Jazz

Amsterdam, Bimhuis: vanavond Atman & Ab Baars; vrijdag 'Duell D-Nl' muziektheater van Palinckx over de dramatische voetbalnederlaag in 1974; zaterdag Tony Overwaters O.P....

Amsterdam, Cristofori: zondagavond zangeres Soesja Citroen.

Amsterdam, Melkweg: dinsdag Victor Bailey Group.

Amsterdam, Panama: vanavond Handsome Harry Company.

Amsterdam, Pompoen: tot en met zaterdag kwartet van drummer Bas Cornelissen; vanaf dinsdag Rob Armus kwartet.

Amsterdam, IJsbreker: zondag om 16.30 uur pianist Marcel Worms met nieuwe bluescomposities.

Amsterdam, Zaal 100: woensdag big band Tetzepi en Morten Olsen kwartet.

Amsterdam, De Badcuyp: vanavond The Karnatic Lab, Zuid-Indiase invloeden in nieuwe muziek, met o.a. trompettist Gijs Levelt en gitarist Wiek Hijmans.

Breda, Chassé Theater: vrijdag Night of the Blues met Melvin Taylor, Candye Kane, George Butler.

Den Haag, Dr Anton Philipszaal: zaterdag om 18 uur pianist Rob van Kreeveld met zanger Ronald Douglas.

Deventer, Bouwkunde: woensdag Millennium Jazz Orchestra & pianist Rob van Kreeveld.

Dordrecht, Jazzpodium DJS: zaterdag Mosaic en On the Line.

Edam, Mahogany Hall: zaterdag gitarist Jan Kuiper.

Eindhoven, Muziekcentrum: vrijdag jazzversie van Verdi's 'Aïda' door I Compani.

Enschede, Vrijhof: maandag gitarist Anton Goudsmit en bassist Arnold Dooyeweerd.

Enschede, De Tor: vrijdag Tony Overwaters O.P. & Ack van Rooijen.

Gouda, Agnietenkapel: zondag om 15.30 uur Mosaic en On the Line.

Gouda, Schouwburg: zaterdag jazzversie van Verdi's 'Aïda' door I Compani.

Harderwijk, Catharinakapel: zaterdag zangeres Soesja Citroen.

Heerde, Dorpshuis: vrijdag en zaterdag het Rabo Jazzfestival Heerde met Jazzorchestra of the Concertgebouw, Edwin Rutten, SheBop, Frits Landesbergen, Martijn van Iterson, Reunion Jazzband.

Laren, Nick Vollebregt's: vanavond Corneille/Roelofs Trio.

Leeuwarden, De Harmonie: vanavond Night of the Blues met Melvin Taylor, Candye Kane, George Butler. Zaterdag Fay Lovsky; zondagmiddag Ab Baars en 'De Boksers'.

Nijmegen, Lux: vanavond Corrie en de Grote Brokken met 'Kado uit de Hel!'.

Nijmegen, De Vereeniging: dinsdag Night of the Blues met Melvin Taylor, Candye Kane, George Butler.

Roermond, Oranjerie: zaterdag Night of the Blues met Melvin Taylor, Candye Kane, George Butler.

Rotterdam, Lantaren/Venster: zondag om 16 uur Corrie en de Grote Brokken met 'Kado uit de Hel!'.

Rotterdam, De Doelen: zondagavond zigeunergitarist Fapy Lafertin.

Tilburg, Paradox: vrijdag Uz Jsme Doma en Mikolas Chadima uit Tsjechië.

Tilburg, De Vorst: vanavond 'Duell D-Nl' muziektheater van Palinckx over de dramatische voetbalnederlaag in 1974; zaterdag de Tsjechische formaties Echt! en Jablkon.

Utrecht, Ekko: zaterdag Amsterdam Klezmer Band.

Utrecht, SJU Jazzpodium: zaterdag Talking Tabla met Sandip Bhattacharya.

Utrecht, Vredenburg: vanavond On the Line en Mosaic.

Utrecht, Huis a/d Werf: woensdag pianiste Marilyn Crispell en audio-visueel project van formatie Loos.

Utrecht, De Vloer: woensdag Dead Man Ray, met leden van dEUS en Kiss My Jazz.

Valkenswaard, Hofnar: zaterdag Corrie en de Grote Brokken met 'Kado uit de Hel!'.

Venlo, Perron 55: zondag om 16 uur big band Brownie Speaks! met 'jazz moves Bach'.

IJsselstein, Fulcotheater: dinsdag jazzversie van Verdi's 'Aïda' door I Compani.

Zwolle, Odeon: woensdag tijdens de Zwolse Gitaardagen (5-10 november) 'mixed concert' met Olaf Tarenskeen.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden