Competities

Badminton

Eredivisie:Barendrecht - Victoria 3-5, Slotermeer - Roosterse 2-6, Amersfoort - Velo 5-3, Duinwijck - DKC 2-6, Almere - Zijderveld 6-2, Zijderveld - Duinwijck 4-4, Slotermeer - Amersfoort 1-7, DKC - Barendrecht 6-2, Almere - Velo 5-3, Victoria - Roosterse 4-4.


Amersfoort1693Duinwijck1661


DKC1683Zijderveld1661


Almere1683Barendrecht16 42


Velo1676Slotermeer16 40


Roosterse 1662Victoria16 39


Basketbal

Eredivisie, mannen: Den Helder - Den Bosch 79-64, Leiden - Leeuwarden 72-58, Nijmegen - BSW 75-66, Zwolle - Amsterdam 79-64.


Leiden1728Zwolle1718


Den Bosch1728Leeuwarden1718


Nijmegen1722BSW1710


Groningen1722Amsterdam172


Den Helder1720Rotterdam172


Eredivisie, vrouwen, halve finales: Lions - Grasshoppers 71-58, Binnenland. - CTO Amsterdam 56-92; finale: Lions - CTO Amsterdam 87-91.


Handbal

Eredivisie, mannen: Volendam - Hurry Up 28-26, Bevo - Quintus 26-23, Rotterdam - Aalsmeer 25-34, Lions - Hercules 39-15, Swift - E&O 23-28.


Volendam1321Hurry Up1314


Lions1319Bevo1314


E&O1316Swift1311


Aalsmeer1316Rotterdam132


Quintus1315Hercules132


Eredivisie, vrouwen: Venlo - Aalsmeer 28-25.


Dalfsen1224E&O1310


VOC A'dam1322Aalsmeer1510


SEW1318Venlo138


Quintus1216V&L146


Hellas1316Fortissimo142


Korfbal

Hoofdklasse: PKC - DVO 29-24, Fortuna - TOP 24-19, Dalto - Blauw Wit 20-18, KZ - Deetos 32-23, Nic. - LDODK/AH Gorredijk 25-18.


PKC713Nic.76


Fortuna711Dalto75


DVO710LDODK75


Blauw Wit78Deetos73


KZ77TOP72


Rugby

Ereklasse, mannen: Hilversum - LRC DIOK 31-6, 't Gooi - The Dukes 18-14, Castricumse - The Hookers 18-11, Haagsche - Utrechtse 10-5, Eemland - the Pink Panthers 13-22, Amstelveense - Waterland 14-3.


't Gooi1043Utrechtse 10 27


Dukes1042LRC DIOK10 25


Castricumse1036Pink Panthers1014


Hilversum933Amstelveense910


Haagsche1031Waterland101


Hookers1027Eemland100


Tafeltennis

Eredivisie, mannen, finale: Zoetermeer - Scyedam 4-3.


Vrouwen, finale: Den Helder - Scylla 4-1.


Volleybal

Eredivisie, mannen: VCV - SSS 3-0, Tilburg - Orion 3-1, Zwolle - Zaanstad 3-0, Dynamo - Reflex 3-0, Lycurgus - Rotterdam 3-0.


Zwolle1337SSS1317


Orion1330Rotterdam139


Lycurgus1329Zaanstad138


Tilburg STV1329VCV137


Dynamo1322Reflex137


Eredivisie, vrouwen: Dynamo - Peelpush 0-3, Sneek - Sliedrecht 2-3, Lycurgus - Eurosped 1-3, Weert - VV Alterno 3-1.


Sliedrecht1336Eurosped1215


Weert1330VV Alterno1313


Sneek1326Dynamo1210


Peelpush1220Lycurgus120


Waterpolo

KNZB-beker, halve finale, mannen: Polar Bears - Donk 8-6, AZ&PC - BZC 4-12. Finale: Polar Bears - BZC 12-10.


Vrouwen, halve finale: ZVL - UZSC 17-9, Het Ravijn - Polar Bears 7-12. Finale: ZVL - Polar Bears 8-6.


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden