Competities

Badminton

Carlton Eredivisie, gemengd: Barendrecht - DKC 3-5, Velo - Almere 5-3, Roosterse-Victoria 7-1, Amersfoort - Slotermeer 5-3, Duinwijck - Zijderveld 7-1.


Stand:


Amersfoort742Zijderveld7 27


Velo735DKC7 26


Almere734Slotermeer7 20


Roosterse731Barendrecht7 20


Duinwijck728Victoria717


Basketbal

Dutch Basketball League, mannen: Rotterdam - Leiden 49-86, BSW - Amsterdam 82-67, Nijmegen - Groningen 83-64, Zwolle - Leeuwarden 92-69.


Stand:


Den Bosch48Den Helder44


Groningen58Leeuwarden54


Leiden58Rotterdam52


Zwolle56BSW52


Nijmegen56Amsterdam50


Eredivisie, vrouwen: Den Helder - De Wit-Grasshoppers 54-65, Lions - Rotterdam 60-51, CTO A'dam - Bemmel 91-66.


Stand:


Rotterdam46Den Helder44


Lions46CTO A'dam42


Wit-Grassh.46Bemmel40


Hockey

Hoofdklasse, mannen: Amsterdam - Schaerweijde 4-4, Kampong - Pinoké 6-2, Laren - Den Bosch 2-2, Rotterdam - SCHC 5-1, Voordaan - Oranje Zwart 4-3.


Stand:


Kampong819Pinoké810


Bloemendaal718Laren810


Oranje Zwart817Voordaan87


Rotterdam716Schaerweijde86


Amsterdam713Den Bosch85


HGC710SCHC80


Hoofdklasse, vrouwen: Amsterdam - De Terriërs 4-0, Kampong - Pinoké 3-2, Laren - Nijmegen 1-1, Hurley - Oranje Zwart 4-2, HDM - Den Bosch 2-4, MOP - SCHC 0-0.


Stand:


Den Bosch824Oranje Zwart810


Amsterdam821Hurley89


SCHC817Pinoké89


Kampong815De Terriërs84


Laren813Nijmegen84


MOP811HDM82


Tafeltennis

Eredivisie, mannen: Avanti - Zoetermeer 1-6, FvT/Visser - DTK 4-3, Smash - Scyedam 4-3, Zwolle - Zoetermeer 2-5.


Stand:


Scyedam525FvT/Visser5 20


Zoetermeer525Westa518


DTK623Zwolle58


Smash622Avanti56Eredivisie, vrouwen: SKF - Hotak 4-3, FvT/Visser - Scylla 3-4, Westa - Den Helder 3-4, Westa - Amsterdam 4-3.


Stand:


Den Helder526Scylla416


Heerlen624Westa516


Hotak522FvT/Visser616


SKF619A'dam58


Waterpolo

Hoofdklasse, mannen: PSV - Polar Bears 10-19, De Zijl - AZC 10-8, BZC - ZPB 16-5, UZSC - Brandenburg 20-1, Dordrecht - Donk 10-12, AZ&PC - De Ham 5-6.


Stand:


UZSC412Dordrecht43


Donk412PSV43


BZC39ZPB43


Polar Bears39De Ham43


De Zijl49AZ&PC40


AZC46Brandenburg40


Hoofdklasse, vrouwen: ZV Haerlem - ZPB 8-17, UZSC - Brandenburg 18-9, Donk - ZV De Zaan 17-3, ZVL - Z&PC De Gouwe 22-2, PSV - De Ham 6-12, Het Ravijn - Polar Bears 9-8.


Stand:


UZSC412Brandenburg46


Donk412De Ham46


ZVL512ZV De Zaan40


Het Ravijn49PSV40


ZPB49Z&PC/Gouwe40


Polar Bears49ZV Haerlem50


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden