Competities

Badminton

Eredivisie:DKC - TFS'57 6-2, Duinwijck - Victoria 5-3, Amersfoort - Velo 3-5, Roosterse BC - Van Zijderveld 1-7, Almere - Barendrecht 6-2.


Duinwijck952Victoria936


Velo952Barendrecht930


Amersfoort951Roosterse BC926


Almere941DKC925


Zijderveld939TFS'579 8


Basketbal

Eredivisie, mannen:Leeuwarden - Groningen 86-72, Leiden - BSW 71-69, Rotterdam - Zwolle 50-58.


Groningen 812Leeuwarden 6 6


Leiden 6 8Den Bosch 4 4


Nijmegen 6 8BSW 6 2


Zwolle 5 6Rotterdam 7 2


Eredivisie, vrouwen:CTO Amsterdam - Den Helder 74-69, Grasshoppers - Bemmel 56-52, Twente - Binnenland 59-70.


Bemmel 6 8CTO A'dam 6 6


Binnenland 6 8Den Helder 6 2


Lions 6 8Twente 6 2


Grasshopp. 6 8


Hockey

Hoofdklasse, mannen:SCHC - Den Bosch 3-1, HGC - Amsterdam 0-3, Kampong - Pinoké 0-2, Oranje Zwart - Bloemendaal 3-2, Laren - Hurley 5-3, Rotterdam - Schaerweijde 7-1.


Amsterdam 922Schaerweijde1014


Bloemendaal1020Laren1012


Pinoké1020HGC10 9


Rotterdam 917Oranje Zwart10 8


SCHC1017Hurley10 6


Kampong1016Den Bosch10 2


Hoofdklasse, vrouwen:Laren - Den Bosch 2-2, MOP - Amsterdam 3-3, Kampong - Hurley 1-2, Oranje Zwart - HCKZ 3-0, SCHC - HDM 3-3, Rotterdam - Pinoké 1-2.


Laren1028Oranje Zwart1011


Den Bosch1026Pinoké1011


Amsterdam1023Rotterdam1010


SCHC1020Kampong10 9


MOP1013HDM10 6 Hurley1013HCKZ10 0


Tafeltennis

Eredivisie, mannen:Scylla - Zoetermeer 2-5, Smash - Westa 2-5, DTK - Zoetermeer 2-5, Scylla - Argus 7-0, Scyedam - FVT 3-4.


Zoetermeer738Scylla725


Westa734Scyedam722


FVT728Smash721


DTK728Argus7 0


Eredivisie, vrouwen: Hotak - Den Helder 3-4, Den Helder - Amsterdam 5-2, Smash - Irene 5-2, Hotak - Scylla 2-5, Heerlen - Argus 3-4.


Den Helder738Smash722


Heerlen733Amsterdam722


Hotak729Argus718


Scylla728Irene7 6


Volleybal

A-League, mannen:Zaanstad - Dynamo 0-3, Orion - SSS 3-0, Zwolle - Reflex 3-0, Lycurgus - VCV 3-1, STV - Rotterdam 3-1.


Orion 412SSS 4 5


Dynamo 412STV 4 4


Zwolle 4 9VCV 4 3


Lycurgus 4 8Zaanstad 4 1


Reflex 4 6Rotterdam 4 0


DELA League, vrouwen:Dynamo - Sliedrecht 0-3, Taurus - DOK 3-1, Alterno - Amstelveen 3-0, Peelpush - Pollux 3-1, Sneek - Weert 0-3.


Weert 411Sneek 4 5


Sliedrecht 410Taurus 3 4


Pollux 4 9Dynamo 4 2


Peelpush 4 9DOK 4 1


Alterno 3 6Amstelveen 4 0


Waterpolo

Hoofdklasse, mannen:ZPB - Dordrecht 7-8, AZC - AZ&PC 11-10, Brandenburg - Donk 5-14, UZSC - BZC 10-9, Polar Bears - De Zijl 9-8, AZ&PC - UZSC 8-6, De Zijl - BZC 7-17. BZC1128ZPB913


Polar Bears1025Dordrecht910


Donk1022De Zijl6 3


UZSC1121Kikvorsen7 1


AZC1018Brandenburg8 1


AZ&PC1118PSV8 1


Hoofdklasse, vrouwen:UZSC - ZV Haerlem 22-8, Brandenburg - Nereus 9-3, Polar Bears - ZPB 10-3, De Ham - ZVL 4-26, Het Ravijn - Donk 9-5.


Polar Bears 412Nereus 4 6


Het Ravijn 412AZC 3 3


ZVL 4 9Donk 4 3


Brandenburg 4 9De Ham 4 1


UZSC 4 7PSV 3 0


ZPB 4 6ZV Haerlem 4 0


IJshockey

Beker: Tilburg - HIJS 3-2, Amsterdam - Eindhoven 1-7, Leuven - Turnhout 4-5, Herentals - Geleen 4-8, Eindhoven - Heerenveen 7-4, Geleen - Tilburg 2-5, Turnhout - Herentals 8-2.


Geleen1230Turnhout 911


HIJS 925Herentals11 9


Eindhoven1124Leuven11 4


Tilburg1123Amsterdam11 0


Heerenveen1118


Zaalhandbal

Eredivisie, vrouwen:Venlo - Kwiek 21-19, Hellas - E&O 31-17, Venus - Dalfsen 22-48.


Dalfsen714Venus 8 6


SEW612Fortissimo 7 4


Hellas812E&O 8 4


Quintus710Kwiek 8 2


VOC7 8Venlo 8 2


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden