Jazz

Almelo, Hof 88: vanavond jazzversie van Verdi's 'Aïda' door I Compani...

Amsterdam, Bimhuis: vanavond Niehove Trio met David Murray & Arthur Blythe; vrijdag The Necks; zaterdag Willem van Manens Contraband; zondag Fra Fra Big Band.

Amsterdam, Cristofori: zondag zangeres Xandra Verkroost.

Amsterdam, Overtoom 301: maandag improvisatie en elektronica met o.a. Cor Fuhler en Marko Ciciliani.

Amsterdam, Pompoen: t/m zaterdag Sparito met accordeonist Manfred Leuchter; vanaf dinsdag Elvis Sergo Trio.

Amsterdam, Zaal 100: dinsdag Terrie Ex (gitaar) en Rozemarie Heggen (contrabas); woensdag trio Drumless Dog, On the Line, Kosters Brass Consort.

Arnhem, Katoenclub: zondag (16u) zangeres Masha Bijls ma.

Arnhem, Musis Sacrum: dinsdag Willem van Manens Contraband, met schrijver J. Bernlef.

Breda, Blue Loft: vrijdag Pierre Bastien (trompet, zingende zaag, mecanicum) en Lukas Simonis (snaarinstrumenten, tapes).

Den Haag, Koninklijk Conservatorium: zondag om 11 uur Socrates Euro Big Band, de beste leerlingen van elf Europese conservatoria o.l.v. Henk Meutgeert.

Den Haag, Regentenkamer: zaterdag om 18 uur saxofonist Ben van den Dungen.

Den Haag, Volksbuurtmuseum: zondag om 15 uur zangeres Kristina Fuchs & Sonic Unit.

Dordrecht, Jazzpodium DJS: zaterdag pianist Herman Fraanje.

Eindhoven, Wilhelmina: maandag trio Agog.

Enschede, De Tor: vanavond Dual City Concert Band, vrijdag zangeres Fay Claassen.

Groningen, Grand Theatre: vanavond Klezmer Madness van klarinettist David Krakauer.

Groningen, Oosterpoort: vrijdag Amsterdam Klezmer Band.

Groningen, Overstag: zondag om 15 uur TrioBraamDeJoodeVatcher.

Groningen, Singelhuis: zaterdag Socrates Euro Big Band, leerlingen van elf Europese conservatoria o.l.v. Henk Meutgeert.

Heerlen, Theater: dinsdag Jazzorchestra Brownie Speaks! en Cappella Sancti Servatii.

Laren, Nick Vollebregt's: vanavond Bobby Parker Blues Band.

Leeuwarden, De Harmonie: vrijdag Tony Overwater Trio en Ack van Rooyen.

Leiden, De Brucht: zaterdag Tony Overwater Trio en Ack van Rooyen.

Middelburg, Kloveniersdoelen: vrijdag Niehove Trio met David Murray & Arthur Blythe.

Rotterdam, Doelencafé: zondag om 14.30 uur vrij entree bij trio On the Line, met violist Oene van Geel.

Rotterdam, Nighttown: zaterdag Niehove Trio met David Murray & Arthur Blythe.

Rotterdam, Off Corso: vrijdag om 24 uur New Cool Collective.

Tilburg, Paradox: vrijdag kwintet van zangeres Fay Victor, met Curtis Clark (piano), Anton Goudsmit (gitaar).

Utrecht, SJU Jazzpodium: vanavond Bianca C., Karim Eharruyen (ud) en Diin Nijland (contrabas); vrijdag Studebaker John and the Hawks; zaterdag SJU compositiewedstrijd.

Utrecht, Vredenburg: zaterdag van 15 uur tot na middernacht Blues Estafette, met Lazy Lester, Roscoe Chenier, Bobby Parker, Big George Jackson e.a.

Voorburg, De Tobbe: zondag Buddies in Soul met pianist Cees Slinger.

Zwolle, Odeon: zaterdag zangeres Monica Akihary.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@volkskrant.nl.