Competities

Basketbal

Dutch league, mannen: Groningen - Rotterdam 73-68, Den Helder - Nijmegen 95-71, Leiden - Amsterdam 84-64, Zwolle - BSW 104-77.


Leiden36Leeuwarden32


Groningen36Zwolle32


Den Bosch36Rotterdam42


Den Helder34Amsterdam30


Nijmegen34BSW40


Vrouwen: Bemmel - Lions 62-70, Binnenland - Den Helder 61-51, De Wit-Grasshoppers - CTO A'dam 55-47.


Binnenland36De Wit-Grass.34


Lions34Bemmel30


Den Helder34CTO A'dam30


Handbal

Eredivisie, mannen: LIONS - Bevo 30-16, Quintus - E&O 27-22, Hurry Up - Rotterdam 34-21, Aalsmeer - Swift 42-22.


Aalsmeer610Bevo66


Quintus69Swift65


Hurry Up68Volendam43


LIONS57Rotterdam62


E&O66Hercules50


Eredivisie, vrouwen: Aalsmeer - Venlo 33-32, VOC Amsterdam - Hellas 34-28, E&O - SEW 19-26.


VOC A'dam510Hellas64


Dalfsen48E&O64


Quintus58V&L52


SEW68Fortissimo52


Aalsmeer66Venlo62


Hockey

Hoofdklasse: Oranje Zwart - Kampong 1-1, Bloemendaal - Laren 5-0, SCHC - Amsterdam 2-4, Den Bosch - Voordaan 3-3, Pinoké - Rotterdam 0-3, Schaerweijde - HGC 3-3.


Bloemendaal718HGC710


Oranje Zwart717Laren79


Kampong716Schaerweijde75


Rotterdam613Den Bosch74


Amsterdam612Voordaan74


Pinoké710SCHC70


Hoofdklasse, vrouwen: Den Bosch - Laren 4-0, SCHC - Amsterdam 2-1, Oranje Zwart - Kampong 1-2, Nijmegen - Hurley 2-1, Pinoké - MOP 2-1, De Terriërs - HDM 2-2.


Den Bosch721MOP710


Amsterdam718Pinoké79


SCHC716Hurley76


Laren712De Terriërs74


Kampong712Nijmegen73


Oranje Zwart710HDM72


Rugby

Ereklasse, mannen: The Hookers - Hilversum 12-22, Utrechtse- 't Gooi 15-30, Eemland - LRC DIOK 12-39, Waterland - The Dukes 17-63, the Pink Panthers - Castricumse 10-27, Amstelveense - Haagsche 14-49.


Tafeltennis

Eredivisie, mannen: Avanti - Westa 3-4, DTK - Tafeltennis Zwolle 5-2, Zoetermeer - Smash 6-1, Scyedam - FvT/Visser 5-2.


Scyedam422FvT/Visser416


DTK520Zoetermeer314


Westa518Zwolle46


Smash518Avanti45


Vrouwen: Amsterdam - Hotak 1-6, Den Helder - FvT/Visser 6-1, Scylla - Heerlen 2-5.


Heerlen624FvT/Visser513


Den Helder422Scylla312


Hotak419Westa39


SKF515Amsterdam45


Volleybal

Eredivisie, mannen: Prins/VCV - Reflex 1-3, Reflex - Lycurgus 0-3, Zaanstad - Prins/VCV 3-1, Rotterdam - Tilburg STV 0-3, Zwolle - Dynamo 3-0, SSS - Orion 0-3.


Tilburg STV39Reflex33


Zwolle39Zaanstad33


Orion39Rotterdam31


Lycurgus36Prins/VCV30


SSS35Dynamo30


Vrouwen: Dynamo - Lycurgus 3-1, Sliedrecht - Eurosped 3-0, Peelpush - Weert 2-3, Sneek - VV Alterno 3-2.


Sliedrecht38Peelpush34


VV Alterno37Eurosped33


Sneek36Dynamo33


Weert35Lycurgus30


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden