many djs; zaterdag (22-5u) met dj’s Lady Soulvereign, LTJ Bukem e.a.; zondag (21.30-5u) met dj’s My Robot Friend, Junkie XL, Timo Maas, Benny Rodrigues e.a....

clubs
Amsterdam, Panama: zaterdag (23-5.30u) ‘This is Amsterdam’ met dj’s Sasha, Sander Kleinenberg e.a.

clubs
Amsterdam, Paradiso: ‘5 Days off’ met vanavond (20-5u) dj’s Bart Skils, Heartthrob, Koze, Richie Hawtin en Troy Pierce; vrijdag (20-5u) met Motor en dj’s Nuno dos Santos, B12 e.a.

clubs
Eindhoven, De Rechter: zaterdag (22-4u) ‘Extrema Outdoor Afterparty’ met dj’s Benny Rodrigues, Sandy Rivera, Leander e.a.

clubs
Rotterdam, Now & Wow: zaterdag (23-6u) ‘Beatboetiek’ met dj’s Mr. Lyrical Tie, Tom Trago, Benny Rodrigues e.a.

clubs
pop

clubs
Amsterdam, KHL Koffiehuis: zondag Moldavië-benefiet met o.a. Jaap Boots, Rick Treffers.

clubs
Amsterdam, Melkweg: maandag Isis; woensdag Bo Diddley.

clubs
Amsterdam, Music Hall: woensdag John Fogerty (uitverkocht).

clubs
Amsterdam, Nieuwe Anita: zaterdag o.a. The Shovels.

clubs
Amsterdam, Paradiso: zondag o.a. We Are Wolves; maandag Slum Village (grote zaal), Bellrays (kleine zaal); woensdag Joe Jackson (uitverkocht), John Foxx (kl.z.).

clubs
Amsterdam, Westerpark: zondag Two 7’s Splash met o.a. Ziggy Marley, Elephant Man, Damian ‘Gong’ Marley, Sean Paul.

clubs
Arnhem, Goudvishal: vanavond o.a. Kill Your Idols.

clubs
Barneveld, Villa 29: zaterdag A Balladeer.

clubs
Bloemendaal, Woodstock 69: zondag Loonaloop.

clubs
Den Bosch, W2: vrijdag Hermano.

clubs
Eindhoven, Effenaar: zaterdag Woven Hand; zondag Agnsotic Front (grote zaal), Bellrays (kleine zaal).

clubs
Groese, Groene Duintjes: zaterdag Mambo Kurt.

clubs
Haarlem, Patronaat: zondag Pharoahe Monch.

clubs
Heerhugowaard, Waerdse Tempel: zaterdag Loonaloop.

clubs
Hellendoorn, Lantaarn: zaterdag White Cowbell Oklahoma.

clubs
Leiden, Leidse Hout: zondag Werfpop met o.a. Postman, Gem.

clubs
Luttenberg, ’t Wak: zaterdag o.a. Hallo Venray.

clubs
Rotterdam, Nighttown: vanavond Jamie Lidell; zaterdag o.a. Anthony David, Bilal.

clubs
Rotterdam, Rotown: vanavond Alice Russell; zaterdag o.a. Jeruma.

clubs
Tilburg, 013: maandag o.a. Fabulous Thunderbirds.

clubs
Utrecht, Tivoli De Helling: zondag Slum Village; woensdag Islands, Bell Orchestre, Zea.

clubs
Utrecht, Tivoli Oudegracht: dinsdag Soulfly.

clubs
Zaandam, De Kade: vanavond De La Soul.

clubs
Zoetermeer, Boerderij: woensdag Adrian Belew.

klassiek
Alkmaar, Laurenskerk: woensdag organisten Ton Koopman, Bernard Winsemius en Pieter Jelle de Boer met Bruhns en Bach. Na afloop discussie over hun interpretatie.

klassiek
Amsterdam, Concertgebouw (GZ): vrijdag Eliane Rodrigues (piano) met Beethoven, Schumann, Rachmaninov en Ravel; zaterdag om 15 uur organist Leo van Doeselaar met Bach; zaterdag (19.30u) Vlaams Radio Orkest en Kamerkoor Amsterdams Conservatorium o.l.v. Vincent de Kort m.m.v. solisten met Mozart (Don Giovanni); dinsdag Wit-Russisch Nationaal Symfonieorkest o.l.v. Lev Liakh m.m.v. Tatiana Maschmann (piano), Erik Schumann (viool) en Leonard Elschenbroich (cello) met Beethoven en Tsjaikovski en woensdag met Mendelssohn, Schumann en Brahms.

klassiek
Amsterdam, Concertgebouw (KZ): zondag Thomas Oliemans (bariton) en Bert van den Brink (piano) met Schubert (Die Winterreise); maandag Camerata de Lausanne o.l.v. Pierre Amoyal (viool) m.m.v. Ronald Brautigam (piano) met Mozart en Mendelssohn.

klassiek
Breda, Grote Kerk: vrijdag organist Piet van der Steen (Manneke, Widor).

klassiek
Haarlem, Grote of St. Bavo Kerk: zaterdag vanaf 13 uur opening Internationale zomeracademie voor organisten met concerten door Jos van der Kooy, Anton Pauw en Gerrie Meijers.

klassiek
Haarlem, Philharmonie: zaterdag Janine Jansen (viool) en Jan Jansen (orgel) met Rheinberger, Reger, Welmers en De Ruiter.

klassiek
Haarlem, Sint Bavo Kathedraal: zaterdag om 15 uur organist Ton van Eck en Meisjescantorij St. Bavo o.l.v. Fons Ziekmann met Barié, Poulenc en Hendriks.

klassiek
Heeswijk, Abdijkerk: zondag (16u) orgelconcert door Olivier Latry.

klassiek
Roermond, Carolu/skapel: vrijdag openingsconcert Orgelfestival Limburg 2006 door Jean-Pierre Steijvers. Het festival duurt t/m 13 augustus. Zie voor het programma: www.stichting-sol.nl

klassiek
Utrecht, Domkerk: zaterdag om 15.30 uur orgelconcert door Peter van Dijk.

klassiek
Veere, Grote Kerk: zondag (15.30 uur) Nederlands Jeugd Strijkorkest o.l.v. Johannes Leertouwer en Paolo Giacometti (piano) met Sjostakovitsj, Hindemith en Ives.

klassiek
Zwolle, Grote Kerk: dinsdag orgelconcert door Wim Treurniet.

klassiek
jazz

klassiek
Amsterdam, Bimhuis: vanavond James Carter Quintet & Jazzorchestra of the Concertgebouw; vrijdag As If Trio, Alan Purves Solo, Squeekology; zaterdag James Hunter Band.

klassiek
Amsterdam, boot De Drie Gebroeders (Amstel 320K): zondagmiddag Wolter Wierbos, Mary Oliver, Han Bennink.

wereldmuziek
Amsterdam, Concertgebouw: zondag Rabasa.

wereldmuziek
Leiden, Leidse Hout: zondag op het Werfpop Festival: Think Of One.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2022 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden