Competities

Badminton

Eredivisie: Zijderveld - Almere 6-2, Victoria - Barendrecht 5-3, Velo - DKC 8-0, Amersfoort - TFS'57 8-0, Roosterse BC - Duinwijck 1-7.


Duinwijck638Almere622


Velo638Roosterse BC622


Amersfoort634Barendrecht619


Victoria626DKC613


Zijderveld623TFS'576 5


Basketbal

Eredivisie, mannen: Groningen - Leeuwarden 83-82, Weert - Nijmegen 81-96, Leiden - Zwolle 71-58.


Groningen24Leeuwarden22


Nijmegen12Zwolle10


Den Bosch12Rotterdam10


Leiden22Weert20


Eredivisie, vrouwen: Den Helder - Twente 59-72, CTO Amsterdam - Binnenland 60-82, Bemmel - Lions 64-58.


Bemmel24Den Helder22


Twente12Grasshopp.10


Binnenland22Amsterdam20


Lions22


Hockey

Hoofdklasse, mannen: Kampong - SCHC 3-2, Oranje Zwart - Amsterdam 1-4, Laren - Pinoké 1-2, Schaerweijde - Hurley 1-0, Den Bosch - HGC 3-3.


Amsterdam613HGC69


Bloemendaal510Laren69


Rotterdam510SCHC65


Pinoké610Den Bosch65


Schaerweijde610Hurley63


Kampong610Oranje Zwart62


Hoofdklasse, vrouwen: Amsterdam - Pinoké 2-2, Laren - Rotterdam 7-0, MOP - SCHC 1-2, Kampong - Oranje Zwart 1-1, HCKZ - Den Bosch 2-3, Hurley - HDM 2-1.


Laren515Kampong56


Den Bosch513Oranje Zwart54


SCHC513Rotterdam53


MOP512Pinoké52


Amsterdam510HDM51


Hurley56HCKZ50


Softbal

COMPETITIE: Holland series, derde duel (best-of-5): Terrasvogels - Sparks 3-11; eindstand: Sparks - Terrasvogels 3-0.


Tafeltennis

Eredivisie, mannen:


Westa422Smash 70410


Zoetermeer317FVT2 6


Scyedam517Scylla1 3


DTK316Argus4 0


Eredivisie, vrouwen: Irene - Scylla 1-6, Argus - Den Helder 0-7, Amsterdam - Smash 70 3-4.


Heerlen318Argus411


Hotak316Amsterdam411


Scylla415Smash 702 4


DenHelder214Irene4 2


Voetbal

Eredivisie, vrouwen: Heerenveen - ADO Den Haag 1-4, VVV - Zwolle 2-1.


FC Twente39FC Utrecht33


ADO Den Haag37VVV33


Heerenveen46Zwolle40


Telstar24


Volleybal

Super Cup, mannen: Orion - Dynamo 3-0 (25-19, 25-21, 32-30).


Super Cup, vrouwen: Weert - Sneek 3-2 (14-25, 25-15, 25-14, 18-25, 15-10).


Waterpolo

Hoofdklasse, mannen: AZ&PC - PSV 14-5, UZSC - Donk 7-6, Polar Bears - AZC 12-11.


BRC412ZPB36


Polar Bears512Dordrecht33


UZSC5 9De Zijl10


AZC5 9Kikvorsen30


AZ&PC5 9Brandenburg30


Donk5 9PSV40


IJshockey

Beker: Heerenveen - Eindhoven 3-1, HIJS - Turnhout 9-2, Amsterdam - Herentals 1-6, Tilburg - Leuven 7-2, Eindhoven - Geleen 1-5, Leuven - Heerenveen 2-5, Geleen - Amsterdam10-2, Herentals - HIJS 1-3, Turnhout - Tilburg 0-2.


Geleen412Eindhoven46


HIJS3 9Turnhout20


Tilburg3 9Leuven40


Heerenveen4 6Amsterdam40


Herentals4 6


Zaalhandbal

Eredivisie, mannen: Quintus - E&O 20-21, Hellas - Bevo 20-21, Hurry Up - Swift 41-29.


Hurry Up58Volendam34


E&O57Lions33


Aalsmeer46Hellas52


Quintus56Swift52


Bevo56R&O40


Eredivisie, vrouwen: Venus - Venlo 26-24, Kwiek - Dalfsen 20-46, VOC - Hellas 26-27, Fortissimo - Quintus 25-48.


Hellas48Venus54


Quintus36Fortissimo54


SEW36E&O42


Dalfsen24Kwiek52


VOC44Venlo50


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden