Competities

Basketbal

Mannen: BSW - Rotterdam 83-79, Aris Leeuwarden - Groningen 84-74, Nijmegen - Zwolle 64-80, Den Bosch - Den Helder 82-66, Amsterdam - Leiden 72-69.

Den Bosch2338Aris Leeuwarden2324

Leiden2336Den Helder2424

Groningen2432BSW2318

Zwolle2426Amsterdam236

Nijmegen2324Rotterdam224

Vrouwen: Den Helder - CTO A'dam 79-93, Rotterdam - Lions 59-70, Grasshoppers - Bemmel 73-65.

Rotterdam1422Grasshoppers1412

Lions1418Bemmel1410

CTO A'dam1414Den Helder148

Handbal

Mannen: Aalsmeer - Quintus 31-24.

Volendam1525Hurry Up1616

Aalsmeer1724Bevo1616

OCI/LIONS1523Swift1611

Quintus1720Hercules164

E&O1619Rotterdam162

Vrouwen, kampioenspoule: E&O - V&L 27-27, Quintus - Dalfsen 20-30, Hellas - SEW 27-22.

Dalfsen18Quintus14

Amsterdam05SEW13

Hellas14Venlo01

Degradatiepoule: E&O - V&L 27-27, Fortissimo - Aalsmeer 26-27.

Rugby

Mannen, kampioenspoule: The Dukes - 't Gooi 0-14, Hilversum - Utrechtse RC 22-7, Castricumse RC - Haagsche RC 12-32.

RC 't Gooi19The Dukes14

RC Hilversum18Castricum RC12

Haagsche RC16URC10

Tafeltennis

Mannen: Tafeltennis Zwolle - Westa 0-7, Scyedam - Smash'70 5-2, FvT/Visser - Enjoy & Deploy Taverzo 4-3, Taverzo - PayPro.nl/DTK'70 5-2, Scylla - Tafeltennis Zwolle 4-3, Westa - Smash'70 3-4

FvT/Visser315Smash'7024

Scyedam312Taverzo13

Westa17Zwolle23

DTK'7014Scylla11

Vrouwen: Hotak '68 - Lybrae Consultants Heerlen 0-7, SKF - Scylla 1-6, US - Westa 0-7, US - Scylla 1-6.

Heerlen213Den Helder14

Westa313SKF23

Scylla29Hotak '6823

FvT/Visser14US10

Volleybal

Mannen: Reflex - Orion 0-3, Zaanstad - SSS 1-3, Lycurgus - VCV 3-0, Zwolle - Tilburg STV 3-1, Dynamo - Rotterdam 3-1.

Zwolle1748SSS1723

Lycurgus1738Rotterdam1715

Tilburg STV1738Zaanstad1713

Orion1737Reflex178

Dynamo1728VCV177

Vrouwen: Dynamo - Lycurgus 3-2, Sneek - VV Alterno 3-2, Sliedrecht - Eurosped 2-3, Peelpush - Weert 2-3.

Sliedrecht1744VV Alterno1722

Weert1737Peelpush1721

Sneek1734Dynamo1612

Eurosped1729Lycurgus162

Waterpolo

Mannen: AZ&PC - Polar Bears 3-10, PSV - Donk 9-6, De Zijl - Dordrecht 12-9, AZC - Brandenburg 11-5, BZC - De Ham 23-5, UZSC - ZPB 10-5.

BZC1030De Ham1115

UZSC1025AZ&PC1013

Donk1024Dordrecht109

Polar Bears1024AZC119

De Zijl1015ZPB116

PSV1015Brandenburg110

Vrouwen: ZPB - Polar Bears 5-16, ZV Haerlem - PSV 4-3, UZSC - Het Ravijn 12-11, De Ham - ZVL 3-21, Brandenburg - Donk 4-30.

Donk1232De Gouwe1012

ZVL1231Brandenburg1112

UZSC1228ZV De Zaan107

Het Ravijn1228De Ham117

Polar Bears1122ZV Haerlem123

ZPB1318PSV 100

undefined

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2022 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden