'Link georganiseerde misdaad en dood Visser'

De verdachten die de Spaanse politie heeft aangehouden of zoekt in verband met de dood van oud-volleybalster Ingrid Visser en haar partner Lodewijk Severein, 'zijn personen verbonden aan de georganiseerde misdaad'. Dat hebben betrokkenen bij het onderzoek maandag bevestigd, meldden plaatselijke media in Murcia.

null Beeld epa
Beeld epa

Visser en Severein waren sinds maandag 13 mei in Spanje vermist. Ze zijn zondagavond laat dood gevonden in het plaatsje Alquerías, ongeveer 10 kilometer ten noordoosten van de Zuid-Spaanse stad Murcia.

De vondst volgde op de eerste arrestaties in deze zaak, aldus de krant La Verdad de Murcia. Eén van de verdachten is in Valencia gearresteerd en naar een andere wordt nog gezocht.

Spaanse media bij de vindplaats op de citroenboomgaard in Alquerías, ongeveer 12 kilometer van Murcia, waar de Spaanse politie de lichamen heeft aangetroffen. Beeld ANP
Spaanse media bij de vindplaats op de citroenboomgaard in Alquerías, ongeveer 12 kilometer van Murcia, waar de Spaanse politie de lichamen heeft aangetroffen.Beeld ANP
null Beeld ANP
Beeld ANP

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden