Competities

Badminton

Eredivisie:Barendrecht - Amersfoort 2-6, Van Zijderveld - Duinwijck 3-5, Velo - Roosterse BC 5-3, TFS'57 - Almere 0-8, Victoria - DKC 4-4.


Amersfoort848Zijderveld832


Duinwijck847Barendrecht828


Velo847Roosterse BC825


Almere835DKC819


Victoria833TFS'578 6


Basketbal

Eredivisie, mannen:Nijmegen - Zwolle 73-63, Rotterdam - Leeuwarden 85-82, BSW - Groningen 77-78.


Groningen610Leeuwarden44


Leiden56Zwolle44


Nijmegen56Rotterdam52


Den Bosch34BSW40


Eredivisie, vrouwen: Den Helder - Bemmel 42-73, Lions - Twente 61-51, Grasshopppers - CTO Amsterdam 61-57.


Bemmel58CTO A'dam54


Lions68Den Helder52


Binnenland56Twente52


Grasshopp.56


Hockey

Hoofdklasse, mannen: Amsterdam - Kampong 4-2, SCHC - HGC 4-0, Schaerweijde - Den Bosch 4-3, Hurley - Rotterdam 1-3, Bloemendaal - Laren 5-1, Pinoké - Oranje Zwart 5-4.


Bloemendaal920Schaerweijde914


Amsterdam819HGC9 9


Pinoké917Laren9 9


Kampong916Hurley9 6


Rotterdam814Oranje Zwart9 5


SCHC914Den Bosch9 2


Hoofdklasse, vrouwen:Amsterdam - Kampong 2-0, Laren - MOP 7-1, Pinoké - Den Bosch 1-6, HDM - Rotterdam 0-0, HCKZ - SCHC 0-3, Hurley - Oranje Zwart 1-1.


Laren927Hurley910


Den Bosch925Kampong9 9


Amsterdam922Pinoké9 8


SCHC919Oranje Zwart9 8


MOP912HDM9 5


Rotterdam910HCKZ9 0


Tafeltennis

Eredivisie, mannen:Argus - Smash 0-7, FVT - DTK 5-2, DTK - Scylla 3-4.


Westa629Scyedam619


Zoetermeer528Smash619


DTK626Scylla516


FVT624Argus60


Eredivisie, vrouwen:Irene - Heerlen 1-6, Heerlen - Hotak 3-4.


Heerlen630Amsterdam620


Den Helder529Smash617


Hotak524Argus614


Scylla623Irene64


Volleybal

A-League, mannen:Reflex - Orion 0-3, VCV - Zwolle 0-3, SSS - Zaanstad 3-2, Lycurgus - STV 3-2, Dynamo - Fusion Rotterdam 3-0.


Orion39SSS35


Dynamo39VCV33


Zwolle36Zaanstad31


Reflex36STV31


Lycurgus35Fusion30


DELA League, vrouwen: DOK - Peelpush 1-3, Weert - Dynamo 3-0, Sliedrecht - Amstelveen 3-0, Pollux - Sneek 3-1.


Pollux39Alterno23


Weert38Dynamo32


Sliedrecht37Taurus21


Peelpush36DOK31


Sneek35Amstelveen30


Waterpolo

Hoofdklasse, mannen: BZC - Dordrecht 14-5, PSV - Polar Bears 6-22, AZ&PC - Brandenburg 17-7, De Zijl - AZC 13-12, Dordrecht - Donk 12-12, BZC - ZPB 8-7.


BZC925ZPB813


Polar Bears819Dordrecht87


Donk919De Zijl43


UZSC918Kikvorsen61


AZ&PC915Brandenburg71


AZC915PSV81


Hoofdklasse, vrouwen:ZPB - De Ham 19-9, UZSC - AZC 13-6, PSV - Polar Bears 5-16, ZVL - Het Ravijn 5-14, Nereus - Donk 12-11, ZV Haerlem - Brandenburg 3-21.


Polar Bears39UZSC34


Het Ravijn39Donk33


ZVL36AZC33


ZPB36De Ham31


Nereus36PSV30


Brandenburg36ZV Haerlem30


IJshockey

Beker: Heerenveen - Turnhout 4-3, HIJS - Geleen 8-2, Herentals - Eindhoven 3-8.


Zaalhandbal

Eredivisie, mannen:Volendam - Aalsmeer 28-22, Bevo - Lions 26-20, Swift - Quintus 22-37, Aalsmeer - R&O 27-24, Hellas - Volendam 24-29, Hurry Up - E&O 22-21.


Hurry Up814Aalsmeer78


Quintus812Lions65


E&O811Hellas82


Volendam710R&O82


Bevo810Swift82


Eredivisie, vrouwen: SEW - Venlo 38-22, Kwiek - Hellas 20-33, VOC - Quintus 24-21, Venus - Fortissimo 34-24, E&O - Dalfsen 25-32.


Dalfsen612Venus76


SEW612E&O74


Quintus710Fortissimo74


Hellas710Kwiek72


VOC78Venlo70


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden