Jazz

Amsterdam, Bimhuis: vanavond 'Night in Tunisia' door Slagwerkgroep Amsterdam, vrijdag Tin Hat Trio uit San Francisco, zaterdag 'Colors' - muziek en dans op teksten van Ken Nordine met Michiel Braam, Jaap Blonk....

Amsterdam, Casablanca: vanavond The Jive Aces, vrijdag Westend Big Band, zaterdag Jump 'n Jive Sing Sax Swing Show, zondag Pheasant Pluckers.

Amsterdam, AMP (KNSM-laan 13-37): vanavond gitarist Wiebe Wilbers.

Amsterdam, Hotel Arena: maandag zangeres Fay Victor, pianist Curtis Clark.

Amsterdam, Jerry's (Veemkade 1288): zaterdag tenorist Ferdinand Povel en gitarist David Golek.

Amsterdam, Meervaart: vrijdag Denise Jannah en Ronald Douglas.

Amsterdam, Pompoen: vanavond tot en met zondag Handsome Harry Company. Vanaf dinsdag trio Jamesz.

Apeldoorn, Gigant: dinsdag 'Night in Tunisia' door Slagwerkgroep Amsterdam.

Arnhem, Musis Sacrum: zaterdag Jazznight Arnhem met Benjamin Herman kwartet, Willem Breuker Kollektief & Denise Jannah, Matilde Santing, Izaline Calister, Fra Fra Sound, Storyville Jassband, Guus Tangelder Big Band en Mieke (van de Gigantjes).

Baarn, De Speeldoos: dinsdag The Rosenberg Trio.

Bleijswijk, 't Zeeltje: zaterdag Ben van den Dungen/Jarmo Hoogendijk kwintet.

Bussum, Langs de Lijn: zondag om 16 uur Liberal Swing Formation met saxofonist Hans Dijkstal.

Den Haag, Regentenkamer: zaterdag om 18 uur pianist Jan Huydts.

Doetinchem, Amphion: zondag The Rosenberg Trio.

Eindhoven, Effenaar: zondagavond Aka Moon & SfEQ.

Eindhoven, Wilhelmina: maandag It's Jazz Jim en Four And More.

Enschede, Atak: zaterdag Amsterdam Klezmer Band.

Enschede, De Tor: vrijdag Loek Dikker Waterland trio; zaterdag Klezzjazz met pianist Burton Greene.

Heerlen, Carnaval du Jazz: maandag zangeres Christina Lux.

Laren, Nick Vollebregt's: vanavond Peter Beets trio.

Leiden, Laktheater: vrijdag Slagwerkgroep Amsterdam met 'Night in Tunisia'.

Maastricht, Lumière, La Bonbonnière en de binnenstad: sinds het verlies van het Jazz Mecca en de Music Nights heeft Maastricht het zonder groot jazzfestival moeten stellen. Ter compensatie is er het Heineken Jazztival: zaterdag caféconcerten in de binnenstad, zondag om 14.30 uur jazzfilms in Lumière (Big Ben, Round Midnight) en 18.30 uur in La Bonbonnière Slim Kumulus Big Band, Corneille/Roelofs Trio, Big Band Brownie Speaks!

Middelburg, Kloveniersdoelen: zaterdag Waterland trio van pianist Loek Dikker.

Nieuwegein, Theater De Kom: vrijdag The Rosenberg Trio.

Nijmegen, Extrapool: vrijdag elektronica en improvisatie met Roel Meelkop, Tore H. B e, Akira Rabelais, Kiss Kiss Bang Bang, Mikron 64.

Roermond, CK Theater: vrijdag Ben van den Dungen/Jarmo Hoogendijk kwintet.

Rotterdam, Doelencafé: zondag om 14.30 uur Big Band Rotterdams Conservatorium.

Rotterdam, Lantaren/Venster: zaterdag The Same River Twice, met pianiste Myra Melford, saxofonist Chris Speed, trompettist Cuong Vu.

Sneek, Bolwerk: vrijdag Amsterdam Klezmer Band.

Tilburg, Paradox: vrijdag Sean Bergin kwartet, met Arjen Gorter (bas) en Michael Vatcher (drums). Woensdag Ig Henneman Strijkkwartet 'Op weg naar Italië'.

Utrecht, Cees' Place: woensdag zangeres Vera Westera.

Utrecht, SJU Jazzpodium: vanavond Beats in Space, vrijdag Horace Silver-workshop, zaterdag Michiel Borstlap trio 'Gramercy Park'.

Zwolle, Odeon: zondag om 15.30 uur pianist Ramon Valle.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden