Cricketcompetities

Basketbal

Eredivisie, mannen: play-offs, kwartfinales (best-of-3): Leiden - Amsterdam 80-61, Amsterdam - Leiden 58-79; eindstand: Leiden - Amsterdam 1-0.

Nijmegen - Leeuwarden 84-71, Leeuwarden - Nijmegen 71-70; stand: Nijmegen - Leeuwarden 1-1.

Groningen - BSW 80-43; stand: Groningen - BSW 1-0. Den Bosch - Bergen op Zoom 95-79; stand: Den Bosch - Bergen op Zoom 1-0.

Promotie/degradatie: play-off (best-of-3): zaterdag: HBS - Quick 0-2; HBS 93 all out, Quick 97/4. Zondag: Quick - HBS 2-0; HBS 160 all out, Quick 161/6. Quick blijft in Topklasse.

Honkbal

Hoofdklasse, zaterdag: ADO - Pirates 2-5, Neptunus - Kinheim 0-8, UVV - Sparta/Feyenoord 4-0, HCAW - Pioniers 2-1.

Zondag: Pirates - ADO 13-3, Kinheim - Neptunus 3-1, Sparta/Feyenoord - UVV 5-7, Pioniers - HCAW 4-3.

Maandag: Neptunus - Kinheim 5-2, ADO - Pirates 1-19, HCAW - Pioniers 9-12, UVV - Sparta/Feyenoord 10-5.

Pirates916UVV68

Kinheim610HCAW62

Neptunus910Sparta/Fey.60

Pioniers68ADO60

Squash

Eredivisie, mannen: play-offs, halve finales: All Inn Squash - Maastricht 3-0, Victoria - HSRC 2-1; finale: Victoria - All Inn Squash 2-1.

Tafeltennis

Eredivisie, mannen: play-offs, halve finales: Westa - Argus 6-1, Heerlen - DTK '70 6-1. Westa en Heerlen naar finale.

Degradatiegroep: Smash '70 - Scyedam 3-4, Scylla - Zwolle 4-3; stand: Smash 9-31, Scylla 9-29, Zwolle 9-19, Scyedam 9-17.

Eredivisie, vrouwen: play-offs, halve finales: Smash - Hotak 1-6, Den Helder - Argus 7-0. Hotak en Den Helder naar finale.

Degradatiegroep: FVT - Heerlen 1-6, Scylla - Amsterdam '78 4-3; stand: Scylla 9-33, Heerlen 9-31, Amsterdam 9-25, FVT 9-13.

Volleybal

A-League, mannen: play-offs, finale (best-of-5): Orion - Rotterdam 3-1 (25-22, 23-25, 27-25, 25-21), Rotterdam - Orion 3-2 (25-16, 25-20, 23-25, 26-28, 15-12); eindstand: Rotterdam - Orion 2-1.

Dela-League, vrouwen: play-offs, finale (best- of-5): Pollux - Weert 3-0 (25-19, 25-20, 25-20), Weert - Pollux 2-3 (25-17, 24-26, 25-23, 23-25, 11-15); stand: Pollux - Weert 2-2.

Om derde plaats: Alterno - Amstelveen 1-3 (16-25, 25-10, 21-25, 18-25); eindstand: Amstelveen - Alterno 2-1.

Waterpolo

Hoofdklasse, mannen: play-off, kwartfinales (best-of-3): De Zijl - AZC 8-9 (na verl.), AZC - De Zijl 16-6, BRC - Dordrecht 21-8, Dordrecht - BRC 2-10, Polar Bears - ZPB 10-8, ZPB - Polar Bears 11-12 (na verl.), Donk - AZ&PC 8-5, AZ&PC - Donk 1-8. AZC, BRC, Polar Bears en Donk naar halve finales.

Play-out, halve finales:UZSC - Het Ravijn 12-7, Het Ravijn - UZSC 9-11, PSV - Zian 3-6, Zian - PSV 10-7. UZSC en Zian blijven in hoofdklasse.

Hoofdklasse, vrouwen: play-off, kwartfinales (best-of-3): ZVL - Brandenburg 15-6, Brandenburg - ZVL 9-14, UZSC - Donk 1-21, Donk - UZSC 24-5, Nereus - Polar Bears 8-14, Polar Bears - Nereus 16-6, Het Ravijn - ZPB 15-3, ZPB - Het Ravijn 2-14. ZVL, Donk, Polar Bears en Het Ravijn naar halve finales.

Play-out, halve finales: ZV Haerlem - De Robben 12-10 (na verl.), De Robben - ZV Haerlem 10-11 (na strafb.), PSV - AZC 6-8, AZC - PSV 15-6.Haerlem en AZC blijven in hoofdklasse.

Zaalhandbal

Eredivisie, mannen: E&O - Lions 26-25, Hurry Up - Volendam 24-26, Aalsmeer - Quintus 26-20.

Volendam718E&O710

Aalsmeer711Quintus79

Lions711Aalsmeer74

undefined

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2022 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden