Competities

Badminton

Eredivisie: Barendrecht - TFS'57 7-1, Almere - Victoria 5-3, DKC - Van Zijderveld 2-6, Velo - Duinwijck 4-4, Roosterse BC - Amersfoort 0-8.


Amersfoort742Almere727


Duinwijck742Barendrecht726


Velo742Roosterse BC722


Victoria729DKC715


Zijderveld729TFS'577 6


Basketbal

Eredivisie, mannen: Groningen - Leiden 86-75, Leeuwarden - Weert 88-70, Den Bosch - Rotterdam 92-59.


Groningen58Zwolle34


Den Bosch34Leiden44


Leeuwarden34Weert30


Nijmegen34Rotterdam40


Eredivisie, vrouwen: Lions - Grasshopper 57-40, Binnenland - Den Helder 80-65, CTO Amsterdam - Twente 106-61.


Bemmel46Grasshopper44


Binnenland56Den Helder42


Lions56Twente42


CTO A'dam44


Hockey

Hoofdklasse, mannen: Oranje Zwart - HGC 3-0, Laren - SCHC 0-2, Schaerweijde - Pinoké 2-2, Hurley - Bloemendaal 1-5, Den Bosch - Kampong 2-3.


Bloemendaal817Schaerweijde811


Amsterdam716HGC89


Kampong816Laren89


Pinoké814Hurley86


Rotterdam711Oranje Zwart85


SCHC811Den Bosch82


Hoofdklasse, vrouwen: Kampong - Laren 1-6, Oranje Zwart - Amsterdam 1-2, SCHC - Hurley 2-0, Rotterdam - HCKZ 5-1, Pinoké - HDM 4-0, Den Bosch - MOP 4-0.


Laren824Hurley89


Den Bosch822Kampong89


Amsterdam819Pinoké88


SCHC816Oranje Zwart87


MOP812HDM84


Rotterdam89HCKZ80


Tafeltennis

Eredivisie, mannen: Zoetermeer - FVT 5-2, DTK - Scyedam 5-2, Scylla - FVT 3-4, Zoetermeer - Westa 6-1.


Westa629Scyedam619


Zoetermeer528Scylla412


DTK421Smash512


FVT519Argus5 0


Eredivisie, vrouwen:Den Helder - Smash 7-0, Hotak - Argus 4-3, Amsterdam - Irene 6-1, Heerlen - Den Helder 3-4, Scylla - Smash 5-2.


Den Helder529Amsterdam620


Scylla623Smash617


Heerlen421Argus614


Hotak420Irene5 3


Volleybal

A-League, mannen: Zaanstad - Reflex 1-3, STV - Dynamo 1-3, Fusion - SSS 1-3, Zwolle - Lycurgus 0-3, Orion - VCV 3-0.


Orion26Zwolle23


Dynamo26VCV23


Reflex26Fusion20


Lycurgus23STV20


SSS23Zaanstad20


DELA League, vrouwen: Amstelveen - Weert 0-3, Sneek - DOK 3-0, Dynamo - Pollux 0-3, Alterno - Sliedrecht 1-3, Peelpush - Taurus 3-0.


Pollux26Alterno23


Sneek25Dynamo22


Weert25Taurus21


Sliedrecht24DOK21


Peelpush23Amstelveen20


Waterpolo

Hoofdklasse, mannen: PSV - Dordrecht 5-18, AZ&PC - Donk 6-8, AZC - ZPB 11-7, UZSC - Brandenburg 14-6, BZC - Polar Bears 10-10.


Donk818AZ&PC812


UZSC918Dordrecht6 6


BZC616Kikvorsen5 1


Polar Bears716Brandenburg6 1


AZC815PSV7 1


ZPB713De Zijl3 0


Hoofdklasse, vrouwen: ZPB - AZC 13-8, UZSC - Het Ravijn 10-11, De Ham - Brandenburg 14-23, ZVL - Donk 12-11, PSV - Nereus 4-12, ZV Haerlem - Polar Bears 4-13.


Polar Bears26Nereus23


Het Ravijn26AZC23


ZVL26UZSC21


Donk23De Ham21


ZPB23ZV Haerlem20


Brandenburg23PSV20


IJshockey

Beker: Heerenveen - Herentals 3-0, Amsterdam - Tilburg 0-17, Eindhoven - Leuven 7-2, Leuven - Amsterdam 7-2, Tilburg - Geleen 0-3.


Geleen721Herentals76


Tilburg718Turnhout43


HIJS515Leuven83


Heerenveen712Amsterdam80


Eindhoven712


Zaalhandbal

Eredivisie, mannen: Lions - Swift 43-23, Quintus - Aalsmeer 22-18, Hurry Up - Hellas 37-29, Bevo - Volendam 26-23, R&O - E&O 23-40.


Hurry Up712Aalsmeer56


E&O711Lions45


Quintus710Hellas72


Bevo7 8Swift72


Volendam5 6R&O60


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden