competities

Badminton

Eredivisie, zaterdag:Amersfoort - Almere 6-2, DKC - Barendrecht 3-5, Duinwijck - TFS'57 8-0, Roosterse - Victoria 5-3, Velo - v. Zijderveld 6-2.


Zondag: Barendrecht - Duinwijck 1-7, TFS'57 - Roosterse 3-5, Victoria - Velo 2-6, Almere - DKC 6-2, Van Zijderveld - Amersfoort 2-6.


Duinwijck1167Victoria1141 Velo1164Barendrecht1136


Amersfoort1163Roosterse 1136


Almere1149DKC1130


Zijderveld1143TFS'5711 11


Basketbal


Eredivisie, mannen:Rotterdam - Den Bosch 68-93, BSW - Zwolle 73-77, Leiden - Groningen 70-58.


Groningen1014Zwolle 810


Leiden 812Leeuwarden 8 6


Den Bosch 810BSW 7 2


Nijmegen 810Rotterdam 9 2


Eredivisie, vrouwen:Binnenland - Bemmel 88-71, Grasshoppers - Twente 98-56.


Binnenland 914CTO A'dam 7 6


Grasshopp. 812Twente 8 4


Lions 810Den Helder 8 2


Bemmel 8 8


Hockey

Hoofdklasse, mannen:Rotterdam - Laren 5-2, Schaerweijde - Oranje Zwart 2-3, Hurley - Kampong 4-1, Bloemendaal - HGC 1-0, Pinoké - SCHC 4-1, Den Bosch - Amsterdam 1-5.


Amsterdam1228Laren1215


Rotterdam1226Schaerweijde1214


Pinoké1224Oranje Zwart1212


Bloemendaal1223Hurley1210


Kampong1219HGC1210


SCHC1217Den Bosch12 2


Hoofdklasse, vrouwen: Rotterdam - SCHC 0-5, Pinoké - Oranje Zwart 3-6, HDM - Kampong 3-1, HCKZ - MOP 1-3, Hurley - Laren 0-2, Den Bosch - Amsterdam 2-1.


Laren1234Hurley1216


Den Bosch1232Kampong1212


SCHC1226Pinoké1211


Amsterdam1223Rotterdam1210


Oranje Zwart1217HDM12 9


MOP1216HCKZ12 0


Tafeltennis

Eredivisie, mannen: play-offs, halve finales: DTK - Zoetermeer 3-4, FVT - Westa 2-5. Returns 27 november.


Degradatiegroep: Smash - Argus 7-0; stand: Smash 9-31, Scylla 8-29, Scyedam 8-28, Argus 9-1.


Eredivisie, vrouwen: play-offs, halve finales: Hotak - Heerlen 2-5, Scylla - Den Helder 3-4.


Returns 26/27 november.


Degradatiegroep: Irene - Smash 1-6,Amsterdam - Argus 6-1; stand: Amsterdam 9-35, Smash 9-33, Argus 9-21, Irene 9-1.


Volleybal

A-League, mannen: VCV - Reflex 3-0, STV - Zaanstad 3-0, Zwolle - Dynamo 0-3.


Dynamo515VCV 6 7


Orion412Reflex 5 6


Zwolle612SSS 5 5


STV6 9Zaanstad 6 4


Lycurgus4 8 Rotterdam 5 0


DELA League, vrouwen:DOK - Pollux 0-3, Sneek - Amstelveen 3-2, Alterno - Dynamo 3-0, Taurus - Weert 2-3, Peelpush - Sliedrecht 0-3.


Weert616Sneek 6 7


Sliedrecht616Taurus 5 6


Pollux614Dynamo 6 5


Alterno512DOK 6 1


Peelpush6 9Amstelveen 6 1


Waterpolo

Hoofdklasse, mannen:De Zijl - PSV 13-6, Brandenburg - De Zijl 10-12.


BZC1128ZPB1116


Polar Bears1128Dordrecht1013


Donk1125De Zijl 9 9


AZC1121Kikvorsen 9 4


UZSC1121Brandenburg10 1


AZ&PC1118PSV11 1


IJshockey

Beker, vrijdag: Heerenveen - Tilburg 5-1, HIJS Den Haag - Eindhoven 4-2, Amsterdam - Leuven 5-6; zaterdag: Turnhout - Geleen 2-5; zondag: Eindhoven - Turnhout 6-1, Geleen - HIJS 1-2, na verlenging, Tilburg - Amsterdam 12-2, Herentals - Heerenveen 6-4.


HIJS1336Turnhout1419


Geleen1434Herentals1414


Eindhoven1427Leuven149


Tilburg1326Amsterdam140


Heerenveen1421


Zaalhandbal

Eredivisie, mannen: R&O - Bevo 32-28, Volendam - E&O 30-22, Lions - Hurry Up 35-24, Quintus - Hellas 22-23, Aalsmeer - Swift 38-20.


Volendam1016Lions1011


Hurry Up1014Aalsmeer1010


E&O1013R&O10 6


Quintus1012Hellas10 4


Bevo1012Swift10 2


Eredivisie, vrouwen: Quintus - SEW 21-22, E&O - Quintus 21-27, SEW - Venus 33-27, Hellas - Venlo 37-32, Kwiek - Fortissimo 24-24, Dalfsen - VOC 31-23.


SEW918Venus10 6


Dalfsen816Fortissimo10 5


Hellas914E&O10 4


Quintus1014Venlo10 4


VOC1012Kwiek10 3


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 de Persgroep Nederland B.V. - alle rechten voorbehouden