Jazz

Amsterdam, Bimhuis: vanavond Paul Bley; vrijdag en zaterdag festival met Jazz Orchestra of the Concertgebouw en Michiel Braam, Arnold Dooyeweerd, Ronald Snijders, Roberta Gambarini, Dado Maroni....

Amsterdam, Concertgebouw: dinsdag Ray Brown Trio met zanger Kevin Mahogany en Roy Hargrove Quintet.

Amsterdam, Meervaart: vrijdag Michiel Borstlap, Han Bennink, Ernst Glerum.

Amsterdam, Melkweg: dinsdag Tuck & Patti.

Amsterdam, Overtoom 301: maandag Michel Waisvisz Richard Barrett en gasten (kraakdoos, sampler, etc).

Amsterdam, Pompoen: vanavond tot en met zaterdag David Golek. Vanaf dinsdag Fay Victor.

Amsterdam, Zaal 100: dinsdag Han Buhrs, Ernst Glerum, Michael Vatcher en Wolter Wierbos.

Breda, Lokaal 01: vrijdag kwartet No Can Do van drummer Arend Niks.

Den Bosch, Muziekcentrum: vanavond De Nazaten van Prins Hendriks met trompettist Roy Campbell.

Den Haag, Murphy's Law (dr. Kuyperstraat 7): vanavond gitarist Kurt Rosenwinkel.

Dordrecht, Jazzpodium DJS: zaterdag zangeres Carmen Gomes.

Eindhoven, Wilhemina: maandag Say No More Brass Band.

Groningen, de Engelstede: zondag om 16 uur De Nazaten van Prins Hendriks met trompettist Roy Campbell.

Heerlen, Carnaval du Jazz: maandag de Fonda Stevens Group met trompettist Herb Robertson.

Helmond, Speelhuis: vrijdag Dutch Jazz Orchestra met jeugdwerk van Evans en Mulligan.

Leeuwarden, De Harmonie: vrijdag Ben van den Dungen/ Jarmo Hoogendijk Kwintet.

Leiden, De Burcht: zaterdag trio Cor Fuhler met Han Bennink en Wilbert de Joode.

Maastricht, La Bonbonnière: maandag Tuck & Patti.

Middelburg, Kloveniersdoelen: zaterdag de Gene Carl Band.

Middelharnis, Diekhuus: vrijdag De Nazaten van Prins Hendriks met trompettist Roy Campbell.

Rotterdam, Nighttown: vanavond Rotterdam Conservatorium All Star Big Band met Donald Harris jr. Vrijdag Adonis Rose.

Rotterdam, Dizzy: zondag om 16 uur tubaïst Anthony 'Tuba Fats' Lacen uit New Orleans.

Rotterdam, De Doelen: zaterdag Nueva Manteca.

Rotterdam, Prinses Theater (Schiedamseweg 19a): woensdag De Nazaten van Prins Hendriks met trompettist Roy Campbell.

Terneuzen, Porgy & Bess: zondag 16 uur Roy Hargrove Quintet.

Tilburg, Paradox: vrijdag zangeres Carmen Gomes.

Utrecht, Rasa: zaterdag De Nazaten van Prins Hendriks met trompettist Roy Campbell.

Utrecht, SJU Jazzpodium: zaterdag No Can Do van drummer Arend Niks.

Utrecht, Vredenburg: zaterdag Dutch Jazz Orchestra met jeugdwerk van Evans en Mulligan.

Velp, Kunsthuis 13: zondag om 11.30 uur No Can Do van drummer Arend Niks.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden