Jazz

Almere, Lumièrepark: zaterdag om 19 uur Djazzperado van baritonsaxofonist Han Weezenaar...

Amersfoort, Groenmarkt: zaterdag Three Great Tenors (Povel, Menu, Buwalda).

Amstelveen, Grand-Café Liechtenstein: vrijdag om 17.15 uur pianist Robert Jan Vermeulen en bassist René van Beeck.

Amsterdam, ASCII (Jodenbreestraat 24): zondag om 17 uur Evan Franco (samples) en Jorrit Dijkstra (lyricon).

Amsterdam, de Balie: maandag 'STEIMs Verdronken Oor' met Jim O'Rourke, Han Bennink & Terrie Ex, William Winant, Thurston Moore en uit Ethiopië Tsehaytu Beraki (Holland Festival).

Amsterdam, Bimhuis: vanavond kwintet van trombonist Chris Abelen (met Tobias Delius, Corrie van Binsbergen), vrijdag Willem Breuker Kollektief, zaterdag kwintet Aros met drummer Alan Purves, zondag big bands en workshops van Muziekschool Amsterdam, woensdag Paul Stocker Bug Band.

Amsterdam, Overtoom 301: zondag vanaf 17 uur The Big Party met diner, video en muziek door Cor Fuhler, Gert Jan Prins, Tobias Delius, Anne Wellmer en anderen.

Amsterdam, Pompoen: tot en met zaterdag pianist Ivan Paduart, vanaf dinsdag Major League.

Bloemendaal, Openluchttheater: vrijdag Hans Dulfer.

Den Haag, Regentenkamer (Laan van Meerdervoort 34): zaterdag 18 uur kwartet van pianist Rob van Kreeveld met tenorist Dick de Graaf.

Den Oever: zaterdag het Olaf Hoeks kwartet.

Dordrecht, Jazzpodium DJS: zaterdag trio van drummer Victor de Boo, met gitarist Anton Goudsmit en trombonist Wolter Wierbos.

Gouda, Agnietenkapel: zondag om 15.30 uur kwintet Munzruh.

Soest, Artishock: zaterdag Mosaic van violist Oene van Geel.

Maastricht, Bonbonnière: vrijdag cd-presentatie door zangeres Digna Janssen.

Tilburg, Paradox: vrijdag zangeres Izaline Calister en haar band.

Utrecht, SJU Jazzpodium: zaterdag blues en boogie met de Rhythm Bombs.

Utrecht, Cees Place (Oude Gracht 275): woensdag zangeres Fay Claassen.

Wereldmuziek

Amsterdam, Tropeninstituut, woensdagmiddag de Ghana Junior All Stars.

Terneuzen, Schelde Jazz Festival: vrijdag de Cubaanse pianist Ramon Valle.

Tilburg, Cultuurbos Bosvreugd: zondagmiddag Mundial Mix, festival met onder andere Tondo uit Tanzania, Le Réveil uit Congo en Black Jambo uit Kenia.

Utrecht, DMW: zaterdag Joo Falcato Trio.

Valkenswaard, De Hofnar: vrijdag Vlaamse volksmuziek door 't Kliekske.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden