Marijnissen Grijs

Partijpolitieke functies Jan Marijnissen

  • voorzitter SP, vanaf 1988
  • politiek leider SP, vanaf 1988
  • lijsttrekker SP Tweede-Kamerverkiezingen 2006, vanaf 7 oktober 2006
  • voorzitter SP afdeling Oss, van 1972 tot 1985
  • voorzitter SP district Brabant-Oost, van 1975 tot 1985
  • fractievoorzitter SP gemeenteraad van Oss, van 1978 tot 1993
  • fractievoorzitter SP Provinciale Staten van Noord-Brabant, van april 1987 tot 1989
  • lijsttrekker SP Tweede-Kamerverkiezingen 1989
  • lijsttrekker SP Tweede-Kamerverkiezingen 1994
  • lid bestuur Stichting beheer SP, omstreeks oktober 1994
  • lid bestuur Stichting personeel SP, omstreeks oktober 1994
  • lid bestuur Stichting wetenschappelijk bureau SP, vanaf 1 juli 1994
  • lid bestuur Stichting studiecentrum SP, vanaf 1 juli 1994
  • lijsttrekker SP Tweede-Kamerverkiezingen 1998
  • lijsttrekker SP Tweede-Kamerverkiezingen 2002
  • lijsttrekker SP Tweede-Kamerverkiezingen 2003, van 23 november 2002 tot 22 januari 2003
  • ]]>

    Meer over

    Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

    Tip hier onze journalisten


    Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
    Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
    © 2019 de Persgroep Nederland B.V. - alle rechten voorbehouden