Competities

Basketbal


Eredivisie, mannen: BC Apollo Amsterdam - Den Bosch 44-109, Rotterdam - BSW 70-74, Nijmegen - Aris Leeuwarden 95-85, Leiden - Zwolle 75-62, Aris Leeuwarden - BC Apollo Amsterdam 103-69, Den Bosch - Leiden 88-85, Zwolle - Groningen 66-74, Den Helder - Rotterdam 93-73


Den Bosch3356Den Helder3332


Leiden3452Nijmegen3330


Groningen3448BSW3330


Zwolle3436Amsterdam348


Leeuwarden3436Rotterdam326


Eredivisie, vrouwen: Challenge Sports/Binnenland.Rotterdam - Den Helder 49-62, De Wit-Grasshoppers - Lions 74-85


Lions2028Bemmel2018


Binnenland2026Grasshoppers2012


CTO A'dam2024Den Helder2012


Korfbal


Hoofdklasse: Blauw Wit - TOP 26-23, Deetos - Dalto 18-29, Nic. - PKC 20-28, DVO - Fortuna 18-19, LDODK/AH Gorredijk - KZ 18-27


PKC1831DVO1817


Fortuna1828Dalto1816


KZ1827Gorredijk1812


Blauw Wit1820Nic.189


TOP1817Deetos183


Tafeltennis


Eredivisie, mannen: FvT/Visser R'dam - Tafeltennis Zwolle 6-1, Smash'70 - Enjoy & Deploy Taverzo 0-7, Enjoy & Deploy Taverzo - Scylla 6-1.


Taverzo632DTK'70618


FvT/Visser612Smash'70616


Westa628Zwolle610


Scyedam624Scylla610


Eredivisie, vrouwen: Rotterdam - Den Helder 3-4, Heerlen - Rotterdam 6-1.


Heerlen634FvT/Visser621


Scylla629SKF618


Den Helder626Hotak '68615


Westa624US61


Volleybal


Eredivisie, mannen, play-offs, finale:


Landstede - Lycurgus 3-2 (22-25, 22-25, 25-21, 26-24, 15-11); eindstand (best-of-5): Landstede - Lycurgus 3-2.


Vrouwen: Dynamo - Weert 0-3, Sneek - Energy Volley/Lycurgus 3-1, Peelpush - Eurosped 3-1, Sliedrecht - VV Alterno 3-1


Sliedrecht2462Peelpush2434


Weert2454VV Alterno2429


Eurosped2445Dynamo2313


Sneek2443Lycurgus235


Waterpolo


Hoofdklasse, mannen: BZC - AZ&PC 21-5, Donk - BZC 8-9, PSV Rots-Vast Eindhoven - De Zijl 13-8, ZPB - Brandenburg 15-8, De Ham - AZC 11-11, Dordrecht - AZ&PC 8-5, Polar Bears - UZSC 7-9


BZC1954PSV 1927


UZSC1949Dordrecht1921


Donk1943De Ham1917


Polar Bears1943AZC1916


AZ&PC1928ZPB1912


De Zijl1928Brandenburg190


Vrouwen: ZVL - Het Ravijn 7-12, ZPB - Brandenburg 17-17, ZV De Zaan - PSV Rots-Vast Eindhoven 12-4, De Ham - Z&PC De Gouwe 13-7, Polar Bears - UZSC 11-8


Donk1747ZV De Zaan1822


Het Ravijn1844Brandenburg1919


Polar Bears1942Z&PC 1818


UZSC1841De Ham1816


ZVL1940ZV Haerlem183


ZPB1928PSV 193

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden