competities

Badminton

Eredivisie: Van Zijderveld - Victoria 5-3, Amersfoort - DKC 6-2, Duinwijck - Almere 7-1, Roosterse BC - Barendrecht 4-4, Velo - TFS'57 8-0.


Duinwijck1274Victoria1244


Velo1273Barendrecht1240 Amersfoort1269Roosterse BC1239


Almere1250DKC1232


Zijderveld1248TFS'571211


Basketbal

Eredivisie, mannen: Zwolle - Leiden 72-68, Leeuwarden - Rotterdam 89-53, Nijmegen - BSW 79-63.


Groningen1014Den Bosch 810


Leiden 912Leeuwardens 9 8


Nijmegen 912BSW 8 2


Zwolle 912Rotterdam10 2


Eredivisie, vrouwen: Lions - Den Helder 75-44, Binnenland - Grasshoppers 66-71, Bemmel - Twente 105-62.


Grasshopp. 914CTO A'dam 8 6


Lions1014Twente 9 4


Binnenland1014Den Helder 9 2


Bemmel 910


Hockey

Hoofdklasse, vrouwen:Amsterdam - Hurley 6-0, Laren - HCKZ 6-1, MOP - HDM 2-1, Kampong - Pinoké 1-2, Oranje Zwart - Rotterdam 3-2, SCHC - Den Bosch 2-1.


Laren1337Hurley1316


Den Bosch1332Pinoké1314


SCHC1329Kampong1312


Amsterdam1326Rotterdam1310


Oranje Zwart1320HDM13 9


MOP1319HCKZ13 0


Tafeltennis

Eredivisie: najaarscompetitie, mannen: play-offs, halve finales (returns): Zoetermeer - DTK 6-1, Westa - FVT 5-2. Zoetermeer en Westa naar finale.


Degradatiegroep: Argus - Scylla 1-6, Scyedam - Smash 3-4,


Scylla1037Smash1035


Scyedam1036Argus10 2


Eredivisie: najaarscompetitie vrouwen: play-offs, halve finales (returns):Den Helder - Scylla 4-3, Heerlen - Hotak 6-1. Den Helder en Heerlen naar finale.


Degradatiegroep: Smash - Amsterdam 1-6, Irene - Argus 1-5.


Amsterdam1041Argus1026


Smash1034Irene10 8


Volleybal

A-League, mannen:Reflex - STV 3-1, Zaanstad - Orion 1-3, SSS - VCV 0-3, Rotterdam - Zwolle 0-3.


Dynamo515STV7 9


Orion515Lycurgus4 8


Zwolle715SSS6 5


VCV710Zaanstad7 4


Reflex6 9R'dam6 0


DELA League, vrouwen:Dynamo - Sneek 1-3, Amstelveen - Peelpush 1-3, VC Weert - DOK 3-0, Sliedrecht - Taurus 3-0, Pollux - Alterno 0-3.


Weert719Sneek710


Sliedrecht719Taurus6 6


Alterno615Dynamo7 5


Pollux714DOK7 1


Peelpush712Amstelveen7 1


IJshockey

Beker:Heerenveen - Leuven 14-0, HIJS - Herentals 5-3, Amsterdam - Geleen 2-12, Tilburg - Turnhout 3-1, Leuven - Tilburg 4-2, Eindhoven - HIJS 4-7, Geleen - Eindhoven 3-0, Herenthals - Amsterdam 8-1, Turnhout - Heerenveen 0-9.


HIJS1642Turnhout1619


Geleen1640Herentals1617


Tilburg1632Leuven1612


Eindhoven1627Amsterdam16 0


Heerenveen1627


Zaalhandbal

Eredivisie, mannen:Bevo - Aalsmeer 27-29, Hellas - R&O 23-22, Swift - E&O 21-27.


Volendam1016Aalsmeer1112


Hurry Up1014Lions1011


E&O1013R&O11 6


Quintus1012Hellas11 6


Bevo1112Swift10 2


Eredivisie, vrouwen: Venus - Kwiek 29-27, Quintus - Hellas 31-29, Fortissimo - E&O 23-30.


SEW 918Venus11 8


Dalfsen 816E&O11 6


Quintus1116Fortissimo11 5


Hellas1014Venlo10 4


VOC1012Kwiek11 3


Zaalkorfbal

Korfballeague, eerst speelronde: TOP - PKC 20-22, Fortuna - Koog Zaandijk 21-17, DVO - Deetos 25-22, Blauw Wit - Nic. 21-18, DOS'46 - Dalto 26-20.


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 de Persgroep Nederland B.V. - alle rechten voorbehouden