Dans

n Te r t s in choreografie van Andrea Leine en Harijono Roebana en met muziek van het Maarten Altena Ensemble....

n Master moves door Het Nationale Ballet. Met Frank Bridge Variations, nieuw werk van Hans van Manen. Verder The second detail uit 1992 van William Forsythe en Balanchines Symphony in C uit 1947. Vanavond in het Lucent Danstheater in Den Haag.

n I'm here door Conny Janssen danst. Eerste deel van vierluik met stad als thema. Samenwerking met fotograaf en filmmaker Carel van Hees. Tien personages zijn op zoek naar liefde, warmte en herkenning. Vanavond in Amersfoort (De Flint), vrijdag in Den Haag (Lucent Danstheater), 12 april in Venlo (De Maaspoort), 13 april in de Goudse Schouwburg.

n Paramount door het Scapino Ballet. Choreograaf Ed Wubbe heeft zich laten inspireren door Hollywood-films en de sfeer van de jaren veertig en vijftig. Met live muziek van een Marokkaans-Nederlands muziekensemble. Vrijdag en zaterdag in de Rotterdamse Schouwburg, 11 april in Amsterdam (Stadsschouwburg), 13 april in Leeuwarden (De Harmonie), 15 april in de Tilburgse schouwburg.

n 10.000 Volt van Het Internationaal Danstheater, artistiek leider Maurits van Geel gaat middels een rondreis langs diverse dansculturen in Oost-Europa van Scandinavië tot de Balkan. Vanavond in Delfzijl (De Molenberg), zaterdag en zondag in Nieuwegein (De Kom).

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden