Competities

Badminton


Eredivisie, play-offs, gemengd: Almere - Velo 3-5, Amersfoort - Duinwijck 4-4, Duinwijck - Amersfoort 3-5.


Eredivisie, gemengd: Zijderveld - Roosterse BC 6-2, Barendrecht - Almere 1-7, Velo - Amersfoort 6-2, TFS'57 - DKC 4-4, Victoria - Duinwijck 3-5.


Velo1835Victoria1811


Duinwijck1830Barendrecht1813


Amersfoort1830Roosterse BC1811


Almere1822DKC188


Zijderveld1819TFS'57181


Velo11Almere10


Amersfoort22Duinwijck21


Basketbal

Eredivisie, mannen:Groningen - Leeuwarden 80-73, Leiden - Zwolle 65-58, Den Bosch - Rotterdam 113-66.


Den Bosch1726Zwolle1918


Groningen1826Leeuwarden1716


Leiden1624BSW174


Nijmegen1620Rotterdam184


Eredivisie, vrouwen: Lions - Grasshopp. 50-44, Binnenland - Den Helder 77-56, CTO A'dam - Twente 78-70.


Binnenland1726CTO A'dam1616


Lions1726Den Helder154


Grasshopp.1518Twente164


Bemmel1618


Rugby

Ereklasse, mannen: RC 't Gooi - LRC DIOK 23-9, RC Eemland - Utrechtse RC 14-22, RC The Hookers - Haagsche RC 15-33, RC Hilversum - Castricumse RC 41-18.


RC Hilversum1251Haagsche RC1432


RC 't Gooi1345Utrechtse RC1321


Castricumse 1439 The Hookers1418


RC The Dukes1237RC Eemland130


LRC DIOK1334


Tafeltennis

Eredivisie, mannen:FVT - Westa 2-5, Scylla - DTK 2-5.


Westa210FVT12


DTK15Smash00


Scylla12Scyedam00


Pecos12Zoetermeer00


Eredivisie, vrouwen:Hotak - Amsterdam 5-2, FVT - Smash 1-6, Scylla - Den Helder 3-4.


Den Helder211Amsterdam12


Smash210FVT11


Scylla26Heerlen00


Hotak15Argus10


Volleybal

A-League, mannen:Zaanstad - Rotterdam 3-0, STV - VCV 3-1, Zwolle - SSS 3-2, Orion - Dynamo 3-1, Reflex - Lycurgus 1-3.


Orion1236VCV1315


Dynamo1330SSS1415


Zwolle1326Zaanstad1311


Lycurgus1124Reflex129


STV1323Rotterdam120


DELA League, vrouwen:Sneek - Sliedrecht 0-3, Alterno - DOK 3-0, Dynamo - Amstelveen 3-2, Taurus - Pollux 0-3, Peelpush - Weert 2-3.


Weert1335Sneek1315


Sliedrecht1334Taurus1311


Alterno1334DOK139


Peelpush1325Dynamo138


Pollux1321Amstelveen133


IJshockey


North Sea Cup, Mannen: Leuven - Geleen 3-9, Eindhoven - Herentals 3-4.


HIJS1436Heerenveen1316


Geleen1333Herentals1316


Tilburg1433Leuven146


Eindhoven1418Amsterdam134


Zaalhandbal

Eredivisie, mannen: E&O - Lions 29-30, Volendam - Swift 30-23, Lions - Aalsmeer 29-22, Quintus - R&O 27-26, Hellas - E&O 22-34, Hurry Up - Bevo 23-24.


Volendam1526Quintus1414


Hurry Up1420Aalsmeer1514


Bevo1520Hellas158


Lions1519R&O156


E&O1519Swift152


Eredivisie, vrouwen: Venus - Quintus 21-36, SEW - Hellas 28-24, VOC - Venlo 40-22, Kwiek - Kwebbel/E&O 18-31, Fortissimo - Dalfsen 18-41.


SEW1325Kwebbel/E&O1510


Dalfsen1324Venlo158


Quintus1524Venus158


VOC1521Fortissimo155


Hellas1518Kwiek153


Zaalkorfbal

Wereldtickets Zaalkorfbal League, gemengd:DVO - TOP 23-31, Dalto - Blauw Wit 22-18, Deetos - DOS'46 26-19, KZ - PKC 20-22.


PKC913KZ910


Fortuna812Deetos97


TOP911DVO97


Blauw Wit911DOS'4696


Dalto911Nic.80


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 de Persgroep Nederland B.V. - alle rechten voorbehouden