Competities

BILJARTEN..

Eredivisie, driebanden: Barendrecht - Goes 4-4, Hengelo - Zundert 6-2, Hengelo - Heeswijk 4-4, Barendrecht - Daarlerveen 4-4, Crystal Kelly - Utrecht 5-3, Oosterhout - Sint Willebrord 2-6, Zundert - Goes 5-3, Sprundel - Hoeven 0-8.

HOCKEY

Hoofdklasse, mannen: eerste speeldag: Amsterdam - Laren 4-2. 2. Taekema 1-0 (strafcorner), 15. Mario 1-1, 31. Taekema 2-1 (sc), 39. Hoyng 3-1, 41. Amat 4-1, 46. Van der Veer 4-2. Eindhoven - Tilburg 1-4. 1. Vila 0-1, 10. De Wert 1-1 (sc), 16. Duijf 1-2 (sc), 24. Vila 1-3, 59. Van Zundert 1-4. SCHC - HGC 1-2. 2. Derikx 1-0, 29. Husken 1-1, Van den Berg 1-2 (sc). Pinoké - Oranje Zwart 1-5. 29. Rohof 0-1 (sc), 40. Elder 0-2 (sc), 52. Elder 0-3 (sc), 54. Reckers 0-4, 63. Cheesman 0-5, 68. Koops 1-5 (sc). Klein Zwitserland - Den Bosch 3-3. 23. Tops 1-0, 36. Petre 1-1, 41. Docherty 2-1 (sc), 45. Petre 2-2 (sc), 55. Goedgebuure 3-2, 67. Petre 3-3. Vrijdag: Rotterdam - Bloemendaal 4-6. 10. Dwyer 0-1, 17. Tigges 1-1, 26. Klaver 1-2, 30. Abbas 2-2 (sc), 35. Weissenborn 2-3, 38. Abbas 3-3 (sc), 47. Van Hasselt 3-4 (sc), 55. De Nooijer 3-5, 63. Dwyer 3-6, 70. Burrows 4-6.

Hoofdklasse, vrouwen: Pinoké - Amsterdam 2-4. 7. Van Batenburg 0-1, 34. Van Batenburg 0-2, 37. Breukink 1-2, 49. Van Batenburg 1-3 (strafcorner), 58. Van Nouhuys2-3 (sc), 70. Wisse Smit 2-4. Nijmegen - Rotterdam 2-3. 2. Grant 0-1, 14. Visser 0-2 (sc), 18. Visser 0-3 (sc), 54. De Haas 1-3, 65. Mulder 2-3 (strafbal). SCHC - Kampong 3-3. 25. Beysens 0-1 (sc), 30. Joosten 1-1, 39. Brouwer 1-2, 44. Joosten 2-2, 47. Beysens 2-3 (sc), 50. Joosten 3-3. Hurley - Victoria 1-3. 6. Van der Velden 0-1 (sb), 30. Petri 0-2, 39. Van Bemmel 1-2, 50. Petri1-3 (sc). Laren - Push 6-0. 6. Garcia 1-0, 11. Lammers 2-0, 13. Lammers 3-0 (sc), 19. Dijkstra 4-0 (sc), 30. Raimundo 5-0, 53. Lammers 6-0.

HONKBAL

Hoofdklasse, play-offs (best-of-five), Holland Series, eerste wedstrijd: Neptunus - HCAW 0-1.

Tweede wedstrijd: HCAW - Neptunus 0-7.

Play-offs (best-of-five), promotie/degradatie, eerste wedstrijd: RCH - Almere 0-11.

Tweede wedstrijd: Almere - RCH 6-0.

SCHAKEN

Meesterklasse: ESGOO - Apeldoorn 6-4, Rotterdam - Groningen 6½ - 3½, De Variant - Stukkenjagers uitg., HMC Calder - LSG 6½-3½, HWP - HSG 4-6.

SOFTBAL

Hoofdklasse, play-offs (best-of-five), halve finales, tweede wedstrijd: DSC’74 - Terrasvogels 0-10, Twins - Sparks 2-9.

Derde wedstrijd: Terrasvogels - DSC’74 2-0, Sparks - Twins 4-0.

Terrasvogels en Sparks naar finale.

Hoofdklasse, play-offs (best-of-five), degradatieduels, tweede wedstrijd: Pirates - TT Tigers 0-9, Birds - Euro Stars 2-8.

Derde wedstrijd: TT Tigers - Pirates 6-1, Euro Stars - Birds 3-0.

Pirates en Birds naar play-offs waarbij verliezer degradeert.

TAFELTENNIS

Eredivisie, mannen: Bergeyk - Torenstad 2-5, Hendrix - Westa 4-3, Scylla - Brandersstad 4-3, Toekomst - FVT 2-5.

Eredivisie, vrouwen: Den Helder - Assen 7-0, FVT - Fürst 0-7, Westa - Amsterdam’78 6-1, Red Stars - Brandersstad 4-3.

VELDKORFBAL

Hoofdklasse A: DOS’46 - PKC 11-14, Koog Zaandijk - Deetos 10-10.

B: Dalto - Die Haghe 12-9, SCO - VADA 15-12.

C: DVO - Fortuna 10-16, Blauw Wit - Oost-Arnhem 17-14

D: SKF - Meervogels 12-10, Nic. - DOS/WK 15-14.

ZAALHANDBAL

Eredivisie, mannen: Sittardia - Quintus34-21, Volendam - UDSV 46-25, E & O - BFC 25-19, Hellas - Bevo HC 29-38, Aalsmeer - V & L 27-21, Venus (N) - Tachos24-34.

Eredivisie, vrouwen: Aalsmeer - E & O 19-19, V & L - Kwiek 30-24, Volewijckers - NEA17-20, Quintus - SEW 26-25, BFC - AAC 1899 25-22, Fortissimo - Hellas 26-30.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2022 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden