Jazz

Amsterdam, Bimhuis: vanavond E-Rax met Gert-Jan Prins, Peter van Bergen (computers, live-electronica) en Petra Dolleman (live-animaties). Vrijdag kwartet van Vlaamse drummer Chris Joris met Felicity Provan (trompet)....

Amsterdam, Melkweg: zaterdag- en zondagnacht 'Rising', geïmproviseerde dans en muziek met David Zambrano en Toru Iwashita, de contrabassisten William Parker, Hideji Taninaka, Wilbert de Joode en bassaxofonist Klaas Hekman.

Amsterdam, Overtoom 301: maandag elektronica en improvisatie met o.a. Pascal Boudreault (sax, computer) en Barbara Luneborg (viool).

Amsterdam, Panama: donderdag New Cool Collective.

Amsterdam, Pompoen: tot en met zaterdag Seamus Blake/Joris Teepe Quartet. Vanaf dinsdag zangeres Heleen van den Homberg, met Tony Overwater (bas) en Bert van den Brink (piano).

Amsterdam, Zaal 100: woensdag Tetzepi Big Band, De Bende van 3 en Tonedialling met Jorrit Dijkstra (altsax, elektronica).

Amsterdam, Hogeschool voor de Kunsten: geïmproviseerde dans en muziek met David Zambrano en Toru Iwashita, de contrabassisten William Parker, Hideji Taninaka, Wilbert de Joode en bassaxofonist Klaas Hekman.

Arnhem, Hogeschool voor de Kunsten: vanavond en vrijdag 'Rising', geïmproviseerde dans en muziek met David Zambrano en Toru Iwashita, de contrabassisten William Parker, Hideji Taninaka, Wilbert de Joode en bassaxofonist Klaas Hekman.

Assen, zaterdag Jazz by Bike, fietsroute langs vier cafés in en om Assen met muziek van onder andere de Charlestown Jazzband en Hot Revival Stompers. Aanvang 11 uur in grand cafe De Compagnie op de Markt.

Breda, Het Hijgend Hert: zondag om 16 uur band van gitarist Ed Verhoeff.

Bussum, Langs de Lijn: zondag zangeres Yvonne Weijers.

Delft, café De Waag: zaterdag septet Mr Luca.

De Rijp, Groene Swaen: vanavond Hans Dulfer.

Den Haag, Regentenkamer: zaterdag om 18 uur Bob Wijnen trio met trompettist Ack van Rooijen.

Dordrecht, Jazzpodium DJS: zaterdag Coolcast.

Eindhoven, Wilhelmina: maandag saxfonist Sean Bergin en cellist Ernst Reijseger.

Enschede, De Tor: zaterdag bandeonist Leo Vervelde.

Haarlem, Het Wapen van Kennemerland: zondag om 18 uur altist Miguel Martinez.

Haarlem, Patronaat: woensdag Thomas, in het voorprogramma: Morzelpronk, met oa. Dolf Planteijdt, gitaar en Joost Buis, trombone en hawaigitaar.

Heerlen, Carnaval du Jazz: maandag altist Lee Konitz.

Hillegom, Perdido: zaterdag Hans Dulfer.

Maassluis, Notre Dame: vrijdag Hans Dulfer.

Tilburg, Paradox: vrijdag New Cool Collective.

Utrecht, SJU Jazzpodium: vanavond Fresh Loop Pool Fish met Jan Schellink, vrijdag Maxima en dj Bartz, zaterdag Lotz of Music met Mark Alban Lotz, Maarten Ornstein, Marc van Roon.

Utrecht, 't Hoogt: zondag om 16 uur trio Jamesz.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@volkskrant.nl.