Competities

Badminton

Eredivisie:Victoria - Amersfoort 1-7, DKC - Duinwijck 1-7, Almere - Roosterse BC 5-3, TFS'57 - Zijderveld 0-8, Barendrecht - Velo 1-7.


Duinwijck1381Victoria1345


Velo1380Roosterse BC1342


Amersfoort1376Barendrecht1341


Zijderveld1356DKC1333


Almere1355TFS'571311


Basketbal

Eredivisie, mannen: Leeuwarden - BSW 83-77, Leiden - Den Bosch 68-76, Groningen - Rotterdam 60-50.


Den Bosch1014Zwolle1012


Groningen1014Leeuwarden1010


Nijmegen 912BSW 9 2


Leiden1012Rotterdam10 2


Eredivisie, vrouwen: Den Helder - Binnenland 54-68, Grasshopp. - Lions 56-71, Twente - CTO A'dam 89-100.


Lions1116CTO A'dam10 8


Binnenland1116Twente10 4


Grasshopp.1014Den Helder10 2


Bemmel1012


Voetbal

Eredivisie, vrouwen: Heerenveen - FC Utrecht 0-1, FC Twente - VVV 2-0.


ADO Den Haag719Heerenveen7 6


FC Twente718VVV7 6


FC Utrecht710Zwolle7 4


Telstar6 7


Volleybal

A-League, mannen:Reflex - SSS 0-3, VCV - Dynamo 1-3, STV - Orion 0-3, Zwolle - Zaanstad 3-0, Lycurgus - Rotterdam 3-0, Lycurgus - SSS 3-0.


Orion618Reflex7 9


Dynamo618STV8 9


Zwolle818SSS8 8


Lycurgus614Zaanstad8 4


VCV810Rotterdam7 0


DELA League, vrouwen: DOK - Sliedrecht 0-3, Alterno - Sneek 3-1, Taurus - Amstelveen 3-2, Peelpush - Dynamo 3-1, Pollux - Weert 1-3.


Weert822Sneek810


Sliedrecht822Taurus7 8


Alterno718Dynamo8 5


Peelpush815Amstelveen8 2


Pollux814DOK8 1


Waterpolo

Hoofdklasse, mannen:Dordrecht - De Zijl 8-7.


BZC1128Dordrecht1116


Polar Bears1128ZPB1116


Donk1125Kikvorsen1110


AZC1121De Zijl11 9


UZSC1121Brandenburg11 1


AZ&PC1118PSV11 1


IJshockey

North Sea Cup, mannen: HIJS Den Haag - Heerenveen 11-4, Amsterdam - Tilburg 8-6, Eindhoven - Amsterdam 12-1, Geleen - Turnhout 5-2, Herentals - Leuven 7-6, Leuven - HIJS Den Haag 0-10, Tilburg - Herenthals 7-0, Turnhout - Eindhoven 1-6.


HIJS 2 6Herenthals 2 2


Eindhoven 2 6Leuven 2 1


Geleen 1 3Heerenveen 1 0


Amsterdam 2 3Turnhout 2 0


Tiburg 2 3


Zaalhandbal

Eredivisie, mannen: Swift - Bevo 21-24, Aalsmeer - Hellas 23-19.


Volendam1118Quintus1112


E&O1115Lions1011


Hurry Up1014R&O11 6


Bevo1214Hellas12 6


Aalsmeer1214Swift12 2


Zaalkorfbal

Korfbal League: Fortuna - TOP 18-20, DVO - Nic. 20-15, Blauw Wit - PKC 17-17, Deetos - Dalto 18-21, DOS '46 - KZ 16-21.


DVO 3 6TOP 3 3


Blauw Wit 3 5KZ 3 2


DOS '46 3 4Dalto 3 2


Fortuna 3 4Deetos 3 1


PKC 3 3Nic. 3 0


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 de Persgroep Nederland B.V. - alle rechten voorbehouden