Competities

Basketbal

Eredivisie, mannen: Nijmegen-Den Helder 79-84, Leeuwarden-Groningen 64-81, Rotterdam-Zwolle 58-69, Weert-Amsterdam 62-60, Leiden-Den Bosch 83-86.


Vrouwen: Lions-Grashoppers 54-65, Jolly Jumpers-Bemmel 73-79, CTO A'dam - Den Helder 63-51.


Handbal

Eredivisie, mannen, groep A: Aalsmeer - Lions 26-23.


Aalsmeer15E&O11


Lions24


Groep B: Volendam-Bevo 28-22.


Volendam15Hurry Up11


Bevo24


Vrouwen, kampioenspoule: Dalfsen-SEW 49-23, VOC A'dam-DOS 26-29.


Dalfsen210D.O.S.26


VOC A'dam27SEW23


Quintus26E&O21


Hockey

Hoofdklasse, mannen: Den Bosch - Bloemendaal 1-3, Kampong - Schaerweijde 6-3, Amsterdam - Hurley 4-1, Laren - Oranje Zwart 0-3, Pinoké - HGC 1-3, Rotterdam - Tilburg 6-0


Oranje Zwart1640Hurley1619


Rotterdam1636Den Bosch1616


Kampong1635Schaerweijde1612


Amsterdam1634Pinoké1610


HGC1633Laren167


Bloemendaal1632Tilburg165


Vrouwen: Nijmegen - MOP 1-1, Kampong - HIC 6-1, Amsterdam - Hurley 2-0, Laren - Oranje Zwart 2-2, Pinoké - Den Bosch 0-6, SCHC - HDM 1-1.


Amsterdam1536Hurley1624


Den Bosch1635Oranje Zwart1619


Laren1635HDM1616


SCHC1634Pinoké1612


MOP1625Nijmegen168


Kampong1624HIC151


Korfbal

Hoofdklasse: PKC-Blauw Wit 28-17, Dalto-DVO 25-20, OVVO-Nic. 16-20, KZ-TOP 20-24, Gorredijk - Fortuna 14-18


TOP1630DVO1615


PKC1627Blauw Wit1614


Fortuna1622Gorredijk169


Dalto/BN1618OVVO166


KZ1617Nic.162


Volleybal

Kampioensgroep, mannen: Lycurgus-Rijssen 3-0, Dynamo-Zwolle 0-3, Taurus-VCV 3-2.


Zwolle29Lycurgus25


Rijssen27Taurus24


Dynamo26VCV22


Kampioensgroep, vrouwen: Eurosped-Peelpush 1-3, Alterno-Weert 3-1, Sneek-Sliedrecht 2-3.


Sliedrecht210Peelpush25


Alterno29Eurosped23


Sneek26Weert20

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@volkskrant.nl.