Jazz

Amersfoort, Brasserie Royal Kroonenburg: zondagmiddag Rob van Bavel Trio...

Amsterdam, Bimhuis: vanavond Robin Eubanks & EB3; vrijdag Maarten Ornstein's WARP; zaterdag Ronald Snijders Extended Band; zondag Fanfare Ciocarlia; maandag 1000 Years of Jazz; woensdag João Bosco E Grupo.

Amsterdam, Die Port van Cleve: zondagmiddag Paul Hock Trio & Ferdinand Povel, John Engels.

Amsterdam, Toomler: vrijdag Ron Jackson & Bas van Lier Trio.

Amsterdam, Winston International: zondag Ikki.

Austerlitz, Beauforthuis: zaterdag Raise the Roof.

Bussum, Langs de Lijn: zondagmiddag Cor Bakker Trio & Ruud Breuls.

Delft, Floratheater: vanavond Luc Houtkamp en gasten.

Den Bosch, Toonzaal: vanavond President of the Globe van Meinrad Kneer en Tobias Klein.

Den Helder, Galerie Windkracht 13: zaterdag Robotobibok.

Edam, Mahogany Hall: vanavond Borstlap, Glerum, Bennink.

Eindhoven, Wilhelmina: maandag Michiel Borstlap Trio.

Enschede, De Tor: vrijdag Jan Verwey Double Quartet plays Thelonious Monk.

Groningen, Grand Theatre: maandag Chris Speed Trio Iffy.

Leeuwarden, De Harmonie: zondagmiddag Joost Lijbaart's Group of Friends.

Purmerend, D' Hooghe Ghast: zondagmiddag DiMaMi.

Rotterdam, de Evenaar: vanavond Special Delivery.

Rotterdam, Lantaren-Venster: vrijdag Tim Berne's Acoustic Hard Cell.

Nijmegen, In the Shuffle: zondagmiddag Eric Vloeimans & Ernst Reijseger.

Terneuzen, Porgy & Bess: zondag Tribute to Miles Davis met o.a. Richard Rouselet, JeanFrancois Prince.

Tilburg, Paradox: vrijdag Fraanje/ Verger/ Soniano/ Gouband Quartet.

Utrecht, SJU Jazzpodium: vanavond Trio Mutante; zaterdag Joost Lijbaart Group of Friends.

Zwolle, Odeon: zondag Loet van der Lee Kwintet.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@volkskrant.nl.