Competities

Basketbal

Eredivisie, mannen: Nijmegen - Groningen 66-71, Zwolle - Den Bosch 70-67, Rotterdam - Leiden 42-92.


Groningen46Den Bosch22


Leiden34Lasaulec Aris22


Nijmegen34Stepco BSW20


Zwolle34Rotterdam30


Eredivisie, vrouwen: Bemmel - Binnenland 48-72, Lions - CTO Amsterdam 57-63, Twente - Grasshoppers 60-76.


Binnenland34Twente22


Bemmel34Lions32


Grasshopp.22CTO A'dam32


Den Helder22


Hockey

Hoofdklasse, mannen: Amsterdam - Laren 2-1, SCHC - Oranje Zwart 2-1, HGC - Kampong 1-2, Hurley - Den Bosch 3-2, Bloemendaal - Schaerweijde 5-1, Pinoké - Rotterdam 3-1


Amsterdam716HGC79


Bloemendaal714Laren79


Pinoké713SCHC78


Kampong713Hurley76


Rotterdam711Den Bosch75


Schaerweijde710Oranje Zwart72


Hoofdklasse, vrouwen: vrijdag: Oranje Zwart - MOP 4-1, SCHC - Laren 1-4, Rotterdam - Amsterdam 0-2, Pinoké - Hurley 0-3, HDM - HCKZ 4-0, Den Bosch - Kampong 2-1.


Zaterdag: Amsterdam - SCHC 7-1, Laren - Oranje Zwart 5-0, MOP - Kampong 1-4, HDM - Den Bosch 1-6, HCKZ - Pinoké 1-3, Hurley - Rotterdam 1-4.


Laren721Kampong79


Den Bosch719Oranje Zwart77


Amsterdam716Rotterdam76


SCHC713Pinoké75


MOP712HDM74


Hurley7 9HCKZ70


Tafeltennis

Eredivisie, mannen: FVT - Argus 7-0, Smash - Scylla 2-5, Westa - Scylla 6-1.


Westa528FVT313


Zoetermeer317Smash512


Scyedam517Scylla3 9


DTK316Argus5 0


Eredivisie, vrouwen: Den Helder - Scylla 4-3, Smash - Argus 7-0


Heerlen318Smash415


Den Helder318Amsterdam514


Scylla518Argus511


Hotak316Irene4 2


Volleybal

A-League, mannen: VCV - Zaanstad 3-1, SSS - Dynamo 0-3, Lycurgus - Orion 1-3, Reflex - Fusion 3-1, Zwolle - STV 3-1.


Dynamo13Fusion10


Orion13STV10


VCV13Zaanstad10


Zwolle13Lycurgus10


Reflex13SSS10


DELA League, vrouwen: DOK - Dynamo 2-3, Weert - Sliedrecht 3-2, Taurus - Sneek 2-3, Peelpush - Alterno 1-3, Pollux - Amstelveen 3-0.


Pollux13Sliedrecht11


Alterno13Taurus11


Dynamo12DOK11


Sneek12Peelpush10


Weert12Amstelveen10


Waterpolo

Hoofdklasse, mannen: ZPB - AZ&PC 10-8, Brandenburg - PSV 10-10, UZSC - AZC 8-11, Polar Bears - Dordrecht 9-6, Donk - De Zijl 17-15, De Zijl - AZ&PC 11-12, Donk - AZC 11-7, Brandenburg - ZPB 11-14, Dordrecht - UZSC 4-8, PSV - BZC 8-15.


BZC515UZSC712


Polar Bears615Dordrecht53


Donk715Kikvorsen41


ZPB613Brandenburg51


AZC712PSV61


AZ&PC712De Zijl30


Hoofdklasse, vrouwen: eerste speeldag: AZC - ZV Haerlem 13-8, Brandenburg - ZVL 7-12, Het Ravijn - PSV 15-2, De Ham - UZSC 12-12, Polar Bears - Nereus 15-9, Donk - ZPB 12-7.


Zaalhandbal

Eredivisie, mannen: R&O - Quintus 24-26, Bevo - Hurry Up 25-26, E&O - Hellas 40-21.


Hurry Up610Bevo66


E&O6 9Lions33


Quintus6 8Hellas62


Volendam4 6Swift62


Aalsmeer4 6R&O50


Eredivisie, vrouwen:Venlo - VOC 28-38, Quintus - Venus 38-25, Hellas - SEW 26-31, Dalfsen - Fortissimo 40-17, E&O - Kwiek 21-19.


Quintus510E&O64


SEW510Venus64


Dalfsen4 8Fortissimo64


Hellas6 8Kwiek62


VOC6 6Venlo60


IJshockey

Beker: Heerenveen - Amsterdam 5-2, HYS Den Haag - Leuven 8-2, Tilburg - Eindhoven 11-5, Leuven - Geleen 3-5, Eindhoven - Herentals 6-3, Geleen - Heerenveen 3-2, Herenthals - Tilburg 2-8, Turnhout - HYS Den Haag 4-6.


Geleen618Herentals66


HYS515Turnhout43


Tilburg515Leuven60


Heerenveen6 9Amsterdam60


Eindhoven6 9


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden