Jazz

Amstelveen, P60: zondag om 15.30 uur Zapp! met zangeres Vera van der Poel...

Amsterdam, Bimhuis: vanavond tot en met zaterdag Von Freeman kwartet, met Amina Claudine Myers, Hein van de Geyn, Han Bennink; concert Simon Nabatov op zondag is afgelast; woensdag Sean Bergin's MOB Mobile.

Amsterdam, Concertgebouw: vrijdag Izaline Calister.

Amsterdam, Cristofori: zondagavond Joke Bruys en pianist Cees Slinger.

Amsterdam, Panama: vanavond New Cool Collective met altsaxofonist Piet Noordijk.

Amsterdam, Pompoen: tot en met zaterdag Dr Lonnie Smith en Martien Oster; zondag zangeres Heleen van den Hombergh; vanaf dinsdag kwartet Dalgoo.

Den Bosch, Muziekcentrum: vanavond improvisatie met John Butcher (sax), Rhodri Davies (harp), Chris Burn (piano).

Den Haag, Murphy's Law: zaterdag Joost Lijbaart kwartet met Yuri Honing en Ben Herman.

Den Haag, De Regentes: woensdag Cees Slinger & Buddies in Soul.

Den Haag, Regentenkamer: zaterdag om 18 uur bassist Ruud Jacobs.

Dordrecht, Jazzpodium DJS: zaterdag kwartet Sybren de Jong.

Edam, Mahogany Hall: zaterdag Bik Bent Braam goes Bonsai.

Eindhoven, Wilhelmina: maandag Electric Barbarian.

Enschede, De Tor: vrijdag zangeres Fay Victor.

Laren, Nick Vollebregt's: vanavond Trijntje Oosterhuis/ Michiel Borstlap Group.

Leiden, De Burcht: zaterdag repertoire van Dick Twardzik door Frank van Bommel kwartet, met Tobias Delius, Arjen Gorter, Martin van Duynhoven.

Medemblik, Bontheater: zaterdag 'Matthäus Passion', vrij naar Johann Sebastian Bach, door bassist Egon Kracht & The Troupe.

Rotterdam, Dizzy: dinsdag bassist Hein van de Geyn en zangeres Paulien van Schaik.

Rotterdam, Calypso: zondag om 16 uur Red, Yellow & Blue met Jasper Blom (sax, elektronica).

Rotterdam, Doelen: zaterdag Izaline Calister & Eric Calmes; zondag Jacques Loussier trio.

Rotterdam, Nighttown: zaterdag The Houdini's.

Tilburg, Paradox: vrijdag Bik Bent Braam goes Bonsai.

Utrecht, Cees Place: zondag om 15 uur souljazz van kwartet Colen, om 16 uur Hans Mantel kwartet.

Utrecht, SJU Jazzpodium: zondag om 13 uur Steven Kamperman trio & Sean Bergin, om 14 uur Wim Bronnenberg Four More.

Utrecht, Vredenburg: vrijdag tot en met zondag SJU Jazz Festival, met Zapp!, Don Byron Sextet, Ellery Eskelin, Marc Ribot, Seafood Plus en Wayne Horvitz & Zony Mash.

Voorburg, De Tobbe: vrijdag Loet van der Lee kwartet met Barend Middelhoff en Johan Plomp.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 de Persgroep Nederland B.V. - alle rechten voorbehouden